Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krychuy

Mysz, klawa i podkładka do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaką polecacie myszkę do 150 zł, klawiaturę do 150 zł i podkładkę do 50 zł? :P

Moją uwagę zwróciły steelseries rival 100/110, DM1 Pro(ale nie znam totalnie tej firmy)?

Jeśli chodzi o klawę to: genesis thor 300 na czerwonych lub widziałem, że ludzie polecają Sharkoon Skiller MECH SGK2 Brown Kailh Switch?

Podkładka to chyba tylko Natec Genesis M12 Maxi.

Głównie gram w FPS(Fortnite, CS, LoL też).

Coś jeszcze byście polecili? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak na szybko to jako użytkownik kilku miesięcy DM1 PRO S, mogę śmiało polecić (różnica między PRO a PRO S to sensor). Dla mnie idealnie się sprawdza i póki co działa bez zarzutów. Kształt z Rival-em mają bardzo podobny (symetria), tylko Rival ma gorszy sensor (vs PRO S). Sensor PixArt3360 to miazga, szalenie precyzyjny. No dla mnie bomba i tez na początku nie znałem firmy, ale kilka recek później już stwierdziłem, że spróbuję i teraz stałem się mega fanem.

 

Co do podkładek to byłem fanem QCK (kilka lat używania), ale skusiłem się na DM PAD XL (bo rozmiar) i muszę powiedzieć, że w tej cenie to mega (bo duża, dobre wykonanie i tania jak na rozmiar), a wykonanie w sumie mega zbliżone do QCK, więc nie było mi trudno się przerzucić.

 

Klawa, jak mechanik to Razera Widow jest kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dm1 pro-s ma miliard fabrycznie myszek z zepsutymi switchami (niby wymieniają no ale..)

 

myszkę bym wybrał logitecha g203 lub rivala 110, podkładkę do niej propad lub dreammachines pad, klawiatura to już kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj wymiary ręki i jak chwytasz myszkę (palm, claw, fingertip), bo myszkami można się przerzucać, ale lepiej kupić idealnie dopasowaną niż najlepszy sensor.

Z podkładek mogą być szmatki po 20-30 zł bo większość sensorów będzie na niej działało, prawdziwe podkładki zaczynają się od ~60 zł do 100. Klawiatury mechanicznej nie kupisz za 150 zł (chyba, że chińczyka albo z biedronki), więc Cougar 200K będzie odpowiedni - resztę można dorzucić do lepszej myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...