Skocz do zawartości
driver89

World War 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Teaser

 

https://www.youtube.com/watch?v=_WAnEmDiA5A

 

Trailer

 

https://www.youtube.com/watch?v=0r4Yr2ZnRfk

 

 

WWW: http://worldwar3.com/en/

 

World War 3 jest multiplayerową grą akcji z gatunku FPS, osadzoną w realiach globalnego konfliktu zbrojnego rozgrywającego się w trzeciej dekadzie XXI wieku. Gra kładzie szczególny nacisk na dokładne odwzorowanie realiów współczesnego pola walki oraz współpracy zespołowej. Celem gry jest odwzorowanie charakteru autentycznych działań taktyczno-bojowych w nieprzewidywalnym teatrze operacyjnym, stawiając na maksymalnie grywalny realizm.

 

W grze będzie można wziąć udział w wirtualnych bitwach z udziałem jednostek piechoty oraz pojazdów wojskowych. World War 3 zaoferuje możliwość wcielenia się w żołnierzy z całego świata, w tym w żołnierzy Wojska Polskiego.

 

Projekt tworzony jest przez międzynarodowy zespół specjalistów przy czynnym współudziale ekspertów z segmentu zbrojeniowego oraz jednostek mundurowych. Gra tworzona jest w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

 

POLSKA PRODUKCJA studia FARM51 - https://www.facebook.com/farm51 / https://www.facebook.com/worldwar3thegame

 

Premiera 19 październik 2018 (Tego dnia miała mieć premiera Battlefielda V)

 

Gra będzie dostępna na Steamie w Early Access za 19$ ~100zł

 

Wymagania sprzętowe

 

MINIMALNE:

 

System operacyjny: Windows 7 SP1 (x64)

Procesor: Intel Core i5-2500K

Pamięć: 8 GB RAM

Karta graficzna: Geforce GTX 770 lub AMD Radeon HD 7870

DirectX: Wersja 11

Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

 

System operacyjny: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)

Procesor: Intel Core i7 4790k

Pamięć: 16 GB RAM

Karta graficzna: Geforce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290

DirectX: Wersja 12

Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni

 

Osobiście nie mogę się doczekać, może być to godny konkurent dla BF5. Co sądzicie o tym projekcie ?

Edytowane przez driver89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak nie będzie różowych ciuszków jestem na tak :thumbup:

chciałbym zobaczyć gameplay czy gra będzie az tak dobra nawet jak nie będzie różowych ciuchów to nie jest wyznacznik wysokiej jakości.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nie wiadomo to i jak mozna jakies opinie wyrazac. Poza tym zobaczymy jak netcode bedzie wygladac. Niby Epic grzebie ostatnio w UE4 bo fortnite, ale ciekawe jak to na inne tytuly sie przeniesie, bo w pubgu tych zmian nie widac. Chyba ze to bedzie taki epicki FPS shooter 5v5 jak COD czy CS:GO Up_to_something.gif

Na razie to co, "mozna grac polskimi zolnierzami" - super, ale z polskim uzbrojeniem? Czy tylko skiny z bialo-czerwonymi naszywkami ;D

Edytowane przez mefiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No fajny pre-rendered cinematic, a na dokładkę dawno nie czytałem takiego potoku słów, który kompletnie nic nie mówi o grze. "Gra będzie taktyczna, no i w sumie to będzie taktyczna, a no i można będzie grać taktycznie". Wszystko to brzmi jakbym czytał o LawBreakers, "the 1 billion dollars franchise", duże słowa może używać każdy, życie weryfikuje.

Niby Epic grzebie ostatnio w UE4 bo fortnite, ale ciekawe jak to na inne tytuly sie przeniesie, bo w pubgu tych zmian nie widac.

Kompetencja ma tu wielkie znaczenie, Epic stworzyło ten silnik, oni nim żyją i oddychają, PUBG popłynęło na przypadkowym sukcesie i spaliło mosty z Epic game próbując ciągać ich po sądach więc nawet na wsparcie twórców silnika nie mogą liczyć.

 

Na razie to co, "mozna grac polskimi zolnierzami" - super, ale z polskim uzbrojeniem? Czy tylko skiny z bialo-czerwonymi naszywkami ;D

Pod publiczkę info żeby polaczki się jarały, że można GROMem pograć, bo każdy wie, że jak Polak słyszy "husaria" albo "GROM" to dostaje ślinotoku.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak projekt dalej się potoczy. 9 czerwca mają być na PixelHeaven2018 w Warszawie z WW3 i Chernobylite, może pokażą i powiedzą coś więcej na temat tej produkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierzem Gromu lub Formozy bym z chęcią zagrał, wreszcie jakaś gra fps multiplayer której nie robią dwie zgniłe firmy takie jak EA i Activi$on, trzymam kciuki za naszych, na pewno zagram, mam nadzieje że będzie to lepsze od kolorowych przekombinowanych jakie wydają ostatnio hamerykańskie korpo dla upośledzonych grubych od żarcia hamburgerów 12 latków, tylko FPS na miarę Battlefielda 1942 lub Battlefronta 2 (2005) nie tego szajsu od EA. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żołnierzem Gromu lub Formozy bym z chęcią zagrał, wreszcie jakaś gra fps multiplayer której nie robią dwie zgniłe firmy takie jak EA i Activi$on, trzymam kciuki za naszych, na pewno zagram, mam nadzieje że będzie to lepsze od kolorowych przekombinowanych jakie wydają ostatnio hamerykańskie korpo dla upośledzonych grubych od żarcia hamburgerów 12 latków, tylko FPS na miarę Battlefielda 1942 lub Battlefronta 2 (2005) nie tego szajsu od EA. :]

Dream on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos pisal ze to ma byc f2p wiec pewnie beda skorki itp, ale to czas pokaze, fajnie sie zapowiada, moze jakas konkurencja dla RB6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miała być F2P, ale koncepcja się zmieniła i będzie sprzedawana po około 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak chińska kopia Battlefielda, no ale EA jest be i Battlefield jest be więc ta gra automatycznie jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda normalnie jak na teraźniejsze pole bitwy, nie ma laski bez ręki która napierdziela parkour i kolesia w koszulce, widać że są to normalni żołnierze na polu walki, te czołgi trochę za szybko na tej autostradzie wg. mnie się poruszały, ale reszta wszystko ok, jestem na tak i cena 2x mniejsza niż BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 2x mniejsza bo beba 2-3 mapy, nastepne "kiedystam", kulawa optymalizacja (mimo to i na tych trailerach nie wyglada najlepiej, strasznie plastikowe te samochody pod PKinem, zreszta i sama szczegolowosc obiektow w tle jakos nie zaskakuje jak na 2k18 - tak wiem, "to tylko mala polska produkcja, i tylko 100zl, i tamto i owamto"), ciekawe jak sie netcode zaprezentuje, co mi po ladnym, realistycznym shooterze jak beda desynci jak w tarkovie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który wziął to z Ghost Recona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. bede mogl domontowac 1331231 roznych chwytow do m4, tylko o ile w tarkovie to trzeba odblokowac zeby kupic albo znalezc/zebrac z trupa o tyle w normalnym FPSie to jak? Unlocki jak w BFach a pozniej cookie cutter build na kazdej broni? Czyli oprocz noobow z paroma godzinami i tak kazdy z tym samym setem bedzie latal woooah game changing xD Czy DLCki jak na pcozatku w Battlefroncie 2 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(...) jestem na tak i cena 2x mniejsza niż BF.

BF4, na którego tanią podróbę wygląda, jest nawet i 4 razy tańszy.

 

Nie wróżę sukcesu. DOA.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4, na którego tanią podróbę wygląda, jest nawet i 4 razy tańszy.

 

Nie wróżę sukcesu. DOA.

Może być i tanią podróba, ale ja w gry od EA nie gram, taką mam zasadę, od Activi$ion ostatnią oryginalną grę jaką mam jest CoD 4 z 2007 roku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

wygląda trochę jak podróbka battlefilca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda dobrze. W BF1 najgorsze jest to, że bez premium nie ma co podchodzić. Jeśli tutaj nie będzie całego tego syfu pay2win to chętnie kupię

A co takiego ma w sobie bf1 premium? Jakie pay2win hahaha? a wracając do tematu słabo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i tanią podróba, ale ja w gry od EA nie gram, taką mam zasadę, od Activi$ion ostatnią oryginalną grę jaką mam jest CoD 4 z 2007 roku.

Czyli takie polskie podejście - nie głosujesz za czymś tylko przeciwko czemuś, w tym przypadku nie grasz w WW3, bo jest fajną grą, tylko dlatego że nie jest grą EA/Activision. No nic, dla spokoju ducha miejmy nadzieję, że będzie dobra i po dwóch miesiącach playerbase nie spadnie do 500 osób po czym zawieszą projekt. Mam deja vu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zasady, ale co takiego zdrożnego miał/ma BF4? P2W - nie. Mikropłatności - nie. Loot boxy - nie.

 

Update: O, a to ci niespodzianka: https://www.eurogame...s-battle-royale

 

Blueballs juz szykuje pozew :E

BR z czolgami? oby fizyka byla normalna a nie jak w pubie :D

Wszystko bedzie fajnie, jak tylko zrobia normalny netcode i serwery.

Jak to bedzie do kitu, to chocby nie wiem jak dobra gra byla, wszystko przez te dwie rzeczy pojdzie do piachu.

Ja i tak czekam na BF-a, na premiere czy po kupuje, ale ze to nie wyglada za bardzo futurystycznie, jednak ten samochodzik pulapka wyglada jakby wyciagniete z coda (mimo ze tam chyba tego nie bylo, ale inne pierdoly sa) to moze i sie skusze, zobaczymy na zywo, nie wyglada zle ale jest duzo niewiadomomych z oczywistych wzgledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie polskie podejście - nie głosujesz za czymś tylko przeciwko czemuś, w tym przypadku nie grasz w WW3, bo jest fajną grą, tylko dlatego że nie jest grą EA/Activision. No nic, dla spokoju ducha miejmy nadzieję, że będzie dobra i po dwóch miesiącach playerbase nie spadnie do 500 osób po czym zawieszą projekt. Mam deja vu :hmm:

 

Jeszcze bardziej polskie jest wypominanie komuś polskości gdy tylko ktoś ośmieli się mieć inne zdanie :brow: Czy ty nie potrafisz prowadzić dyskusji bez rzucania dookoła kałem?

 

 

A miało być tak pięknie :heu: Szkoda, że też wskoczyli na pociąg zwany BR, bo już w tej chwili jest tłoczno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej polskie jest wypominanie komuś polskości gdy tylko ktoś ośmieli się mieć inne zdanie :brow: Czy ty nie potrafisz prowadzić dyskusji bez rzucania dookoła kałem?

Rzucanie kałem? Wytknięcie komuś śmiesznego rozumowania jest rzucaniem kałem? No to sorry że zraniłem uczucia. Znowu dwa miesiące po premierze będę cytował własnego posta z dopiskiem "a nie mówiłem?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...