Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xtn

Promocja na Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Czyszczenie magazynów, wyzbywaja sie malo atrakcyjnych modeli, podobnie na morele trwa wyprzedaz wszelkiej maści blowerow i armorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blowera był nie kupił, bo miałem Asusa turbo :) ale armor nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój link ta wersja jest w promocji z kodem. Coś koło 1350zł wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link ta wersja jest w promocji z kodem. Coś koło 1350zł wychodzi

Którym kodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy tylko na powrót vegi do cen na poziomie ~2100zł

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy tylko na powrót vegi do cen na poziomie ~2100zł

:lol2:

Promocje się już skończyły... ceny znowu w górę, paranoja trwa w najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie jest dzieckiem to promocja nadal ważna? :E

 

Swoja drogą jeszcze 3/4 tyg. temu ZOTAC AMP! 1060 3GB był za 899 zł w esc. Teraz 1049 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to codzienne inne ceny to już się nawet śmieszne przestało robić. Kupiłem w krsystem ostatnio to nawet nie mają kart na stanie tylko prosto z hurtowni ab do klienta phaja i czekałem za karta tydzień Janusze biznesu a na stronie pisza od ręki jeden plus że AB umie karty zabezpieczać jeszcze tak fachowo zapakowanej karty nie miałem zero obić opakowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ktoś ma i poleca tego gtx1060 6GB Asus turbo? Wytrzyma 3 lata? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ktoś ma i poleca tego gtx1060 6GB Asus turbo? Wytrzyma 3 lata? :D

Wytrzyma spokojnie, tylko chłodzenie jest średnio głośne, miałem ten typ chłodzenia na gtx960 właśnie Asus turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem taki że znowu dolar drogi, to nowe dostawy mogą być z tego powodu drogie.

 

Wesoło sie zrobi jak wejdzie serio lipiec- sierpień nowa seria i w cenie obecnej 1070ti będzie do kupienia coś w wydajności 1080ti ;)

 

 

Zakup obecnie to jest jednak loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grać nie ma w co. jedyne sensowne nowe tytuły obsłużą keplery bądź dziadki HD. więc nie ma co się szarpać na te promocje dla debili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj gdzieś jest temat z okazjami. Mam go nawet zasubskrybowany, ale niewiele się tam pojawia...

Może warto by go było trochę rozruszać i tego typu info wrzucać właśnie tam? Wszyscy zainteresowani okazjami by mieli jedno miejsce. Ograniczyć tam dyskusje do zbędnego minimum i byłoby bardzo użyteczne narzędzie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, do tego mamy prawie okres wakacyjny i mniej osób gra. Piękna pogoda, czas na rowerbigsmile.gif a nie psucie oczu na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem taki że znowu dolar drogi, to nowe dostawy mogą być z tego powodu drogie.

 

Wesoło sie zrobi jak wejdzie serio lipiec- sierpień nowa seria i w cenie obecnej 1070ti będzie do kupienia coś w wydajności 1080ti ;)

 

 

Zakup obecnie to jest jednak loteria.

Chyba nie ma co liczyć na 1170 w wakacje, raczej pokazą tylko 1180 w cenie 1080ti lub wyżej. Karty 1150 i 1160 to raczej przyszły rok. Nie mają z kim konkurować to się raczej nie będą śpieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj gdzieś jest temat z okazjami. Mam go nawet zasubskrybowany, ale niewiele się tam pojawia...

Może warto by go było trochę rozruszać i tego typu info wrzucać właśnie tam? Wszyscy zainteresowani okazjami by mieli jedno miejsce. Ograniczyć tam dyskusje do zbędnego minimum i byłoby bardzo użyteczne narzędzie na forum.

Daj link, nic takie nie znalazłem, dlatego założyłem ten temat i jakby nie było chętnych to mogę się zająć moderacją tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co liczyć na 1170 w wakacje, raczej pokazą tylko 1180 w cenie 1080ti lub wyżej. Karty 1150 i 1160 to raczej przyszły rok. Nie mają z kim konkurować to się raczej nie będą śpieszyć.

Nie referenty 1180 wyjdą pewno we wrześniu, 1170 gdzieś koło listopada a 1160 i 1150 na początku 2019 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech te inno bylyby cakiem calkiem gdyby nie ta 2 letnia gwarancja i to że nikt nie bedzie chcial jej odkupić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech te inno bylyby cakiem calkiem gdyby nie ta 2 letnia gwarancja i to że nikt nie bedzie chcial jej odkupić :E

Tak myślałem z GTX960 4GB Asus Turbo, a poszedł błyskawicznie za 600zł w listopadzie, gdzie nowe gtx1050Ti były po 700-750zł. Na każdy sprzęt znajdzie się kupiec, wszystko zależy od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...