Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nienow

Przesiadka z XP na 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Otóż mam laptopa Dell Vostro 1520. Intel Core 2 Duo T6670 2.20GH, 2GB ramu, karte graficzną Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family. Pytanie jest takie.. Czy ten laptop uciągnie Windowsa 10? Jeżeli tak to na jakiej wydajności.. Za parę miesięcy mam zamiar kupić nowego PC'ta ale do tego czasu chciałbym coś zmienić w tym laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak ale zainstaluj win home 32 bit najlepiej aczkolwiek 2GB ramu może być troszkę za mało jednak do prostych prac będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 gb ram to zdecydowanie za mało, system z odpalonym chrome z jedna kartą to 1,90 GB ram . Lepszym wyborem będzie android na tym lapku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak. tylko po co? nawet sterowników nie ma więc z pewnoscią pojawiłyby się problemy.

jeśli potrzebujesz systemu głównie do przeglądarki i jakichś prac biurowych - zainteresuj się Lubuntu. Windows to to nie jest ale nic lżejszego i współczesnego nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 gb ram to zdecydowanie za mało, system z odpalonym chrome z jedna kartą to 1,90 GB ram . Lepszym wyborem będzie android na tym lapku

 

Może u ciebie, niewiem czy pomyslales ale im wiecejramu masz tym wiecej system pobiera do pamieci podrecznej itp ;p im mniej ramu tym wiecej wrzuca do pagesys wszysctko dziala wolniej ale działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...