Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

saviol7

GTX 1070 TI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Tak jak w temacie - szukam wydajnego GTX'a 1070 TI w przyzwoitej cenie.

 

Jakieś rady?

 

Co powiedziecie o:

Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti AORUS 8GB GDDR5 (256 bit) DVI-D, HDMI, 3xDP, BOX (GV-N107TAORUS-8GD):Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti AORUS 8GB

 

GIGABYTE GEFORCE GTX 1070 TI GAMING OC 8GB (GVN107TGAMINGOC8GD): GIGABYTE GEFORCE GTX 1070 TI GAMING OC 8GB

 

Czy w tej kasie lepiej już brać: GAINWARD GEFORCE GTX 1080 PHOENIX 8GB (4260183363651): https://www.ceneo.pl/47078019#crid=143069&pid=9116

 

Z góry dzieki,

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki z cenami które podałeś za ww. modele są nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zastanawiałem się nad Inno3D GTX 1080 iChill ze względu na cene podobno do Gigabyte 1070 ti - także po co przepłacać.

Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu gtx1070ti była w promocji w z-kom po 2099zl, teraz najtaniej i spoko wersje masz za 2199zl https://www.x-kom.pl/p/425806-karta-graficzna-nvidia-inno3d-geforce-gtx-1070-ti-x2-v2-8gb-gddr5.html

Właśnie kupiłem taką za 2100. Ogólnie spoko karta, uwaga tylko na:

- ma jeden HDMI i jeden DisplayPort. Inne 1070Ti mają po 3 DisplayPort i jeden HDMI. Ważne, jeżeli chcesz podłączyć kilka monitorów

 

 

A ogólnie to:

- jest krótka

- dziwnie cicha :) jak na taką cene

 

Sam używam jej do obliczeń, nie do gier, więc nie mogę zrobić żadnych testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem taką za 2100. Ogólnie spoko karta, uwaga tylko na:

- ma jeden HDMI i jeden DisplayPort. Inne 1070Ti mają po 3 DisplayPort i jeden HDMI. Ważne, jeżeli chcesz podłączyć kilka monitorów

 

 

A ogólnie to:

- jest krótka

- dziwnie cicha :) jak na taką cene

 

Sam używam jej do obliczeń, nie do gier, więc nie mogę zrobić żadnych testów.

 

 

Cześć,

 

Inaczej mówiąc lepiej zdecydowanie opłaca się w tej cenie ok. 2200-2400 kupić GTX 1080 niż 1070 TI ?

 

btw Uważacie, że ta karta (Inno3D GTX 1080 iChill X3 ) będzie dobrze współpracować z i5-8400 ? Nie bedzie występować tzw. bottelneck ?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Inaczej mówiąc lepiej zdecydowanie opłaca się w tej cenie ok. 2200-2400 kupić GTX 1080 niż 1070 TI ?

 

btw Uważacie, że ta karta (Inno3D GTX 1080 iChill X3 ) będzie dobrze współpracować z i5-8400 ? Nie bedzie występować tzw. bottelneck ?

 

Pozdr.

 

Będzie git! Ja bym się nawet nie zastanawiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Inaczej mówiąc lepiej zdecydowanie opłaca się w tej cenie ok. 2200-2400 kupić GTX 1080 niż 1070 TI ?

 

btw Uważacie, że ta karta (Inno3D GTX 1080 iChill X3 ) będzie dobrze współpracować z i5-8400 ? Nie bedzie występować tzw. bottelneck ?

 

Pozdr.

Bootleneck to sztucznie wymyślony problem. Po prostu jak kiedyś zmienisz CPU na I7-8700 to karta zyska jeszcze na wydajności, a teraz i tak z i5-8400 będziesz miał wyższa wydajność niż i5-8400 GTX 1070ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę spoko i nie będzie nic ci ograniczać możesz podać później jaką u ciebie się sprawuje jakie temp obroty wentylatora oraz jakie masz zegary na rdzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w esc jest 1070 TI za 2199zł Asus Cerberus -ponoć cicha i dobra, ale bardzo mało o niej materiałów w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz już wszystko wiem. Wielkie dzieki za rady i podpowiedzi!:)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak procesor wali na np 100% a karta na 60% to jest bottle neck.

 

W tomb raiderze w dolince na 99% będzie bottle neck chyba że sam sobie patcha napiszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...