Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mati8686

Jaki i7 po 2600k?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jaki doradzicie cpu po 2600k?

Raczej nawet 4790k bedzie troche szybszy ale bardzo kieruje sie tez temperaturami-nie lubie grzalek.

Podobno duze znaczenie ma ihs.

Rozwazam najbardziej i7 6700k,7700k,8700k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jaki doradzicie cpu po 2600k?

Raczej nawet 4790k bedzie troche szybszy ale bardzo kieruje sie tez temperaturami-nie lubie grzalek.

Podobno duze znaczenie ma ihs.

Rozwazam najbardziej i7 6700k,7700k,8700k

 

Z tych które podałeś to bez skalpowania każdy będzie się grzać.

Moim zdaniem szczególnie w trybach auto gdzie niektóre płyty lubią podbić napięcie.

 

Intel 8700K jest warty uwagi, ale prosi się o delid. Chyba, że chłodzisz procesor jakimś robionym systemem chłodzenia cieczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz w tej chwili? Dlaczego zmieniasz? Jeśli komp nie uległ awarii, to raczej dopiero 9. generacja 8c/16t. A jeśli uległ, to zależy jaki masz RAM DDR3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo kieruje sie tez temperaturami-nie lubie grzalek.

Jest coś racjonalnego w tym, czy po prostu mania cyferek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem takie podzespoly kiedys ze potem wychodzac do wc i wracajac czulem jak nagrzalo sie w pokoju i odchodze w czesci wydajne energetycznie tak jak np gtx 980 maly pobor jak na jego wydajnosc i przez to niewiele nagrzewa.

Skalp nie wchodzi w gre,nie podjalbym takiego ryzyla i pozbawienia gwary.

Narazie czysto planuje ze przydalaby nowsza seria ktora znow bedzie na kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co Ci będzie bardziej nagrzewać pokój:

Procesor emitujący 50W, chłodzony pasywnie, i pracujący w temperaturze 90 stopni, czy

Procesor emitujący 150W, chłodzony aktywnie, i pracujący w temperaturze 60 stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jaki doradzicie cpu po 2600k?

Raczej nawet 4790k bedzie troche szybszy ale bardzo kieruje sie tez temperaturami-nie lubie grzalek.

Podobno duze znaczenie ma ihs.

Rozwazam najbardziej i7 6700k,7700k,8700k

jaką masz kartę graficzną, bo może na razie wymiana bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 980.

Nigdy nie interesowalo mnie pasywne gdyz jestem maniak oc

Mam procesor chlodzona dosc wydajnym radiatorem thermalright ultra 120 extreme i suszarka 120mm 2000rpm bez pwm.

Ma 67*

Ale przy nowszych i7 podobno sa gorsze ihs wiec bez oc temperatury spoko ale czy po oc tez bedzie 60 kilka stopni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jak ktoś siedzi na jakimś starym cepie i działa ( a nie że jest bez sprzętu i potrzebuje "na gwałt") to nie widze najmniejszego sensu pchania się w wymiane procesora.

 

Ciężko poczekać kilka miesięcy, ewentualnie rok?

 

Po cholere się pchać w martwą platforme Z370, która zaraz będzie zastąpiona Z390 i kolejny przeskok u intela z 6/12 na 8/16 no sensu wielkiego nie ma, a w przszłym roku jeszcze lepsze numery bo nowy proces od Intela jak i AMD.

 

Niech nikt mi nie mówi "niech bierze teraz bo 8700K starczy na lata" żadnej pewności nie ma, a na Z370 już nic mocniejszego nie posadzi się niż 8700K.

 

Widać że szykują nam się ciągłe zwiększania rdzeni w procesorach to nie koniec, jeżeli procesory w końcu się ruszyły to i gry ruszą z kopyta jeśli idzie o CPU (zresztą powoli już to się dzieje)

Naprawdę obecnie jak ktoś ma sprawny cep nie widze sensu pchana się w 8700K przynajmniej do czasu Z390, już nie mówiąc o tym co będzie się dzialo przy nowym procesie technologicznym (kop zapewne będzie odczuwalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, do gtx980 (wydajność 1060tki) ty chcesz cepa zmieniać? popatrz przy gtx 1070 jakie są różnice między 2600k a 8700k

u ciebie byłaby jeszcze mniejsza albo wcale przy 980tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mati8686

 

Możesz się zdecydować, co Cię interesuje?

Temperatura procesora, czy ilość generowanego ciepła?

Bo nie żeby coś, ale to są dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem wlasnie chce poczekac poltora roku ale do tego czasu nie ma szans by wyszedl i7 9700k i byly uzywki po np 900zl.Wiec np obdcny 8700k wchodzi w gre bo moze za poltora roku bedzie w przystepnej dla mnie cenie.

 

Kiedys quad q9650 i cala platforme znienilem dokladajac 150zl.Interes zycia:)

 

Faktycznie chyba najbardziej kusi ten 8700k skoro mowicie ze pchanie i jeszcze za poltora roku w 6700/7700 nie warte to tyle mi wystarczy

 

Ciężko poczekać kilka miesięcy, ewentualnie rok?

 

Po cholere się pchać w martwą platforme Z370, która zaraz będzie zastąpiona Z390 i kolejny przeskok u intela z 6/12 na 8/16 no sensu wielkiego nie ma, a w przszłym roku jeszcze lepsze numery bo nowy proces od Intela jak i AMD.

Mowisz ze jak poczekam poltora roku to kupie uzywany 8r/16w serii9 do 900zl?

Jak napisalem na poczatku,robie rozeznamie ktory cpu wart zmiany zeby te poltora roku odlozyc na platforme.Z nowych czesci ze sklepu i podatku od nowosci juz wyroslem.Latwiej wymieniac uzywane na uzywane niz odsprzedawac i ciagle duzo dokladac do czesci nowych.

]

 

@mati8686

 

 

Możesz się zdecydować, co Cię interesuje?

Temperatura procesora, czy ilość generowanego ciepła?

Bo nie żeby coś, ale to są dwie różne rzeczy.

Temperatura procesora zalezy od zastosowanego chlodzenia.Ale to samo chlodzenie da inne temperatury zaleznie od ilosci wydzielanego ciepla.Wiec taki cpu co bym nie musial juz dawac wentyla 2000rpm do oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegos nie rozumiem zkładasz temat o tym że chcesz zmienić cepa za półtora roku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryzen 2700x jest lutowany, jak chcesz luta to masz faworyta :)

 

Alternatywa od i7 to:

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i7-6800k-3-4ghz-lga2011v3-nowy-i7200636203.html

http://allegro.pl/procesor-intel-i7-6850k-3-60ghz-oem-okazja-i7361753528.html

 

6850 ma komplet lini PCIE, 6800 jest z nich okrojony. Do tego płyta i cenowo wyjdzie taniej niż 8700K. Płyty można dostać jeszcze w przyzwoitej kasie.

 

 

Ewentualnie taki zestaw: http://allegro.pl/procesor-i7-6950x-plyta-glowna-asus-x99-deluxe-i7369898350.html#thumb/1 może pójdzie w dobrej cenie ? :D

 

 

6700K bez skalpa pierwsze rewizji spokojnie dają radę. 6700K (nowsze) i 7700K raczej będą gorące i to bardzo. 8700K też jest cieplutki, bo po OC wciąga trochę tych watów. Szczególnie jak odpalisz Prime95 z AVX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro interesuja mnie tylko uzywane do granicy 900zl to wiadomo ze to co zostanie dopierp wypuszczone nie potanieje na tyle.

 

Te dzisiejsze 6700,7700,8700 tez sa po plus minus 1500zl obecnie, wiec za poltora roku powinny byc w cenie nizszej.

Dlatego taka orientacja na ktory z nich czekac,ktory potem wyszukiwac w allegro i obserwowac okazje.

 

Dla kogos co kupi nowy w sklepie nie warto pytac bo dopiero beda premiery i czas pokaze,ale dla kogos kto chce uzywany ale najwyzszy i7 z danej serii do 900zl to zostaja serie wstecz i czekanie az premiery nowszych zbija ceny obecnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, do gtx980 (wydajność 1060tki) ty chcesz cepa zmieniać? popatrz przy gtx 1070 jakie są różnice między 2600k a 8700k

u ciebie byłaby jeszcze mniejsza albo wcale przy 980tce

 

 

Intel i7 8700k 4.3Ghz

Asus ROG STRIX Z370-H

16Gb RAM DDR4 3200Mhz

 

Intel i7 2600k OC 4.3Ghz

Gigabyte z68x-ud4-b3

16Gb RAM DDR3 1600Mhz

 

GTX 1070 8Gb

 

 

Ten test jest trochę naciągany. 2600K powinno być puszczone z ramem 2133Mhz, bo jednak 1600MHz to nie za wiele. Tak samo zegar. 2600K powinien raczej iść w okolicy 4700Mhz. Takie porównanie zegar w zegar jest bez sensu. Bo o ile 2600K po większym OC wyraźnie przyspieszy, to 8700K po OC na gtx1070 już za wiele chyba nie ugra. Różnice by się zatarły przy gtx1070. Przy gtx980/1060 tak jak mówisz, różnice były by jeszcze bardziej marginalne. Dopiero gtx1080/1080TI pokazałby możliwości 8700K.

 

Skoro interesuja mnie tylko uzywane do granicy 900zl to wiadomo ze to co zostanie dopierp wypuszczone nie potanieje na tyle.

 

Te dzisiejsze 6700,7700,8700 tez sa po plus minus 1500zl obecnie, wiec za poltora roku powinny byc w cenie nizszej.

Dlatego taka orientacja na ktory z nich czekac,ktory potem wyszukiwac w allegro i obserwowac okazje.

 

Dla kogos co kupi nowy w sklepie nie warto pytac bo dopiero beda premiery i czas pokaze,ale dla kogos kto chce uzywany ale najwyzszy i7 z danej serii do 900zl to zostaja serie wstecz i czekanie az premiery nowszych zbija ceny obecnych.

 

 

Kupiłem 8700K za 970zl. Chyba 2 miesiące temu. Jak chcesz używkę i polowanie, to da radę kupić 8700K w cenie poniżej 1000zl. Razem z moim i7 w tej cenie poszło chyba 12-18 sztuk. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 3 aukcji po 5-6 sztuk były wystawiane.

 

 

Chcesz czekać pół roku? Spoko, sprawdź sobie kurs Dolara. https://www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/nbp/USD od grudnia do maja i zgadnij zgadnij, co się stanie w najbliższym czasie z cenami części: RAM + PŁYTA + PROC ? Ja obstawiam, że zdrożeją nówki i używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu jak chce mieć kupę wątków/rdzeni nie martwiąc sie stuteringiem i tym podobne rzeczy to wybór jest prosty.

 

link od @minciu z 6950x choc trochę dziwne jest ze cpu z tak mało info zapodaje,

sama deluxe to fajna płyta.

 

Ale to moja propozycja

 

z dwóch tych : 6800k brałbym stanowczo 6850k.

 

lub po kosztach bez sli itp szukać 8700k choć nie licz na jakaś lepsza sztukę(bo względnie tanio nie zawsze jest super ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEDT 6gen to ostanie lutowane CPU od intela.

2gen mainstrem (2600K) to ostanie lutowane CPU dla ludu od intela.

 

Wszystko co nowsze będzie cieplutkie. Dla fanów 2600K i luta - 6gen HEDT jest ostaniom nadzieją na upgrejd, gdzie nie będzie można narzekać na gluta.

 

 

 

Idąc dalej z najnowszych CPU zostają już tylko ryzeny.

 

6850k jest fajne, bo nawet zamiast SLI, można nawrzucać sporo dysków na NVME w adapterkach PCIE :P

W 8700K można załadować 2 w płytę NVME i jeden na adapterze pcie-NVME. Ale sensownego Raida z tego się nie zrobi, DMI płyty jest za wolne i dławi się w całości na szybkości PCIE 4x. Czyli Raid kończy się w okolicy 3000MB/s. W zasadzie jeden dobry dysk tyle przerzuca. Na HEDT możliwości raczej są kilka razy większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ten stuttering?

Kurcze bardzo mnie to nagle zainteresowalo ze jest jeszcze cos z lutem.

Co to jest ten HEDT?

6800k i 6850k zrozumialem ze maja lut a nie glut? :D

A ten 6950x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze maja wysokoe tdp.

Nie znam sie,moze ktos szacunkowo lepiej wie.

Niech posluzy za przyklad porzadne chlodzenie noctua nh d15s z wycieciem na wyzsze ramy (nie posiadam,ale gdyby bylo na kazdym z ponizszych cpu):

Nizsze temperatury pracy w stresie na przykladowym chlodzeniu bedzie mial taki 140tdp ale z lutem, czy 6700k lub 8700k z tdp nizszym ale maja gluty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEDT czyli platforma high-end desktop

 

Drogie płyty, drogie procesory z dużą ilością lini PCIE oraz czterokanałowe kontrolery ram.

 

Już nie DUAL Chanel a QUAD Chanel. Wsadza się 4 kości ramu, mogą być po 4GB. 4x4GB da Ci 16GB o wyższej przepustowości niż te same w Dual Chanel.

 

Procesor zamiast 16 lini PCIE jak w 8700k/2600K masz:

 

28 lini w 6800K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6850K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6950K (8 rdzeni / 16 wątków)

 

Wszystkie wymienione HEDT mają LUTA. Kolejna 7 generacja HEDT ma już GLUT. Do tego i7 z 7 generacji mają okrojone linie PCIE do 28. Dopiero i9 posiada wszystkie linie PCIE 44 sztuki :)https://ark.intel.com/pl/products/series/123588/Intel-Core-X-series-Processors

 

Dla tego kolega wyżej pisze, że 6850K to bardzo łakomy kąsek :D Bo mamy komplet lini PCIE z opcją dobrego SLI, czy wspomniane przeze mnie RAIDem z NVME i do tego jest na glucie.

 

Pełna wersja 8 generacji HEDT to i9 za kosmiczne pieniądze i już niestety z glutem.

 

Widze ze maja wysokoe tdp.

Nie znam sie,moze ktos szacunkowo lepiej wie.

Np porzadne chlodzenie noctua nh d15s z wycieciem na wyzsze ramy:

Nizsze temperatury pracy w stresie na przykladowym chlodzeniu bedzie mial taki 140tdp ale z lutem, czy 6700k lub 8700k z tdp nizszym ale maja gluty...

 

Ryzeny z lutem będą najzimniejsze :) Ryzen 2700X tak dokładniej. Ale uprzedzam, że bez OC :) Bo ich nie ma sensu podkręcać. Ściana jest 100-200MHz powyżej nominalnego boosta z jednoczesnym lawinowym wzrostem poboru prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEDT czyli platforma high-end desktop

 

Drogie płyty, drogie procesory z dużą ilością lini PCIE oraz czterokanałowe kontrolery ram.

 

Już nie DUAL Chanel a QUAD Chanel. Wsadza się 4 kości ramu, mogą być po 4GB. 4x4GB da Ci 16GB o wyższej przepustowości niż te same w Dual Chanel.

 

Procesor zamiast 16 lini PCIE jak w 8700k/2600K masz:

 

28 lini w 6800K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6850K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6950K (8 rdzeni / 16 wątków)

 

Wszystkie wymienione HEDT mają LUTA. Kolejna 7 generacja HEDT ma już GLUT. Do tego i7 z 7 generacji mają okrojone linie PCIE do 28. Dopiero i9 posiada wszystkie linie PCIE 44 sztuki :)https://ark.intel.com/pl/products/series/123588/Intel-Core-X-series-Processors

 

Dla tego kolega wyżej pisze, że 6850K to bardzo łakomy kąsek :D Bo mamy komplet lini PCIE z opcją dobrego SLI, czy wspomniane przeze mnie RAIDem z NVME i do tego jest na lucie P.

 

Pełna wersja 8 generacji HEDT to i9 za kosmiczne pieniądze i już niestety z glutem.

 

 

 

Ryzeny z lutem będą najzimniejsze :) Ryzen 2700X tak dokładniej. Ale uprzedzam, że bez OC :) Bo ich nie ma sensu podkręcać. Ściana jest 100-200MHz powyżej nominalnego boosta z jednoczesnym lawinowym wzrostem poboru prądu.

 

lekko poprawie:

 

28 lini w 6800K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6850K (6 rdzeni / 12 wątków)

40 lini w 6900k (8 rdzeni / 16 wątków)

40 lini w 6950x Extreme Edition (10 rdzeni / 20 wątków)

\link mój na którym siedzę zajrzyj se

 

Najtaniej dobrą opcją jest 6850k ma lut jeśli to dla kogoś zaleta,ma pełne 40 lini pcie,

i jest to niebo lepszy wybór jak 6800k,ale to moje zdanie.

 

Miałem/mam 6850k ,i teraz po lipnym akurat 6950x od morelowców(sprzedany) ,kupiłem selekta 6950x od co i nie żałuje w ogóle.

 

A cała reszta wyżej jak @Minciu wspomniał prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEDT czyli platforma high-end desktop

Tak jak Ryzen Threadripper - lutowany zimny drań :balwanek:

 

@ mati8686

System operacyjny windows ma znaczenie który ?

dla ułatwienia od innej strony

procki intel, do płyt

X99 są lutowane

X299 są glutowane

X399?* następna generacja ma się pojawić podobno niedługo i nie wiadomo czy będzie lut czy glut.

*Znak zapytania dlatego że AMD od ubiegłego roku stosuje takie oznaczenie dla Ryzen Threadripper i intel z tego powodu pewnie rozpacza :P

Pytanie do przemyślenia - czy naprawdę jest to potrzebne...? jeśli tak lub jeśli chcesz mieć, to nie mam pytań :)

 

Ryzen 2700X tak dokładniej. Ale uprzedzam, że bez OC :) Bo ich nie ma sensu podkręcać.

i prawidłowo że ten cały potencjał proca jest przygotowany fabrycznie, produkt kompletny po wyjęciu z pudełeczka i nawet z chłodzeniem w komplecie, które jest niczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ten stuttering? - mikro przycięcia ale to pojęcie ogólne bo róznych anomali w grach jest pełno.

Gry mają czasem takie miejsca że jaki komp by nie był to w tym miescu tną tak lekko, na bardzo szybkich komputerach

w tych miejscach masz droop frametime na słabych zwykły droop fps.

Temat rzeka za półtora roku sie dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz wybacz, niechcący z rozpędu zjadłem dwa rdzenie w Twoim CPU.

 

Ale 6en HEDT jest kozak. Najbardziej udana. Jest jeszcze opcja. 5Gen HEDT ale wydajnościowo sporo odstaje od 6gen. Chociaż można też od nie zacząć przygodę HEDT. Płyty te same, to zawsze kiedyś można wsadzić nawet 6950.

 

i prawidłowo że ten cały potencjał proca jest przygotowany fabrycznie, produkt kompletny po wyjęciu z pudełeczka i nawet z chłodzeniem w komplecie, które jest niczego sobie :)

 

Dla mnie to też plus. Nie trzeba się martwić co się wylosuje na loterii silikonowej. Taki pewniak out of box. Wkładasz i działa. O nic się człowiek nie martwi. Byle ram też zaskoczył. Ale są wersje pod AMD co też z pudełka spoko działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...