Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Harrymaster

Fotel do biurka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Planuję kupić sobie fotel do biurka i zastanawiam się czy warto inwestować w te tzw. fotele gamingowe, czy lepiej szukać w sklepach meblowych zwykłych foteli? Macie jakieś swoje propozycje? Mój wzrost to 176, waga 61. Budżet ~500zł.

 

Na pewno interesowałaby mnie regulacja wysokości, gumowe kółka i żeby kręgosłup się nie męczył. Przeważnie komputera używam do pisania/przeglądania neta. Granie niestety już sporadycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikea Markus.

Ikea markus kosztuje 499 zł, ale niektóre wersje kolorystyczne można dorwać nawet za 399 zł. W tej cenie jest to hit i wiele nawet znacznie droższych foteli gamingowych nie dorównuje Markusowi w wygodzie. Profilowane, siatkowane podparcie świetnie dba o kręgosłup oraz jest bardzo wygodne. Siedzisko jest duże i pozwala na dobre ułożenie się na fotelu. Możliwość bujania czy regulacji w pionie pozwoli na dopasowanie ułożenia markusa do własnych wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikea Markus.

" Profilowane, siatkowane podparcie świetnie dba o kręgosłup oraz jest bardzo wygodne " - Nie do końca, bierz pod uwage ze każdy z nas ma inne plecy, inny profil kręgosłupa. Siedziałem kiedyś z sklepie na tym Markusie i po 20 monitach siedzenia zaczeły mnie bolec plecy, a lata temu miałem je operowane, więc potrzebuję dobrego i stabilnego podparcia dla nich i co ważne wygodnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety odpada opcja osobistego sprawdzenia, bo do najbliższej Ikei mam trochę daleko i nie opłaca mi się jechać sprawdzić tylko czy fotel jest wygodny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety odpada opcja osobistego sprawdzenia, bo do najbliższej Ikei mam trochę daleko i nie opłaca mi się jechać sprawdzić tylko czy fotel jest wygodny :(

Jeśli nie miałeś operacji/problemów z kręgosłupem, Markus będzie tak wygodny jak "gejmingowe" krzesełka za 1000 zł. Fotele niestety trzeba sprawdzić przed kupnem, więc gejmingowego i tak nie zamówisz przez internet, tylko będziesz chciał go sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach tej ceny mogę Ci spokojnie polecić ten fotel https://www.al.to/p/396872-fotel-gamingowy-inferno-titan-czarny.html. Mam go już trochę i spisuje się naprawdę spoko a przy tej cenie to już w ogóle mistrzostwo. Kółka faktycznie gumowe, wszystko regulowanie więc każdy sobie może dopasować, przy moich 190 cm nic mnie nie boli nawet jak długo siedzę (poduszka pod kark to mistrzostwo). Żeby nie było zbyt pięknie z minusów mogę powiedzieć, że ciężko się go składało ale do przeżycia. Zwłaszcza za taką cenę, coś za coś xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...