Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

W x-kom były w promocji jesień przez moment GTX1060 6GB Asusa z 2 wentylatorami po 1099-1129zł ale rzucili tylko kilkanaście sztuk i się bardzo szybko rozeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z msi 1070 armor 8gb oc:

https://www.olx.pl/oferta/msi-gtx1070-armor-8g-CID99-IDvGTes.html#81cadf087b msi 1070 armor 8gb oc

https://www.olx.pl/oferta/gigabyte-gtx1070-8g-oc-gwarancja-CID99-IDvuw0U.html#fe0ef3b268 gigabyte 1070 8gb

wygladaja jak nowe :)

 

karty z gwarancja ( xkom i morele ), ma tez ram ddr4 8gb w dobrej cenie

mozliwe allegro +prowizja

gosciu pewniak, odbieralem osobiscie :)

polecam

Sprzedaje również na allegro tylko nie dajcie się zwieść opisowi - karty raczej na pewno są pokoparkowe, a cwaniak wystawia je na aukcjach pojedynczo. Na fakturze widnieje ilość 39 sztuk. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje również na allegro tylko nie dajcie się zwieść opisowi - karty raczej na pewno są pokoparkowe, a cwaniak wystawia je na aukcjach pojedynczo. Na fakturze widnieje ilość 39 sztuk. :E

Ta faktura jest na osobe prywatną czy na firmę? I najważniejsze - z jakiego sklepu?

 

edit.Czyli praktycznie gwara może być tylko do grudnia, oby morele nie wywinęło numeru jak esc. Jeszcze lepiej jest z xkomem, tam rękojmia jest wyłączona... lepiej unikać (serwisu) MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta faktura jest na osobe prywatną czy na firmę? I najważniejsze - z jakiego sklepu?

Na firmę, z Morele...

Ja mimo wszystko kupiłem dziś gigabyta 1070 za 1050zł z odbiorem osobistym.

 

Z kartą wszystko OK, gość nie ukrywał co robiły do tej pory... KOPAŁY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na firmę, z Morele...

Ja mimo wszystko kupiłem dziś gigabyta 1070 za 1050zł z odbiorem osobistym.

 

Z kartą wszystko OK, gość nie ukrywał co robiły do tej pory... KOPAŁY

 

Kupiłem w sobotę za pobraniem, dzisiaj dostałem i karta śmiga już od jakiegoś czasu w PC. Przecież to było wiadome że karty pokoparkowe lecz wyglądają jak nówki, przynajmniej ten gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sobotę za pobraniem, dzisiaj dostałem i karta śmiga już od jakiegoś czasu w PC. Przecież to było wiadome że karty pokoparkowe lecz wyglądają jak nówki, przynajmniej ten gigabyte.

To oczywiste dla każdego kto się zna, jednak gość na allegro ukrywa fakt, że kopały i wg. niego każda z tych kart "pracowała w serwerowni przez około 3 miesiące pod stałym monitoringiem (wilgotność, temperatura, zapylenie)". Może to ukrywanie faktu wynika właśnie z tego, że nie za bardzo o te karty dbał.

A to, że karta podziała przez te pare kolejne miesięcy to też oczywiste, gorzej będzie z wiatrakami za 2-3 lata. Mam nadzieję, że morele uzna gwarancję jeśli coś do tego czasu się wydarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Morele odnośnie gwarancji;

 

Witam,

 

uprzejmie informuję, że jest gwarancja wewnętrzna, i nie ma znaczenia, czy kupił Pan ją na firmę czy na osobę fizyczną.

 

 

Pozdrawiam,

 

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Grupa Sklepów Morele.net Sp. z o.o

 

Nazwisko usunięte.

36 mies. gwarancji wew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką kartę można rozebrać, wyczyścić, położyc świerzą pastę i termopady, wentylatory nasmarować i uruchomić.

 

Jak dalej lipa, to wtedy reklamować.

 

Koparka niekoniecznie musi uszkodzić kartę, jedynie doprowadzić ją do niestabilności ze względu na brak zainteresowania właściciela karty.

 

Gdyby ów Janusz chociarz raz na miesiąc spojrzał na temperatury i kulturę pracy kart w koparce, miałby możliwość zadbania o nie, ale po co ?

 

Burak ustawi max pracę i nie daje odpocząć, bo mu 1 zł ucieknie, jak zrobi 1 godzine przerwy na kontrolę i ewentualne poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką kartę można rozebrać, wyczyścić, położyc świerzą pastę i termopady, wentylatory nasmarować i uruchomić.

 

Jak dalej lipa, to wtedy reklamować.

 

Koparka niekoniecznie musi uszkodzić kartę, jedynie doprowadzić ją do niestabilności ze względu na brak zainteresowania właściciela karty.

 

Gdyby ów Janusz chociarz raz na miesiąc spojrzał na temperatury i kulturę pracy kart w koparce, miałby możliwość zadbania o nie, ale po co ?

 

Burak ustawi max pracę i nie daje odpocząć, bo mu 1 zł ucieknie, jak zrobi 1 godzine przerwy na kontrolę i ewentualne poprawki.

 

 

 

4. ZOTAC zastrzega sobie prawo do unieważnienia gwarancji

 

Gwarancja nie obejmuje wad spowodowanych wskutek nieprzestrzegania instrukcji obsługi, niewłaściwego użytkowania, nieodpowiednich warunków eksploatacji, przeciążenia

lub modyfikacji produktu.

 

 

 

W szczególności gwarancja zostanie unieważniona w przypadku, gdy:

 

 

 

- produkt został zmodyfikowany i / lub umyślnie uszkodzony w jakikolwiek sposób, lub

 

- numer seryjny został zmieniony, zatarty lub usunięty, lub

 

- wentylator GPU został usunięty lub wymieniony.

 

W razie problemów z kartą graficzną, o których to sprzedający nie poinformował w opisie aukcji, zwracasz kartę w takim stanie, w jakim do ciebie przyjechała. ;)

 

 

https://allegro.pl/zotac-geforce-gtx-1070ti-8gb-bulk-i7525429898.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

 

Schodzi jak ciepłe bułeczki, ma ktoś tą kartę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym wielokrotnie, podbijasz reklame? Porównaj z cenami w innych sklepach tego modelu.

 

Podaj link do recenzji chłodzenia w tej karcie, oraz wyników temperatur, hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie problemów z kartą graficzną, o których to sprzedający nie poinformował w opisie aukcji, zwracasz kartę w takim stanie, w jakim do ciebie przyjechała. ;)

Karta została odesłana, właśnie dostałem info, że pieniądze zostały zwrócone.

Pewnie za chwilę znów wyruszy w Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronk zotak w uber cenie, może ktoś się skusi ;) : https://allegro.pl/karta-graficzna-geforce-gtx-1070ti-1070-zotak-mini-i7597462869.html

 

Jeśli faktycznie jest to wersja Ti oraz posiada gwarancje jak twierdzi sprzedający niemal pełną (~22 msc), to nic tylko brać, bo z rejestracji na stronie "ZOTAKA" już zapewne nici po takim czasie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up@ Rejestracja tylko do miesiąca po zakupie więc okłamuje potencjalnego kupującego. Nie odpowiada na pytania gdzie kupiona i czy na os. prywatną czy na firmę. Nie udostepnia PayU więc nalezy mocno uważać.

 

 

Karta-suszarka, już z GTX1060 takie chłodzenia ledwo dają radę. To nie foundersy które są całkiem ok.

 

A tak btw to robi się offtop, może warto założyc bliźniaczy temat ale tylko do dyskusji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj link do recenzji chłodzenia w tej karcie, oraz wyników temperatur, hałasu.

 

Samemu nie sztuka poszukać? To jest temat o promocjach w sklepach a nie dyskusja o kartach.

 

A tak btw to robi się offtop, może warto założyc bliźniaczy temat ale tylko do dyskusji?

 

Popieram, tyle że do niektórych i tak coś nie dociera...Mimo wyraźnego tytułu wątku dalej walą spamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca. Armor to grzejnik bez backplate. W tej cenie idzie dorwac juz jakiegos palita jetstream ;)

MSI armor 1070 = chłodno i cicho.

Jak co gość co podawałem wcześniej obniżył cenę MSI armora 1070 do 1100 złocisty - wyglądają jak nowe. Już kilka osób kupiło karty i zadowolone. Polecam bo warto i pewniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI armor 1070 = chłodno i cicho.

Jak co gość co podawałem wcześniej obniżył cenę MSI armora 1070 do 1100 złocisty - wyglądają jak nowe. Już kilka osób kupiło karty i zadowolone. Polecam bo warto i pewniak :)

 

Mialem nowke 1080 i w malo wymagajacych grach typu fortnite na ustawieniach najnizszych dobijala do 70 stopni i wyzej. Teraz mam x gaming i wiecej niz 60 stopni ta karta nie widziala :) Wiesiek 3 na ultra, fortnite na ultra. A co do tematu, to do poki aukcja ma miejsce na allegro to tylko brac. Jesli sprzedajacy urywa kontakt, albo nie chce zwrocic kasy to wtedy ledzie POK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI armor 1070 = chłodno i cicho.

Jak co gość co podawałem wcześniej obniżył cenę MSI armora 1070 do 1100 złocisty - wyglądają jak nowe. Już kilka osób kupiło karty i zadowolone. Polecam bo warto i pewniak :)

Po szopkach z Msi & Esc innego tematu chyba od tego kolesia wolał bym wf2 od Gb - przynajmniej gwarancja pewna jeśli z kolei Morele nie odstawi szopki (jak faktura na 36 sztuk to chyba ewidentnie zobaczą co te karty robiły) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1732zł za nowy Palit GTX 1070 Jetstream :hmm: Czy warto ją zamówić bo jest w dużym sklepie a nie jakimś krzaku na aledrogo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...