Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sataxim

Problem z Dyskiem ssd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z dyskiem. Po wczorajszej przeprowadzce podłączyłem komputer, całą resztę i włączam komputer, po czym pokazał mi się błąd dysku. Następnie po resecie błąd się powtórzył ze 2 razy, zaś trzecim razem komputer się włączył, system załadował, ale nic nie mogłem zrobić. Potem bios wgl nie pokazywał mi dysku. Odlaczylem, podłączyłem od nowa i teraz dysk się pokazuje, ale przy ładowaniu systemu wyskakuje blue screen i komputer sam się resetuje. I tak już kilkanaście razy, albo blue screen, albo zatrzymuje się na ładowaniu systemu i dalej nie idzie. Pomóżcie, niewiem czy to wina dysku, czy systemu. Dam radę to sam zdiagnozować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dysk wyzionął ducha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem windowsa nowego i bootuje go z pen drivea. Wcześniej w opcjach instalacji na początku brałem, aby naprawił mi system i nie pokazywał mi podłączonego dysku, partycji itp. Odłączyłem dysk i podłączyłem na nowo. Teraz w biosie mam opcję wybrania już pendrivea lub dysku. Ustawiam na pendrivea, resetuje i włącza sie ten pasek "Windows loading is files", ale dalej zamiast przechodzić do okna z instalacją to mam czarny ekran... Czemu tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za komputer...może np.kabelek wystarczy wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe wejście sata, to już wiem napewno bo 3 piny są odlutowane wgl jak próbowałem rozmontować to wejście sata. Dlatego nie łączy. Tyle, że wejście sata już wcześniej takie było i mi działało to bez problemu, podklejone było i tak działał przez 4 miesiące. Zobaczymy, pierw zrobię wejście sata, a potem się dowiem czy dysk wgl padł czy tylko system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...