Skocz do zawartości
overcloked

Fallout 76

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo widać, że to miało być DLC, przystawka do gry, a nie gra sama w sobie. 24 graczy naraz na serwerze? Przy takiej mapie? Serio? Dodajmy do tego brak NPC i rzeczywiście mamy pustkowia z prawdziwego zdarzenia :lol2:

 

Idea przyznaję, była fajna, ale nie dla Bethesdy takie ambicje, nie przy ich niechlujstwie technologicznym. Jak nawet Rockstara zaorali modderzy w GTA Online, to nawet nie chcę wiedzieć, co będzie tutaj.

Edytowane przez Łukson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu na streamie przypadkowo znalazł powtarzalnego glitcha na 2x meele att. speed i ciśnie bekę z twórców xD

Cyrk.

EDIT: A nie sorry - dubluje wszystkie perki jakie masz - koleś teraz biega po mapie i kosi innych graczy.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się taki jednoznaczny feedback. Takie wielkie "NIE" od wszystkich graczy. Podczas gdy gry singlowe na dziesiątki godzin powracają w wielkim stylu, Bethesda, topowy producent singlowych piaskownic, dla których zarywa się nocki, wyjeżdża z kolejnym wtórnym MMO. Jakoś mam wrażenie, że to nie jest tak, że firma zarabia dzięki Howardowi za sterami, a bardziej zarabiałaby tak czy siak, a z kim innym dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo moich śmiechów i tak mam wraże nie że to może dać radę za parę miesięcy :)

Ale śmiać się nie zamierzam póki co przestawać, także tymczasem ABSOLUTNA PEREŁKA:

 

Wymagany dobry angielski.

 

---

 

EDIT: Ten glicz co pisałem, poskładał i opisał.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma dać radę ?

Nawet z pozycji fana serii,osobiście nie widzę powodu,żeby to kupić.

To,że gra jest zabugowana,to pikuś,tu nie ma za bardzo powodu,żeby w to zagrać.

Oceny słabe,nawet bardzo słabe,bet chciała wydymać freda,a tu fred wydymał bet (nawet się zrymowało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Ale co ma dać radę ?

Nawet z pozycji fana serii,osobiście nie widzę powodu,żeby to kupić.

To,że gra jest zabugowana,to pikuś,tu nie ma za bardzo powodu,żeby w to zagrać.

Oceny słabe,nawet bardzo słabe,bet chciała wydymać freda,a tu fred wydymał bet (nawet się zrymowało).

 

Ja jestem fanem TES i Fallout i na 100% kupie ale jak cena spadnie w okolicę 70/80zł no i czekam kiedy mody zaczną być oficjalne wspierane bo gra wspiera mody ale opcja modowania jest zablokowana programowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jako f2p dla posiadaczy F4, które współdzieliłoby pliki z podstawką (a nie 100gb pobierania na dzień dobry) to by było całkiem znośne, ale kazać sobie za to płacić pełną cenę tytułu AAA to się trochę ociera o bezczelność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Może jako f2p dla posiadaczy F4, które współdzieliłoby pliki z podstawką (a nie 100gb pobierania na dzień dobry) to by było całkiem znośne, ale kazać sobie za to płacić pełną cenę tytułu AAA to się trochę ociera o bezczelność

 

Wiesz przecież to Bethesda oni słyną z wypuszczania niedopracowanych gier i żądania pełnej kwoty AAA w miesiącu premiery.

 

Ej w sumie, f2p było by to naprawdę super...

 

A czy TESO jest F2P ? Nie nie jest więc i Fallout 76 nie będzie F2P tylko B2P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy TESO jest F2P ? Nie nie jest więc i Fallout 76 nie będzie F2P tylko B2P.

Ta? dzięki, że mi powiedziałeś :hmm:

 

Swoją drogą, gdyby był F2P to i tak było by TYSIĄCE mikrotransakcji XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

 

EDIT: Ten glicz co pisałem, poskładał i opisał.

 

Moim zdaniem to świadczy o głupocie ludzkiej wykorzystywać świadomie błędy w grach by być lepszym od innych a szczytem bezczelności jest chwalić się tym i instruować innych by korzystali z tych błędów. Hmm i jeszcze się dziwią że tego typu filmiki są kasowane a ci co korzystają z błędów dostają bana i nie mogą grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta? dzięki, że mi powiedziałeś :hmm:

 

Swoją drogą, gdyby był F2P to i tak było by TYSIĄCE mikrotransakcji XD

Oni chcą do gry za 270zł wprowadzić mikrotransakcję, Bethesda jest nienormalna, strzelają sobie w stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Ta? dzięki, że mi powiedziałeś :hmm:

 

Swoją drogą, gdyby był F2P to i tak było by TYSIĄCE mikrotransakcji XD

 

1. Bo jak komuś się coś nie podoba i nie może ukraść to zaraz by chciał aby było F2P a w czym ci przeszkadza poczekać aż gra stanieje i kupić za 70/80zł ?

 

2. Mikro transakcje są już w grze a będzie ich więcej a jak by gra była F2P to zapewne raz dwa by stała się B2W.

 

Oni chcą do gry za 270zł wprowadzić mikrotransakcję, Bethesda jest nienormalna, strzelają sobie w stopę.

 

Sklepik już jest. A podstawowa wersja jest za 140zł.

Edytowane przez Robert84MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to świadczy o głupocie ludzkiej wykorzystywać świadomie błędy w grach by być lepszym od innych a szczytem bezczelności jest chwalić się tym i instruować innych by korzystali z tych błędów.

A moim wręcz przeciwnie,pokazuje jakim bezsensem jest grać w grę sieciową tak zabugowaną i kiepsko zabezpieczoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chcą do gry za 270zł wprowadzić mikrotransakcję, Bethesda jest nienormalna, strzelają sobie w stopę.

HAHAHA, dziękuje nie skorzystam XD

 

1. Bo jak komuś się coś nie podoba i nie może ukraść to zaraz by chciał aby było F2P a w czym ci przeszkadza poczekać aż gra stanieje i kupić za 70/80zł ?2. Mikro transakcje są już w grze a będzie ich więcej a jak by gra była F2P to zapewne raz dwa by stała się B2W.Sklepik już jest. A podstawowa wersja jest za 140zł.

1. Nie chce tego ani kraść ani kupować, ani kijem dotykać ;)

2. No i powodzenia w graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę 14 raz przejść Fallout: New Vegas który jest bardzo dobrym Falloutem w 3D niż grać w to coś. Nie kupię tego i nie będę tego piracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te grę można było naprawdę fajnie zrobić, dodać jakąś fabułę, przecież kompletne paciuloki bez wyobraźni tam chyba nie pracują.

Sama mechanika, strzelanie mnie osobiście w F4 już się bardzo podobało, teraz fajne pukawki dodali typu 10mm SMG czy klasycznego shotguna itp.

Fani pierwszych Falloutów tacy jak ja czekali na pewno na kolejną część i dostaliśmy takiego gniota :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, ogromny fan serii (którego w sumie nie lubie, ale nie o tym) czyli Rojo skrytykował tą grę MOCNO bardzo, to już samo w sobie coś znaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, bo tacy ludzie, którzy setki godzin poświęcali tej serii czują się mega rozczarowani, oszukani.

 

Wiadomo, że teraz odnoszą sukcesy gry oparte o multi, battle royale itp, ale Fallout to ma być FALLOUT, a nie jakiś królik doświadczalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, bo tacy ludzie, którzy setki godzin poświęcali tej serii czują się mega rozczarowani, oszukani.

 

Wiadomo, że teraz odnoszą sukcesy gry oparte o multi, battle royale itp, ale Fallout to ma być FALLOUT, a nie jakiś królik doświadczalny.

Nic dodać nic ująć... a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Zresztą, ogromny fan serii (którego w sumie nie lubie, ale nie o tym) czyli Rojo skrytykował tą grę MOCNO bardzo, to już samo w sobie coś znaczy ;)

 

Rock i Rojo fakt skrytykowali ale nie dodałeś że tak że polecili ją i dobrze się bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock i Rojo fakt skrytykowali ale nie dodałeś że tak że polecili ją i dobrze się bawią.

Racja racja, ale wiesz jaki oni mają duży plus, oboje grają w MEGA ekipie, po prostu role play pełną gębą, więc we wszystko gra się świetnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie czytać shitstorm jaki się na reddicie robi - jedni zachwalają, jak to świetnie się bawią, a inni piszą jaki to badziew. Problem w tym, że obie strony mają rację - z dobrą ekipą można się dobrze bawić jak ma się trochę szczęścia do serwera, który nie padnie i innych baboli oraz przyjmie się do wiadomości, że to zwykła sieciowa strzelanka fps, a nie RPG akcji. Płaczą Ci (w tym ja), którzy uwierzyli zapewnieniom Bethesdy, że grając solo gra też będzie fajna i wciągająca, a nie jest - jest nudna, bezcelowa, z wtórnymi questami sprowadzającymi się do przynieś/zabij i wróć, w dodatku pełna błędów (i nudzi mnie tłumaczenie, że to przecież bughesda - gra AAA wydana za pełną kwotę nie może mieć takiej ilości niedoróbek, niech zatrudnią setki beta-testerów, a nei traktują graczy jako króliki doświadczalne). Niestety, mimo niskich ocena na metacritic, największe serwisy zapewne wystawią oceny średnio-dobre, ale nie zaryzykują bojkotu (nie gryzie się ręki, która Cię karmi). Podobnie jutuberzy - dalej nagrywają filmiki jak gdyby nic się nie stało - w końcu kasa się musi zgadzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomówki niszczą też serwery.

 

https://www.pcgamer.com/fallout-76-players-launch-3-nukes-at-once-crash-server/

 

Unfortunately, the three simultaneous detonations may have been too much for Fallout 76 to cope with: the server crashed (or at least everyone got disconnected) a minute later, before the team could see if a Scorchbeast Queen three times the size of the last one would emerge from the ashes.
Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Hej, totalnie nie jestem na czasie w temacie sprzętowym i szukam lapka do programowania (Visual Studio, Dockery itp.) w cenie ~15k. Okazjonalnie do pogrania, ale ekran nie ma totalnie żadnego znaczenia, bo będzie podłączony do monitora, więc nie potrzebuję wodotrysków typu 240Hz ekran, 4K rozdzielczość itp. (FHD i 60Hz starczy ). Aktualnie pracowałem na firmowym ZBooku Fury 16 G9 z i7-12850HX, 32GB RAMu i RTX A1000 i było OK (w grach nie szalał, ale od grania jest PS, tutaj jak wspomniałem okazjonalnie), ale czuję że mogłoby być lepiej. Co do RAMu zależy mi na ten moment min. 32GB z możliwością rozbudowy (najlepiej jako wolne sloty).
    • No i nawet teraz widać to np. po Ruskich. Zakaz importu i leżą. Nie mają technologii itd. Gdyby im Chińczycy nie pomogli bez importu już by ich pewnie nie było. Ludzie chcą towarów i konsumpcji a nie eksportu. Eksport jest tylko jednym ze sposobów na osiągnięcie celu.
    • Ja podczas bitki nie uzywam nigdy jendej broni, dlatego mala ilosc strzal a jest ich 15 nie robi mi to klopotu. W sumie to łuku prawie wgl nie uzywam
    • Może ktoś chce komputer pod magazyn danych, 6x sata, z wyjściem hdmi 2.0 z HDR wymienić za miniPC z N100? Jednak dyski zewnętrzne i magazyn danych w głównym PC mi wystarczą   Komplet zawiera: -athlon 200ge i chłodzenie spire -Asus b450m A II, nówka z amazona i właśnie myślę nad odesłaniem https://www.amazon.pl/dp/B08K91L574?smid=A2R2221NX79QZP&tag=egcplpepper2-21&ascsubtag=551695792 -ram 2x4gb 3000mhz, CORSAIR Vengeance LPX -obudowa chieftec bravo CS-03B-U3 z miejscem na 3x dyski 3.5 cala 1x 2.5 cala oraz slot 5.25 na napęd https://www.chieftec.eu/products-detail/pl/416/CS-03B-U3 -2 wentylatory 1x50mm oraz 1x80mm -zasilacz chieftec SFX-350BS MiniPC może być bez dysku, interesuje mnie coś z N100 lub podobne z tej serii. Ewentualnie sama płyta główna na N100 z przynajmniej 2x sata, ale z dopłatą. LUB mogę przyjąć coś innego, choćby płytę na LGA1151 pod pentium g5600, prawie nową. Mogę wysłać bez obudowy i zasilacza, jak ktoś tak woli.
    • My nie żyjemy w tamtych czasach tylko w czasach, gdzie gospodarką rządzi twarda waluta. I słowo kluczowe - jak masz hajs. Co gwoli dopowiedzenia - hajs, który respektuje druga strona. Co było z Hrywną dwa lata temu to chyba każdy wie. Mogłeś mieć Hrywien w bród ale na zagraniczną walutę nie dało się wymienić (łatwo).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...