Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xKeiR

Długie zmaksymalizowanie csgo i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, który polega na tym że gdy włączę csgo zminimalizuję go podczas zmaksymalizowanie gra włącza się załóżmy że na mniejszej jasności niż zazwyczaj po sekundzie pojawia się pulpit na którym w lewym górnym rogu widnieje prostokąt z nazwą gry i po kolejnych 5 sekundach włącza się znowu z normalną jasnością. Problem pojawia się nie tylko w przypadku csgo ale też w lolu co ciekawe w pubg problem ten nie występuje. Jest to uciążliwe, ponieważ chciałbym szybko wrócić do gry po tym jak sprawdzałem coś w przeglądarce. Próbowałem odinstalować już programy które mogłyby to powodować ale bez skutku jedyne programy które mi zostały to: nvidia, avast, steam, xbox, w nich również próbowałem wszystko wyłączyć ale to nic nie dało. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to kwestia jakiejś aktualizacji. Mam to samo nawet na i7, kiedy wszystkie inne gry maksymalizują się w sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to kwestia jakiejś aktualizacji. Mam to samo nawet na i7, kiedy wszystkie inne gry maksymalizują się w sekundę.

Rzecz w tym, że jak w csgo ustawię pełny ekran bez ramek to wszystko jest dobrze w sekundę się maksymalizuje ale wtedy nie mogę zmienić jasności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...