Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego na morelach Karta graficzna Asus Radeon Dual RX 580 OC 8GB jest taki tani za 1080zł? W innych sklepach za 1300zł o co chodzi? Dobra okazja czy gdzie jest haczyk? Przecież rx 580 jest mniej więcej taki sam jak gtx 1060 6gb a ma o 2gb więcej vramu a jest tańszy.

 

Chciałbym kupić używanego RX 580 za jakieś 800zł ale boję się, że na allegro to same pokoparkowe i nie ma normalnej oferty i że taka karta mi padnie za rok z gwarancją będą problemy bo inne nazwisko na fakturze czy coś...

 

kupuj tylko od duzych sklepoe jak x-kom , morele itp tam liczy sie dowod zakupu i nie ma problemow . unikaj firm krzakow albo jakis gownosklepikow i mozesz spac spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na morelach Karta graficzna Asus Radeon Dual RX 580 OC 8GB jest taki tani za 1080zł? W innych sklepach za 1300zł o co chodzi? Dobra okazja czy gdzie jest haczyk? Przecież rx 580 jest mniej więcej taki sam jak gtx 1060 6gb a ma o 2gb więcej vramu a jest tańszy.

 

Chciałbym kupić używanego RX 580 za jakieś 800zł ale boję się, że na allegro to same pokoparkowe i nie ma normalnej oferty i że taka karta mi padnie za rok z gwarancją będą problemy bo inne nazwisko na fakturze czy coś...

To bierz tego Asusa, zawsze lepiej niż używany. Jeżeli jednak myślisz, że te 2GB coś Ci da to muszę Cię rozczarować. Na twoim miejscu kupiłbym GTX1060 6GB nowego w promocjach po 1099zł. Poszukaj w sieci opinii o tym Asusie, bo coś kojarzę, że niezbyt dobrze temperatury trzymał w stresie ale nie jestem pewien, czy chodziło o konkretnie ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postów wyżej..

W X-KOM za 1099 zł jest RX 580 8GB ASUS Dual z pakietem 3 gier:

Assassin's Creed: Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins

 

Nie wiem jak Strange Brigade i Star Control: Origins, ale trzeba przyznać, że AC: Odyssey to bardzo sensowny bonus.

 

AC: Origins przez kilka miesięcy nie schodził poniżej 140 zł za klucz uplay i to nawet na takim cdkeys, jeśli z Odyssey będzie podobnie, to można ten bonus liczyć jako ~150 zł jeśli ktoś i tak zamierza tę grę na premierę / krótko po kupować.

 

https://www.x-kom.pl/p/415303-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-8gb-gddr5.html

 

Kod na bonusowe gry w koszyku, który należy użyć to 'amd-bundle'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na morelach Karta graficzna Asus Radeon Dual RX 580 OC 8GB jest taki tani za 1080zł? W innych sklepach za 1300zł o co chodzi? Dobra okazja czy gdzie jest haczyk? Przecież rx 580 jest mniej więcej taki sam jak gtx 1060 6gb a ma o 2gb więcej vramu a jest tańszy.

 

Chciałbym kupić używanego RX 580 za jakieś 800zł ale boję się, że na allegro to same pokoparkowe i nie ma normalnej oferty i że taka karta mi padnie za rok z gwarancją będą problemy bo inne nazwisko na fakturze czy coś...

 

jak masz ~800 pln, i chcesz nówkę to są 570 https://www.ceneo.pl/51315084

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie postów wyżej..

W X-KOM za 1099 zł jest RX 580 8GB ASUS Dual z pakietem 3 gier:

Assassin's Creed: Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins

 

Nie wiem jak Strange Brigade i Star Control: Origins, ale trzeba przyznać, że AC: Odyssey to bardzo sensowny bonus.

 

AC: Origins przez kilka miesięcy nie schodził poniżej 140 zł za klucz uplay i to nawet na takim cdkeys, jeśli z Odyssey będzie podobnie, to można ten bonus liczyć jako ~150 zł jeśli ktoś i tak zamierza tę grę na premierę / krótko po kupować.

 

https://www.x-kom.pl/p/415303-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-8gb-gddr5.html

 

Kod na bonusowe gry w koszyku, który należy użyć to 'amd-bundle'

 

 

Zaraz, zaraz. To są trzy drogie gry, czy ja dobrze rozumiem, że dostajemy 3 klucze i możemy z nimi zrobić co chcemy, np. sprzedać, każda ta gra to około 150 zł

więc można te klucze sprzedać za 450 zł jak się odejmie od ceny karty to wychodzi 650 zł za kartę graficzną. Czy ja dobrze liczę i rozumuję? Jeśli tak to znakomita okazja, wręcz bezkonkurencyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną sensowną grą która warto sprzedać jest AC Odyssey, reszta pójdzie za grosze.

W morelkach w tej samej cenie (1099zł) jest XFX Radeon RX 580 GTS XXX OC+ 8GB. Chłodzenie lepsze od Asusa Dual ale niestety tylko 24miesiące gwarancji.

morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-580-gts-xxx-oc-8gb-gddr5-dvi-d-hdmi-3xdp-box-rx-580p8dfd6-1225605/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Odyssey jest droga i na pewno ją sprzedaż bez problemu, reszta gier nie wiem, jak coś to promocja trwa od 3 listopada żebyś się nie pośpieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Odyssey jest droga i na pewno ją sprzedaż bez problemu, reszta gier nie wiem, jak coś to promocja trwa od 3 listopada żebyś się nie pośpieszył.

 

Nadal to 150 zł czyli jak dla mnie karta za 950 zł nówka sztuka a na allegro używki pokoparkowe(prawdopodobnie) za 850zł są. gtxy 1060 pewnie stanieją po premierze gtxów 2060/70 ale to chyba nie warto czekać kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to panowie zaciekawili mnie tym tematem odnośnie tego RXa z pakietem gier w x kom. Od jakiegoś czasu chodzi za mną zmiana GPU z GTX 1050ti na coś w granicach ~1200 zł i zastanawiałem się najpierw czy nie poczekać do końca roku i zapolować na używkę 1070, ale filtrując codziennie alledrogo widzę sam pokoparkowy szmelc. Z nowych to raczej albo 1060 albo rx 580. Ktoś coś może powiedzieć więcej na temat tej wersji, którą kolega wklejał wyżej ? https://www.x-kom.pl/p/415303-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-8gb-gddr5.html, znośna będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to panowie zaciekawili mnie tym tematem odnośnie tego RXa z pakietem gier w x kom. Od jakiegoś czasu chodzi za mną zmiana GPU z GTX 1050ti na coś w granicach ~1200 zł i zastanawiałem się najpierw czy nie poczekać do końca roku i zapolować na używkę 1070, ale filtrując codziennie alledrogo widzę sam pokoparkowy szmelc. Z nowych to raczej albo 1060 albo rx 580. Ktoś coś może powiedzieć więcej na temat tej wersji, którą kolega wklejał wyżej ? https://www.x-kom.pl/p/415303-karta-graficzna-amd-asus-radeon-rx-580-dual-8gb-gddr5.html, znośna będzie ?

 

Już nie da się jej dodać do koszyka i tak jak coś, na szaro jest (produkt tymczasowo niedostępny).

To tak piszę przy okazji na wypadek jakby miał ktoś wpaść do tematu i zjechać mnie, że produkt niedostępny:

inb4: tak, niedostępny, ale przez x godzin był jak najbardziej dostępny i wchodził do koszyka z kodem na pakiet gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal można kupić Sapphire Radeon RX 580 PULSE 4GB GDDR5 za 1120 zł te 4GB chyba nie będą robić dużej różnicy w 1080p nawet przez następne kilka lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić wersje z vramem o pojemności 8GB, która jest także wyżej taktowana. Zamiast Sapphira pulse rozważ XFX za 1099zł z morele. Ktoś na pepperze pisał, że morele również dodaje pakiet gier, przed kupnem jednak napisałbym do sklepu i się upewnił.

sprawdz www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-580-gts-xxx-oc-8gb-gddr5-dvi-d-hdmi-3xdp-box-rx-580p8dfd6-1225605/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na morelach też są gry https://www_morele_net/wiadomosc/gry-w-prezencie-przy-zakupie-karty-graficznej/10571/

(wstawcie kropki zamiast podłóg)

Dziwne zasady promocji wyślą kod pomiędzy czternastym a dziewiętnastym dniem od odebrania zamówienia, jakby chcieli żeby człowiek zapomniał o tych kodach.

 

Edit: Dobra to jest po to żeby minął termin zwrotu karty jak kolega niżej napisał, głuptas ze mnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na morelach też są gry https://www_morele_net/wiadomosc/gry-w-prezencie-przy-zakupie-karty-graficznej/10571/

(wstawcie kropki zamiast podłóg)

Dziwne zasady promocji wyślą kod pomiędzy czternastym a dziewiętnastym dniem od odebrania zamówienia, jakby chcieli żeby człowiek zapomniał o tych kodach.

Albo po prostu jak minie termin zgłoszenia chęci zwrotu karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam tak uważałem, ale później na Pepperze mnie przekonali, że od ~2 lat ibood działa bardzo sprawnie.

Kupiłem tam kilka miesięcy temu Samsunga HW-K950 5.1.4 za 2599 zł gdzie cena rynkowa w PL zaczyna się nawet na Allegro od niepewnych osób od 3600 zł. Później dwie pary polaroidów zakupiłem dla rodziców z tego sklepu. W obu przypadkach towar nowy, zafoliowany, bez żadnych oznak użytkowania. Soundbar szedł z Holandii, okulary nie pamiętam czy z Holandii też czy już z PL od razu.

 

Nie wiem tylko jak z reklamacją, tutaj póki się nie korzysta w danym sklepie to ciężko stwierdzić.

 

Tę EVGĘ widziałem wczoraj w nocy na huncie właśnie, niezła cena biorąc pod uwagę, że używki często pokoparkowe na Allegro po 2400-2600 latają.

 

Z drugiej strony to 2-wentylatorowa wersja, pytanie jak te chłodzenie sobie radzi.

Na ibood mają też widzę zły zapis dot. gwarancji "2 lata", może chodzi im o odpowiedzalność sprzedawcy? Powinno bez problemu się dać na 3 lata zarejestrować kartę na stronie evga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal można kupić Sapphire Radeon RX 580 PULSE 4GB GDDR5 za 1120 zł te 4GB chyba nie będą robić dużej różnicy w 1080p nawet przez następne kilka lat?

 

Za +/- 1000 zł jest wersja Sapphire Radeon RX 580 Nitro+ 4GB GDDR5 (czyli jedna z najlepszych) w kilku sklepach, również Morele. Ja akurat kupiłem w Neonet, ale to głównie ze względu na lokalizacje i niechęć do owocowych.

Co ciekawe wersja 112653120G ma pamięci taktowane 2000MHz - czyli tak jak jest w wersjach 8GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamowałem na ibood zapięcie rowerowe za 114zł. Zamek się zaciął napisałem w czym problem, przygotowałem film i zdjęcia z myślą o pewnej kopaninie. Na drugi dzień dostałem maila z informacją przyjęciu reklamacji i zwrocie całkowitej kwoty za zapięcie i wysyłke :E więc można przypuszczać, że gwarancja działa dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte Radeon RX 580 GAMING 8GB GDDR5 + pakiet gier 1119 zł

https://www.x-kom.pl/p/361345-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-580-gaming-8gb-gddr5.html

 

Zastanawiam się czy nie kupić, ta wersja nie wypada chyba źle ?

"Ciepłowody zatopione w GPU" - jakby co to chyba pasty nie da się zmienić :)

 

Tryb pasywny jest, więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte Gaming jest napewno lepszy od Asusa Dual, pewnie porównywalny do XFX z moreli. Na plus 36miesięcy gwarancji i gry bez łaski (wbijane na fakture). Jest gdzieś jakaś promocja na GTX1060? W emagu już nie ma Inno3D za 1099zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...