Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bez komentarzy, karty z najgorszym chłodzeniem pokoparkowe, nic nie pisze o dowodzie zakupu... ja bym nie tykał.

Cena świetna.

Każdy niedrogi używany GTX1070/70Ti/80 ma za sobą kopalnianą przeszłość, więc to akurat nic nadzwyczajnego.

Trzeba by dopytać który sklep realizuje gwarancję.

Tego typu kartę zaraz po zakupie:

- woduje się

- montuje na niej niereferencyjne chłodzenie pokroju Arctic Accelero Twin Turbo (wymagane wolne 3 sloty)

Taki zabieg powoduje że za sumaryczną kwotę ~1350zł można mieć GPU bijące pod względem temperatur i kultury pracy praktyczenie każdy fabryczny model.

Jedyny poważny minus to ten brak komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena świetna.

Każdy niedrogi używany GTX1070/70Ti/80 ma za sobą kopalnianą przeszłość, więc to akurat nic nadzwyczajnego.

Trzeba by dopytać który sklep realizuje gwarancję.

Tego typu kartę zaraz po zakupie:

- woduje się

- montuje na niej niereferencyjne chłodzenie pokroju Arctic Accelero Twin Turbo (wymagane wolne 3 sloty)

Taki zabieg powoduje że za sumaryczną kwotę ~1350zł można mieć GPU bijące pod względem temperatur i kultury pracy praktyczenie każdy fabryczny model.

Jedyny poważny minus to ten brak komentarzy.

 

 

nie jedyny,

jest też drugi - utrata gwarancji po w/w przez Ciebie zabiegach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jedyny,

jest też drugi - utrata gwarancji po w/w przez Ciebie zabiegach...

 

NA ALLEGRO OD

od 17 lat i 10 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to coś komuś pomoże, gość miał też 4 GTXy 1080 od Zotaca na sprzedaż (1600 sztuka), dzisiaj poszła ostatnia, jakieś komentarze powinny pojawiać się na dniach, więc może warto się wstrzymać do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj gtx 1080 msi gaming x plus za 1900 zl z gwarancja w komputroniku do koncowki maja 2020 :) Co raz to lepsze oferty sie pojawiaja na allegro, trzeba tylko ciagle monitorowac. Karta powinna byc w piatek, to dam znac co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tanie karty za 1200zł nie mają dowodu zakupu(pytałem). Gość podobno ma dostać kopie faktur/paragonów + firma krzak(nie wiem, czy nawet jeszcze istnieje). Gwarancja czysto teoretyczna(jeśli potem dostarczy dowód zakupu). Podobnie z tymi 1070ti za ~1400zł(od Palita chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest sporo takich wyjątkowo tanich kart właśnie bez dowodu zakupu, często też bez oryginalnego opakowania. Ja bym nie zaryzykował kupowania czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest sporo takich wyjątkowo tanich kart właśnie bez dowodu zakupu, często też bez oryginalnego opakowania. Ja bym nie zaryzykował kupowania czegoś takiego.

Nie zdziwilbym sie jak by to byl szrot z 2 a nawet 3 i 4 reki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to coś komuś pomoże, gość miał też 4 GTXy 1080 od Zotaca na sprzedaż (1600 sztuka), dzisiaj poszła ostatnia, jakieś komentarze powinny pojawiać się na dniach, więc może warto się wstrzymać do tego czasu.

 

Co po komentarzach "na dniach" jak karta może paść po kilku miesiącach lub tuż po zakończeniu gwarancji?? W dodatku dostajecie kopie nie dowód zakupu, nie wiem jak sklepy na to patrzą, ale znając życie...lol2.gifW rejestrze sklepu sprzedawca figuruje jako klient xxx kart graficznych, więc doskonale wiedzą, żę pracowały w kopalni.Po za tym, znowu rozkręcacie wątek gwarancji w tym temacie, oczywiście nie mogło zabraknąć kolegi yampika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może. Karta kupiona w sklepie też może. Dlatego płacisz 2/3 sklepowej ceny. Ludzie kupowali używki 100 zł taniej niż nówki i się przekonywali "a co tam" a teraz wszyscy się obudzili, że może paść. Jeden zaryzykuje, drugi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego płacisz 2/3 sklepowej ceny.

 

Wolę nowa z pewną gwarancją niż zajechany złom z niepewna gwarancją. Może i te karty pochodzą a może i nie, jak ktoś lubi ryzyko jego sprawa.Odnoszę wrażenie, że to sami kopacze próbują coś wybielić w tym i nie tylko temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co po komentarzach "na dniach" jak karta może paść po kilku miesiącach lub tuż po zakończeniu gwarancji?? W dodatku dostajecie kopie nie dowód zakupu, nie wiem jak sklepy na to patrzą, ale znając życie...lol2.gifW rejestrze sklepu sprzedawca figuruje jako klient xxx kart graficznych, więc doskonale wiedzą, żę pracowały w kopalni.Po za tym, znowu rozkręcacie wątek gwarancji w tym temacie, oczywiście nie mogło zabraknąć kolegi yampika.

 

Co to sklep obchodzi, czy karta kopala, czy nie ? To jest produkt obiety gwarancja i do poki ta gwarancja obowiazuje, to sklep ma obowiazek zapewnic Ci bez awaryjne uzywanie produktu do czasu konca gwarancji. Co do niepewnosci gwarancji.. Skoro masz fakture/paragon w sprawdzonym sklepie a nie sklepie krzak, to nie ma sie oco martwic. Odkupujac produkt z 2 reki, odkupujemy rowniez prawo do jego gwarancji o ile takowa jeszcze istnieje. 90% sklepow nie ma z tym problemu, zeby takie rzeczy rozpatrywac. Z tego z czego sie orientuje to morele jedynie uznaje gwarancje od 1 wlasciciela. W takim wypadku jak cos jest nie tak, kontaktujesz sie z wlascicielem i to przez niego przechodzi gwarancja. Dlatego kupuje sie karty na allegro a nie przez olx'y i inne badziewa, gdyz masz wtedy ochrone kupujacych i w razie kombinatorstwa sprzedawcy, mozesz wszczac spor i odzyskac pieniadze :) Allegro wyplaca do 10000 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że opłaca się brać te Armory 1070 za 1200-1300 zł? Jest ich wysyp na markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że opłaca się brać te Armory 1070 za 1200-1300 zł? Jest ich wysyp na markecie.

 

Nie oplaca. Armor to grzejnik bez backplate. W tej cenie idzie dorwac juz jakiegos palita jetstream ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to widzę że górnicy nieźle promują na tym forum złom po koparkach. Ludzie, naprawdę nie warto się w to ładować, te karty to trupy bez żadnej gwarancji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z msi 1070 armor 8gb oc:

https://www.olx.pl/oferta/msi-gtx1070-armor-8g-CID99-IDvGTes.html#81cadf087b msi 1070 armor 8gb oc

https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-gtx1070-8g-oc-gwarancja-CID99-IDvuw0U.html#fe0ef3b268 gigabyte 1070 8gb

wygladaja jak nowe :)

 

karty z gwarancja ( xkom i morele ), ma tez ram ddr4 8gb w dobrej cenie

mozliwe allegro +prowizja

gosciu pewniak, odbieralem osobiscie :)

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwesti gier do radeonow, przejrzalem regulamin globalny i wyglada na to e aby otrzymac asasyna trzeba załozyc konto na amdrewards i powiazac je z kontem uplay, dopiero wtedy na koncie uplay aktywuje sie asasyn, także o zadnej sprzedaży nie ma mowy, co do dwóch pozostałych gier wygląda na to ze dostajemy klucze steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ale RX poleciały w dół :)

Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 8GB https://www.x-kom.pl...-8gb-gddr5.html 1 119 zł + z kodem amd-bundle

Zestaw gier: Assassin’s Creed® Odyssey, Strange Brigade® oraz Star Control®: Origins.

 

Robisz im reklamę czy nie czytasz postów? Było o tym na poprzedniej stronie, żaden szał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

Gdziekolwiek by nie był dowie się tego nowy właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się na zotac'a gtx 1080 bulk za 1860 zł na allegro :D

Boje się tylko tego że jest to referent, ale karty nie zamierzam podkręcać, do tego obudowa jest dobrze chłodzona.

Zależało mi na karcie nowej z 24mies. gwarancji.

Myślę ze spokojnie starczy na te 2-3 lata grania.

Jak przyjdzie napiszę coś wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zotac nie ma plomb. Dodatkowo sam producent pozwala na zmianę chłodzenia. Więc za jakiś czas możesz zainwestować i mieć cichą karcioszkę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...