Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kolombo14

Problem z netlook.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku lat jestem klientem netlook.pl, mam tam wykupiony serwer. Przez te lata byłem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Pomoc Techniczna działała szybko i fachowo.

Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. nastąpiła migracja serwerów netlook.pl do Polcom Data Center. I zaczęły się moje kłopoty (problemy z pocztą, niemożność połączenia się z serwerem). Kilka dni temu wysłałem do nich zgłoszenie, na odpowiedź czekałem ponad 24 godziny. Niestety odpowiedź ("...proszę zweryfikować czy loguje się Pan pod adresem: https://s20.o12.pl:2096 .") nie rozwiązała mojego problemu. Na moją kolejną prośbę o konkretną pomoc do chwili obecnej nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Telefoniczne BOK nie odbiera telefonów. W porównaniu do wcześniejszych standardów obsługi klienta obecne zachowanie firmy jest co najmniej zaskakujące.

Czy może ktoś z Państwa jest zorientowany, co dzieje się w netlook.pl? Dla mnie ta sytuacja jest niesłychana - w żaden sposób nie mogę nawiązać z nimi kontaktu. Bardzo proszę o jakieś informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jedna z firm z którą współpracowałem bardzo długo kożystała z ich usług. Nie mniej jednak już nie warto jak to czytam. Widać migracja im się nie udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...