Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

byczeq123

Monitor 144Hz, 1ms,g-sync do ~1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, składam nowy komputer i naszło mnie aby kupić też nowy monitor, jak w temacie szukam monitora 144Hz z czasem reakcji 1ms, moja karta graf to gtx 1060 3gb który za rok będzie wymieniany na coś z nowej generacji. Opcjonalnie chciałbym, żeby monitor był koloru czarnego z czerwonymi wstawkami.

https://www.x-kom.pl/p/325686-monitor-led-24-269-acer-predator-xb241hbmipr-czarny.html póki co mam to na oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez g synca? Co by było sensowne? Aktualnie mam della e2211h i chce się przesiąść właśnie na coś co by miało czas reakcji 1ms 144hz i właściwie to nie wiem czy matryca tn czy va znalazłem coś takiego https://www.x-kom.pl/p/377021-monitor-led-24-269-samsung-c24fg73fqux-curved-czarny-quantum-dot.html głównie ma to być monitor pod gry typu csgo fortnite sporadycznie wow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Dell S2716DG moze nie ma czerwonego ale super monitor polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Dell S2716DG moze nie ma czerwonego ale super monitor polecam .

w czym on jest super ???? :E 2szt przerobione matryca w nim to sie nadaje do ..... nawet po ustawieniu, żółte gó.... na białym tle,szarość jako czarny kolor.gierki wyglądają jak za mgłą.małe ruchy dyńką w innych kierunkach i kolory których i tak nie było od początku robią się ...... . wiem wiem że zaraz bedzie te magiczne 144hz i g-sync ale co z tego dla zwykłego zjadacza chleba ???.taki monitoropodobny jest dobry dla zboczeńców ktorzy grają esportowo w szybkie fpsy i może coś z tego mają .dla reszty którzy myślą że z g-sync i 144hz będą mistrzami gry ,można to włożyć między bajki jak brak skila to i szybki monitor nie da rady.stokroć lepiej mieć te błyszczenie w ips niż takie gów... na każdym kroku jak nie żóltaczka to i zmiana kolorów ktorych i tak ten monitor nie ma.normalnie super sprzęt za 2,5tyś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak gra się na monitorze 60hz vs 144, różnica jest kolosalna, wystarczająco dużo czasu przesiedziałem na 60Hz, póki co zamówiłem tego samsunga i wydaje mi sie, ze on będzie sensownym wyborem 144hz, 1ms matryca VA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie stroboskopowym w csie będziesz na pewno zadowolony, choć nawet i może normalny RT Ci przypasi. Osobiście gram na RT "szybszy" w csa, a reszta gierek wszelakich na normalnym. Tyle, że dość poważnie podchodzę do swojej wydajności w meczach csa.

 

Niby są osoby odczuwające jakieś dolegliwości z tytułu trybo strobo, ale to tylko na necie o tym wyczytałem - jakieś pojedyncze przykłady, na moim monitorze nikt nigdy nie odczuł dyskomfortu w takiej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie, ta sama matryca. Samsung jest od razu fajnie skalibrowany, nie wiem jak MSI, ale teoretycznie nie powinien jakoś odbiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...