Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

A to się okaże po testach. ;)

 

Zresztą wrzucanie w dział o promocjach licytacji używki kupionej prawie rok temu to jest jeszcze większy offtop, bo jakby nie patrzeć pod promocję tego się nie da na pewno podciągnąć. :E

A karta poszła za 1854 zł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że pierwsze recenzje będą z portali, które zgodzą się na uległość wobec nVidii, a testerami będą osoby wskazane bezpośrednio przez nVidię. Tak więc o bezstronności nie ma mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.morele.net/urodziny/

 

1080 aero - 1899

1070 zostac x2 - 1599

1070ti zotac - 1699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tysiące za 1080 jak po 2300 zł są już 1080 Ti na Kup Teraz? :E

Ja bym raczej nie kupował nowych kart w czasie kiedy w ciągu tygodnia może nastąpić spore przetasowanie cenowe i nagle 1080 będzie chodził po 1400-1500 zł.

Oczywiście gwarancji nie ma ale to się stało z 980 po premierze Pascali, w krótkim czasie spadły do 1200-1500 zł za dobre wersje na długiej gwarancji.

 

To że karta podrożała o 20 zł może być związane z małym wzrostem kursu dolara, nie ma się czym przejmować, ja bym wpatrywanie się w ceny też odpuścił aż do premiery RTX.

tak tak ja juz widzialem te 2300zl za te koparkowe karty takze nikomu bym ich nie polecil to raz a po drugie widac ze tamta oferta to od jakiegos gracza a nie z koparki.

 

nie ma opcji zeby 1080 nagle za 1500zl chodzil, chyba ze za pol roku jak zostana resztki. nie kazdt chce od razu kupic nowego turinga. 1080 to wciaz swietna karta i w takiej wypasionej wersji na gwarancji 2k to cena sluszna.

 

www.morele.net/urodziny/

 

1080 aero - 1899

1070 zostac x2 - 1599

1070ti zotac - 1699

to sa naprawde godne ceny ale niestety tylko oferta w netpunkcie w wawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były, cena dobra ale gwarancji de facto brak, dostajesz fakture za serwer z jakiejś firmy krzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak pisalem , juz na allegro gtcy 1070 po 1k.. :) kilka ofert :) oczywiscie pokoparkowe , ale cena osiagnieta a spadkow to pewnie nie koniec bo i oferty po 950 juz byly :) dziekowac kopaczom - niedlugo po 900zl chyba kupie w koncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na morelkach jest promocja na zotaki:

1070 1700pln

1070ti mini 1750pln

 

warto?

Kusi mnie ten 1070ti mini. Bardzo głośny jest pod obciążeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~1100zł za 1070 Palit Dual. Niby 2 lata gwarancji, ale fakt, że są pokoparkowe nadal odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tekstu "bez folii na wentylatorze nie nadaje się do sprzedaży po pełnej cenie" xD

 

Wysypu używanych 1070 Ti albo 1080 chyba nie będzie co? 1080 miały kiepski hashrate względem ceny, a 1070 Ti wyszły za późno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na morelkach jest promocja na zotaki:

1070 1700pln

1070ti mini 1750pln

warto?

Kusi mnie ten 1070ti mini. Bardzo głośny jest pod obciążeniem?

 

Najgorsze w nim jest to że w spoczynku wentyle się kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma blisko to może podjechać, ciekawe czy się ktoś odezwie :P

 

Napisałem do typa o odbiór osobisty ciekawe czy odpisze:)

Ogladałem kanał ''Poszukiwacze okazji'' czujnosc:)

 

i skasowane:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do typa o odbiór osobisty ciekawe czy odpisze:)

Ogladałem kanał ''Poszukiwacze okazji'' czujnosc:)

 

i skasowane:((

 

Pewnie ktoś wszytkie wykupił :P

 

Morele wrzuciło promocje dla podzespołów konputerowych Gigabyte w tym kart graficznych

 

https://ww.morele.net/komponenty/?utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=gigabytekomponents&utm_content=DR_MO

 

Dodajcie sobie jedno w do ww.

 

https://imgur.com/bpq7HQs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na morelach 1070ti mini zotaca za 1750 zl :) Karta szrocik, ale cena wynagradza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW cena zaczela cos ruszac powoli. 1070ti zotaca, WF3 1080 za 2.3k itp. Od 2 tyg juz na gtx 750 lece, bo nie moge znalezc jakiejs sensownej karty ;D Moze w koncu ten bum po rtx opadnie i porzadne karty zaczna miec ludzka cene. Nawet 1080 msi armor co na owocowych byl do niedawna za 2.199 teraz jest za 2.600 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na morelach Karta graficzna Asus Radeon Dual RX 580 OC 8GB jest taki tani za 1080zł? W innych sklepach za 1300zł o co chodzi? Dobra okazja czy gdzie jest haczyk? Przecież rx 580 jest mniej więcej taki sam jak gtx 1060 6gb a ma o 2gb więcej vramu a jest tańszy.

 

Chciałbym kupić używanego RX 580 za jakieś 800zł ale boję się, że na allegro to same pokoparkowe i nie ma normalnej oferty i że taka karta mi padnie za rok z gwarancją będą problemy bo inne nazwisko na fakturze czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...