Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Artene'e

Fotel Diablo Chairs Diablo X-One

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać o ten fotel Diablo X-One czy jest on wart uwagi? Ktoś może się o nim wypowiedzieć jak z wygodą i użytkowaniem? Jest na przecenie na morele za 499zł. Warto brać? mam 175cm 72kg

Zastanawiam się też na fotelem z x-koma INFERNO Titan, aczkolwiek te opinie zdają się być trochę nie ufne, bo są niepotwierdzone zakupem, chyba że x-kom tak ma. Ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem inferno Titan z xkoma na promocji komunijnej.Siedzi sie bajkowo a mam 186cm i 97kg wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry i budżetowy fotel dla graczy to zdecydowanie ten:

https://www.x-kom.pl/p/396875-fotel-gamingowy-inferno-titan-czarno-czerwony.html

wygodniejszy niż diablo, a z tego co widziałem to tańszy :) ja sam go testowałem i jest bardzo wygodny. Pomagałem go składać i tutaj jest trochę gorzej, ale w dwie osoby daliśmy spokojnie radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dobry i budżetowy fotel dla graczy to zdecydowanie ten:

https://www.x-kom.pl/p/396875-fotel-gamingowy-inferno-titan-czarno-czerwony.html

wygodniejszy niż diablo, a z tego co widziałem to tańszy :) ja sam go testowałem i jest bardzo wygodny. Pomagałem go składać i tutaj jest trochę gorzej, ale w dwie osoby daliśmy spokojnie radę

Toc to właśnie inferno Titan :)

Ps.w pojedynkę skladalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ps.w pojedynkę skladalem :P

 

Nic trudnego.

Mam u Siebie dwa fotele "gamingowe" które bez problemu sam złożyłem, przedtem miałem jeszcze inny od SPC do testów i artykułu.

Bez problemu takie fotele da się samemu złożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...