Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

E3 2018

Rekomendowane odpowiedzi

E3-2018-header.png

 

 

 

 

 

Witam Was serdecznie. Tradycyjnie już, jak co roku robię ten temat. Będziemy tutaj komentować i oglądać wszystkie konferencje (za przyzwoleniem adminów, których pozdrawiam

:) ). Pozostaje tylko szykować naczosy i :beerchug: P.S. Będę aktualizował ten post, dodam linki do oglądania konferencji

 

 

 

9 czerwiec 2018 - 20:00 Electronic Arts

 

 

11 czerwiec 2018 - 3:30 Bethesda

 

11 czerwiec 2018 - 5:00 Devolver Digital

 

11 czerwiec 2018 - 19:00 Square Enix

 

11 czerwiec 2018 - 22:00 Ubisoft

 

12 czerwiec 2018 - 0:00 PC Gaming Show

 

12 czerwiec 2018 - 3:00 Sony

 

12 czerwiec 2018 - 18:00 Nintendo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się zastanawiałem czy coroczny spamfest się odbędzie ale Spychcio nie zawodzi :D

Sony niestety chyba odpuszczę :( 3 w nocy to nie na moje zdrowie.

A wiadomo może czy Redzi mają jakiś osobny pokaz czy na której konferencji będą ? Liczę na Cyberpunka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może czy Redzi mają jakiś osobny pokaz czy na której konferencji będą ? Liczę na Cyberpunka.

Pono na konfie Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pono na konfie Microsoftu.

 

Jeśli Cyberpunk miałby wyjść na obecną generację konsol to w sumie XboxX byłby najlepszą platformą do pokazów. Z uwagi na godzinę konferencji taka wersja mi odpowiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak będzie jakaś, jakakolwiek czasowa wyłączność dla MS to już słyszę ten dźwięk pękających tyłków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak MS pokazał faktycznie Cyberpunka u siebie i nowe Halo to mogła by być bardzo mocna konfa.

Sony z nowym Last of US i kilkoma exami. W tym roku E3 ma szanse być na prawdę bardzo mocne. Jak zwykle najbardziej czekam na niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt EA nie ogląda ? Nowa fifa i simsy Was nie interesują ? Co z Was za gamerzy :P

 

Potwór wylazł z ekranu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam, dobry rudzielec. Muszę odstawić browara, bo to bardziej kolor kasztanowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System zniszczeń wraca do bfa ? Grafika ładnie wyglada.

 

Nie będzie premium, szok :P i royal bedzie, jeszcze większy szok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA obejrzę, Microsoft obejrzę, nie obejrzę Sony w tym roku niestety.

 

Ps. Royale. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lesbijskie romanse? :D

 

I nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za młoda na matkę, za stara na córkę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło ten trailer wrzucić na reveal i odbiór byłby zgoła inny. Nie mają wyczucia Elektronicy. :E

 

Tradycyjnie smuty o kopaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 minut, dwie połowy.

 

A tak serio to nie wiem czy gdzieś było podane. 1-1,5h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim samolotem z IIWŚ bym polatał w bfie. Reszta to już raczej na pamięć.

Teraz pewnie fify i maddeny będą.

Anthema jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Czy po słabej Andromedzie to się uda. Ale pewnie wyjdzie z tego Destiny w Tpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na scenie wygląda mi na bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anthema jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Czy po słabej Andromedzie to się uda. Ale pewnie wyjdzie z tego Destiny w Tpp.

Raczej na pewno będzie powtórka z Destiny - tam z ogromnym budżetem nie udało się zapewnić contentu, wątpię że uda się zrobić to tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na scenie wygląda mi na bramkarza.

 

Ale z klubu a nie z fify :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Jest mój król zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Star Wars.

 

Dżizas, jaki żarcik. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo star wars od respawnu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Warsy? I niepowiązane z nowymi crap'ami? Jest potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niby zagadało go na widowni i przypadkiem zapowiedział ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W większość te skriny robione w przerywnikach filmowych a w prawdziwym gameplayu ta gra już tak cudnie nie wygląda 🥲
    • Odnośnie hałasu: Kupiłem na próbę "odnawiany" (refurbished) dysk enterprise Toshiba z serii MD i... spodziewałem się, że będzie gorzej. Ja osobiście do PC bym czegoś takiego nie włożył (od prawie 10 lat mam tylko dyski SSD), ale w NASie pracującym w tym samym pomieszczeniu, ale ok. 4m od moich uszu nie sprawia to problemów. Na pewno nie jest to tragedia w stylu opisów, że "takie dyski można używać jedynie w serwerowni albo w piwnicy".
    • Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... - pilota Emocje to biorą u mnie górę jak widzę jak ktoś lata totalnie bez głowy i poszanowania innych - a takich jest 90% użytkowników dronów. Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, (...) myślałem, że to ogarniesz. - skoro mnie łapiesz za słówka, to cóż: taste your own medicine Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie. - widocznie nie wiesz jak działa moje myślenie w tym temacie. Latam z poszanowaniem prawa i prywatności. Jeżeli podczas nalotu, ktoś do mnie podejdzie i poprosi o nie publikowanie wizerunku, to postaram się mu wytłumaczyć, że charakterystyka mojej pracy nie polega na nagrywaniu wizerunku. Jeżeli to nie poskutkuje to pewnie skończy się na policji i sądzie. Ale ochrona i poszanowanie prywatności nie zabrania mi wykonywania swojej pracy. I zaklinanie przez was rzeczywistości tego nie zmieni. To co jest przerażające w dronowaniu to nieświadomość ludzi. Kupuje sobie jeden z drugim drona. Lata i dopiero po jakimś czasie dociera do niego, że są jakieś przepisy regulujące loty. a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: - a jak by kręcili z chodnika kamerą to byłoby ok?
    • To też nie jest tak, że gra jest słaba, bo nie jest. To nadal dobra, a w niektórych aspektach bardzo dobra gra. Zadań pobocznych ogólnie jest niewiele w porównaniu z innymi Sandboxami i moim zdaniem dobrze, są zadanie, słabe, średnie i dobre. Jestem w 10 rozdziale i póki co nie spotkałem zadania pobocznego, które zapadałoby mi na tyle w pamięć, że mógłbym je nazwać bardzo dobrym. Ot, takie typowe jrpg-owe poboczniaki, jeżeli ktoś oczekuje tego typu zadań to się nie zawiedzie. Mimo wszystko podobało mi się zadanie z Johnnym (nawet pomimo zbieractwa, które trzeba było dla niego zrobić).  Fabuła główna jest spoko, jeżeli człowiek się głównie na niej skupia to naprawdę da się zaangażować "emocjonalnie", problem w tym, że jest jednak sporo rozpraszaczy i sama fabuła jest rozciągnięta względem oryginału. Już nie będę pisał o zmianach, które w niej nastąpiły, bo to każdy sobie oceni osobiście (każdy, który grał w oryginał oczywiście). Fajne też są relacje między bohaterami, ich komentarze i rozmowy, a tak jak już ktoś pisał, zdecydowanie relacja Tifa-Aearith (i to jak to wpływa na Clouda) robi tu robotę.  Ja zdecydowałem, że po 10 rozdziale skupiam się już praktycznie tylko na głównej fabule, 57 godzin za mną, myślę, że dobije do 70.
    • Do kupienia u jednego sprzedawcy jak wejdziesz w nowy teren po wyjściu z bazy jak popchniesz fabułe to siedzi na poludniu. Normalnie Gromoszczęki czy inne dziadostwa strąca bez problemu, tego brakowało bo ten łuk startowy to szrot jakich mało. PS. Do jego kupna jest wymagany worek nadymiacza więc jak już takie spotkamy to nie rozwalamy mu baku na plecach bo rozsadzi worek i nici z zakupu -trzeba ubić tak aby nie eksplodował wtedy wyleci na 100%
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...