Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kartadzwiekowa

problem z nagrywaniem dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

3 tygodnie temu zainstalowałem program Voicemod, program do zmieniania głosu, są tam różne opcje do wyboru, można brzmieć jak robot albo dziecko. Z pozoru niewinny program namieszał mi w ustawieniach dźwiękowych i nie mogę teraz nagrywać dźwięku za pomocą programów do tego przeznaczonych np Adobe Audition albo Audacity. W Adobe Audition dostaje komunikat "The device settings could not be applied because the following error occurred: MME device internal error", w Audacity gdy chce nagrać dźwięk to dostaje komunikat "Błąd otwierania urządzenia dźwiękowego. Spróboj zmienić host dźwięku, urządzenie nagrywające dźwięk i częstotliwość próbkowania projektu.". Odinstalowanie programu Voicemod nic nie dało, wyczyściłem rejestry, zmieniałem próbkowanie w mikrofonie i głośnikach, odinstalowywałem mikrofon, aktualizowałem sterowniki, przywróciłem ustawienia domyślne w mikrofonie i głośnikach, nic nie pomogło. Co ciekawe, spróbowałem zainstalować jeszcze raz Voicemod i podczas instalacji gdy muszę wybrać urządzenie wyjścia i wejścia w którym naturalnie ustawiam swój mikrofon i głośniki to dostaje komunikat że "Microphone [samson C01U Pro Mic] is being used by another application in exclusive mode and Voicemod is not able to use it." Macie może jakieś pomysły co mógłbym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...