Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze o nowych- jaki sens kupić turbinę po koparce używaną jak nowe są kilka stów drożej? To juz chyba szybciej faktycznie nowa 1070ti na 5 letniej gwarze.

 

 

Poluję na używanego Evga lub Aoriusa, ale do 1600 nic ciekawego nie widzę.

Może być teraz wysyp evga,bo była fajna promocja na ich stronie

W sumie może dalej jest, sprawdz: https://eu.evga.com/products/featured-bundles.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być teraz wysyp evga,bo była fajna promocja na ich stronie

W sumie może dalej jest, sprawdz: https://eu.evga.com/products/featured-bundles.aspx

Na stronie EVGA najtańsza 1080ti wychodzi około 3k odliczając zasilacz :) Niech dadzą taką promocję bez zasilacza w tej cenie to pewnie znajdą więcej zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie EVGA najtańsza 1080ti wychodzi około 3k odliczając zasilacz :) Niech dadzą taką promocję bez zasilacza w tej cenie to pewnie znajdą więcej zainteresowanych.

w sumie z ciekawości przeliczyłem ile to wyjdzie za 1080 iCX plus tamte bajery = 2700 z hakiem na tę chwile po przewalutowaniu PayPala. Bez szału rzeczywiście

Ostatnio na allegro poszły 3x 1080 ftw któraś tam za 1849zł/szt z dowodem zakupu sprzed miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie EVGA najtańsza 1080ti wychodzi około 3k odliczając zasilacz :) Niech dadzą taką promocję bez zasilacza w tej cenie to pewnie znajdą więcej zainteresowanych.

Z tego co ja widze w tej chwili wychodzi znacznie lepiej, wrecz KOZACKO - EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING + EVGA SuperNOVA 1300 G2 Power Supply za 769,99 Euro x 4,3172 = 3324 zl

3324zl to juz jest przeciez fajna cena jak na ten model a daja ZASILACZ WART PRAWIE TYSIAC ZLOTYCH w tej cenie !!! Oo

Czy zle widze?

Pytanie jeszcze jaki jest koszt transportu i jak jest z gwarancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widze w tej chwili wychodzi znacznie lepiej, wrecz KOZACKO - EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC2 GAMING + EVGA SuperNOVA 1300 G2 Power Supply za 769,99 Euro x 4,3172 = 3324 zl

3324zl to juz jest przeciez fajna cena jak na ten model a daja ZASILACZ WART PRAWIE TYSIAC ZLOTYCH w tej cenie !!! Oo

Czy zle widze?

Pytanie jeszcze jaki jest koszt transportu i jak jest z gwarancja?

z wysyłką 792€, płatność PP więc należy wziąć pod uwage przewalutowanie. W tym przypadku jest to 3594zł, gw udziela Ci evga, jeśli w ciągu 30dni zarejestrujesz produkt to zyskujesz dodatkowe 2lata GW na wszystkie albo wybrane produkty. Zamów dziś, a pewnie w tym tygodniu już będziesz miał sprzęt, wszystko legit

 

Sam zasilacz wart +/- 1000zł, więc karta wychodzi wtedy 2600zł. Mi się wydaje, że dobry deal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapłacić Revoultem i wyjdzie na obecny moment ~3413.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc około 2400zł wychodzi nowa karta od evga z sensownym chłodzeniem, pełną gw i bardzo dobrym serwisem

na allegro najtańsze nowe od średnich producentów zaczynały się od 2900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam 1080 TI dobrej marki z dobrym chlodzeniem w cenie 1080 bez TI :) Rewela :) Aktualnie 1080TI nowa to minimum 3000zl z gow...nym chlodzeniem. Kwestia tylko CZY znajda sie chetni na zasilacz... A jesli tak to ile dadza... Na OLX widze 3 nowe po 850 sztuk zapewne pochodza wlasnie z tej promocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zasilacz wart +/- 1000zł, więc karta wychodzi wtedy 2600zł. Mi się wydaje, że dobry deal

 

wręcz perfekcyjny deal :E

 

ta konstrukcja PSU ma jakieś 4-5 lat więc ciężko będzie znaleźć amatora co da za to 500pln. więc kupujesz gtx1080ti za ponad 3k cebularów w sytuacji gdy za kilkanaście dni będą o wiele tańsze rtx2070 o wydajności porównywalnej do 1080ti

 

deal dobry ale dla evga która niebawem te zalegające zasilacze będzie musiała utylizować a za 1080ti lada dzień cieżko będzie im znaleźć łosia który wywali 2,5k cebularów

 

więc nic tylko brać, kto nie kupi teraz zasiłki i karciochy ten przegra życie. deal dekady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujecie takiego zasilacza to OK, ale "na sprzedaż" tego na 1000 zł się przeliczyć nie da, sami piszecie, że 3 sztuki już są na OLX po 850 zł, zaraz dojdą pewnie kolejne jak zamówi x osób tę kartę z myślą o odsprzedaży i cena spadnie z tych 850 zł na 500 zł żeby tylko sprzedać, a chętnych tak dużo na ten zasilacz wcale nie będzie.

 

W zakończonych nie ma żadnych żeby podejrzeć czy komuś poszła ta zasiłka.

 

Już tak kiedyś kupiłem Far Cry 5 Kod na UPLAY w zestawie ze słuchawkami Trust GXT 383, które to mają cenę sklepową 350 zł. Zakup dlla Far Cry 5 (słuchawki mi były zbędne), do teraz leży tych słuchawek pełno na aukcjach nawet po 80-90 zł, a sam za ledwie 120 zł znalazłem chętnego i to po sporym okresie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wręcz perfekcyjny deal :E

 

ta konstrukcja PSU ma jakieś 4-5 lat więc ciężko będzie znaleźć amatora co da za to 500pln. więc kupujesz gtx1080ti za ponad 3k cebularów w sytuacji gdy za kilkanaście dni będą o wiele tańsze rtx2070 o wydajności porównywalnej do 1080ti

 

deal dobry ale dla evga która niebawem te zalegające zasilacze będzie musiała utylizować a za 1080ti lada dzień cieżko będzie im znaleźć łosia który wywali 2,5k cebularów

 

więc nic tylko brać, kto nie kupi teraz zasiłki i karciochy ten przegra życie. deal dekady

Nawet jak zasilacz pojdzie za 500zl to karta wyjdzie 2900. 2900 za 1080 TI od EVGA to NA DZIS swietna cena. Mysle ze w pazdzierniku po premierze RTX, najlepsze / drogie 1080TI (a EVGA niestety zawsze sa drogie) mniej niz 2800-2900 kosztowac nie beda, raczej wiecej. Teraz 1080TI od EVGA chodza po 2700 i nie ma bata zeby cena ich spadla w tydzien czy dwa o tysiac zlotych. Za pol roku moze tak, a za 2 lata blabla... 2070 porownywalna wydajnosc do 1080TI? To bedzie wolniejsza karta niz 1080TI, przeciez 2080 jest "wydajniejsze" od 1080TI o kilka procent ale ma mniej ramu. Wg mnie 2070 bedzie wolniejsza niz 1080TI o kilkanascie procent na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy mają pamięć dobrą, ale krótką :

Informuje, że każda kolejna wypowiedź na temat nie związany z promocją na karty graficzne zostanie nagrodzona 7 dniowym zawieszeniem możliwości wypowiedzi...
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owocowy Zotac GeForce GTX 1070 Ti AMP! Edition 8GB GDDR5 (256 bit) DVI-D, HDMI, 3xDP, BOX (ZT-P10710C-10P) 1879,-

https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1070-ti-amp-edition-8gb-gddr5-256-bit-dvi-d-hdmi-3xdp-box-zt-p10710c-10p-1612213/

 

A ten AMP jest chociaż cichy? Chyba wszyscy czekamy na obniżkę AMP Extreme, on chyba wypadał najlepiej w różnych recenzjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emag.pl strefa okazji

GTX 1080ti Asus strix - 2960zl

GTX 1080 inni3d twin x2 - 2170zl.

 

https://m.emag.pl/strefa-okazji/karty-graficzne/c

Świetna oferta jak na 1080ti, widać, że coś zaczyna się dziać nawet u nas :) Mam pytanie. Czy ten sklep jest coś wart? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Boję się powtórki z techplanet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna oferta jak na 1080ti, widać, że coś zaczyna się dziać nawet u nas :) Mam pytanie. Czy ten sklep jest coś wart? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Boję się powtórki z techplanet.

 

EMAG to ogromny sklep, dawne Agito, sprawdzony, szybka wysyłka, nie spotkałem się z wciśnięciem używki zamiast nowej sztuki (ale na pewno tak jak w każdym sklepie takie przypadki się zdarzają). Z TYM, ŻE:

To jest produkt ze strefy okazji jak widzisz, bez gwarancji producenta, tylko rękojmia 12 miesięcy. To nie jest nówka sztuka sprzedawana.

 

" strefa okazji

 

Towar używany, ślady montażu. Rękojmia 12 miesięcy

Sprzedawca eMAG

Gwarancja 12 miesiące"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna oferta jak na 1080ti, widać, że coś zaczyna się dziać nawet u nas :) Mam pytanie. Czy ten sklep jest coś wart? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Boję się powtórki z techplanet.

Sklep ok, sporo części już u nich kupiłem między innymi mojego gtx1070 inno3d oraz z outletu/strefa okazji gtx1060 3GB i nie ma z nimi problemów. Tu dziwna sprawa z ta rejkojmia, bo te 12m to jest chyba dla firm, sklep chyba nie może skrócić 24m rekojmi dla konsumenta która jest w ustawie zapisana. Trzebaby do nich zadzwonić i się dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycichło z tymi promocjami, a niektóre karty podrożały o 20-30 zł xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja 11Gbps spokojnie 2k mozna dac.

 

Dwa tysiące za 1080 jak po 2300 zł są już 1080 Ti na Kup Teraz? :E

Ja bym raczej nie kupował nowych kart w czasie kiedy w ciągu tygodnia może nastąpić spore przetasowanie cenowe i nagle 1080 będzie chodził po 1400-1500 zł.

Oczywiście gwarancji nie ma ale to się stało z 980 po premierze Pascali, w krótkim czasie spadły do 1200-1500 zł za dobre wersje na długiej gwarancji.

 

To że karta podrożała o 20 zł może być związane z małym wzrostem kursu dolara, nie ma się czym przejmować, ja bym wpatrywanie się w ceny też odpuścił aż do premiery RTX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nie kupował nowych kart w czasie kiedy w ciągu tygodnia może nastąpić spore przetasowanie cenowe i nagle 1080 będzie chodził po 1400-1500 zł.

Oczywiście gwarancji nie ma ale to się stało z 980 po premierze Pascali, w krótkim czasie spadły do 1200-1500 zł za dobre wersje na długiej gwarancji.

 

Ja bym tym razem na to nie nastawiał się. Różnica między Pascalami a Tuning jest taka, że Tuningi są obecnie wycenione na chore ceny.

 

(sry za offtop).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...