Skocz do zawartości
overcloked

Fallout 76

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2:

 

Cisnąłem z nich bekę na Twitterze jak wydali Fallout 4 Game of The Year Edition i w 2017 roku nie ma wsparcia dla monitorów UltraWide, tak, że jest postęp :E

Ale trzeba mieć tupet, żeby zrobić to w tak prymitywny sposób, gdzie każdy w 10 sekund może zrobić taki zabieg w notatniku, powinni napisać w wymaganiach swoich gier, użyj programu Flawless Widescreen, my jesteśmy niedorozwinięci.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dawno zabezpieczyli sobie pierwsze miejsce w kategorii porażka roku, o co oni jeszcze walczą? To jakiś wyższy poziom samozaorania. Wygląda na to, że tytuł został już kompletnie zlany przez Beth, zostawili tylko jakiegoś stażystę, żeby zerkał co się tam wyprawia. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba śnię :lol2: Niech ta firma już zdechnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam,Baronik narzekał ,że brak wsparcia dla tych monitorów,no to się doczekał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Fallouty to całkiem nie moja bajka ale tak patrzę z boku na to co się dzieje i poważnie jestem zaniepokojony o TES VI...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócą do "poziomu" F4 i ludzie będą klaskać uszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócą do "poziomu" F4 i ludzie będą klaskać uszami.

Niby śmieszki, ale bym się nawet nie zdziwił gdyby taki scenariusz się spełnił. Gorzej jak tutaj raczej nie będzie w przypadku kolejnego tytułu (choć kto wie? :E), więc wróci stara, dobra Bethesda (z babolami na poziomie do którego przyzwyczaili graczy przez te wszystkie lata) i będzie gicior :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, bo mimo wszystko gracze zagłosowali portfelem i takie hity jak Fallout 76, BF5, SW:BF2, M3, ME:A, ba nawet bieda Sony retro PlayStation Classic w kraju matce szału nie robią.

 

Ps.

Akcja z LB w SW:BW2 nie jedzie tak po EA jak nowy BF5:

IIFxXXR.png

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już patrzymy na kursy,szczyt to blizzcon :lol2:

 

53bzUgH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz drugi produkt od nich który da 4D i krawaty będą mieć gorąco :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać, bo mimo wszystko gracze zagłosowali portfelem

 

No... szczególnie te ameby umysłowe pre-orderowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, spadek wyceny do poziomu sprzed dwóch lat :E Z drugiej strony pewnie bańka musiała kiedyś pęknąć... jak z CDP.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy gracz dołożył od siebie taką cegiełkę na okazje premiery kolejnych wymiocin tego studia to byłaby szansa na bankructwo.

A ja nie chciałbym upadku Bethesdy. Z jednej strony taki F76, ale z drugiej który wydawca inwestowałby w takie gry jak Prey, The Evil Within, Dishonored, DOOM czy Wolfenstein? Ambitne projekty, martwe gatunki i marki, olewanie współczesnych trendów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja nie chciałbym upadku Bethesdy. Z jednej strony taki F76, ale z drugiej który wydawca inwestowałby w takie gry jak Prey, The Evil Within, Dishonored, DOOM czy Wolfenstein? Ambitne projekty, martwe gatunki i marki, olewanie współczesnych trendów.

 

Bethesda a Bethesda Game Studios to co innego. Ci pierwsi to tylko wydawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Ale to wydawca pozwala na wydawanie takich gniotów. Zysk małym kosztem. Tym razem się przeliczyli. Oby klapa F76 nie wpłynęła na plany dotyczące innych tytułów. Coś bardziej trendy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Lypton ma rację. Single FPS to już TYLKO Beth. I to w dodatku w większości diabelnie udane!

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda chce się chyba do końca pogrążyć , do gry dodadzą lootboxy i płatne zestawy kart, źródło GOL. lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie Lypton ma rację. Single FPS to już TYLKO Beth. I to w dodatku w większości diabelnie udane!

Zgadza się, w natłoku abominacji battle royale i skrzynkowych multiplayów typu battlecośtam zostali sami na placu boju. Z wymienionych przez Lyptona gier tylko Evil Within nie znam, pozostałe bardzo mi się podobały. W sumie przyznam się, że Fallout 4 też lubię, no wiem, że to nie RPG jak New Vegas ale ta gra jest jedyna w swoim rodzaju. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda chce się chyba do końca pogrążyć , do gry dodadzą lootboxy i płatne zestawy kart, źródło GOL. lol2.gif

Też o tym czytałem. Moim zdaniem aby wyjść z tego blamażu, to powinni przejść na model F2P, tym co wydali na to prawdziwą kasę dać jakieś bonusy w grze i tyle. Niech to potem żyje własnym życiem albo samo zdechnie. Byłoby to przyznanie się do porażki, ale chociaż mieliby cień szansy aby choćby częściowo zlikwidować ten smród jaki stworzyli wydając te barachło. Wtedy sobie mogą wprowadzać jakieś lootboxy i inne gówna. Ale patrząc na to jak nieporadna jest Bethesda i jaki fajny robi wokół siebie PR, to oni to pewnie dodadzą normalnie do gry i zaśpiewają sobie oczywiście odpowiednie sumki, aby podtrzymać wkurwie*nie graczy na odpowiednim poziomie :E Bo przecież nic nie można zrobić normalnie :thumbup:

 

Były Golden Joystick Awards, czyli "growe Oscary" (LOL :E), to może teraz czas na jakiś odpowiednik Złotych Malin? :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno, dno. Nie wiem kto tam kręci tym interesem pod względem wizerunku, ale robi srogi sabotaż.

Nie takie firmy już upadały :Up_to_s:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

del

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...