Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dzulpet

Problem ze Spotify.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pół roku temu kupiłam laptopa ACER Aspire a515-51g. Od początku pojawił się problem trzeszczenia w trakcie używania Spotify. Po pewnym czasie działania aplikacji pojawia się trzeszczenie które jest nie tylko w spotify ale wszędzie (przeglądarka itd.) podczas odtwarzania dźwięków. Przeinstalowanie sterowników nic nie dało, więc w okresie 2tyg. od zakupu zwróciłam komputer do salonu, opisałam problem - powiedzieli, że nigdy się nie zetknęli z czymś takim i dali mi nowy model. Na nowym modelu pojawił się ten sam problem. Niezależnie czy mam premium czy nie, występuje trzeszczenie które ustępuje dopiero po zamknięciu wszystkich działających aplikacji ze Spotify włącznie i po czasie pojawia się ponownie. Czy ktoś ma pomysł co to może być i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym przyciskiem na głośniczek w zasobniku systemowym > urządzenia do odtwarzania > dwa razy kliknij na "głośniki" > poszukaj czy jest zakładka "Dolby" albo coś podobnego - kliknij na to i po prostu wyłącz.

 

Daj znać czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...