Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało to trzeba zrobić quest z odnalezieniem ojca, i wtedy już z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ojca w podstawce znajdujemy.

Na jutubie chyba...

Prawdziwego w subquescie.I dopiero wtedy dostaje się questy do 4 mitycznych stworzeń, dzięki czemu można odblokować Atlantydę w podstawce, a nie z menu.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Pi? Jak tak to sory. Fabułę to robiłem zaraz po premierze do jakiegoś momentu, później przerwy i dopiero kilka dni temu skończyłem fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak on.

To jeszcze raz sory, ale dużo fabuły przeleciałem zaraz po premierze i jak widać wróciłem niedawno, więc nie kojarzę. Ogólnie wątek główny skończyłem, ale blokowała mnie ta misja na tej wyspie wulkanicznej z Pi, a chciałem zaliczyć te 4 potwory(meduza została, ale dziś już zmęczenie materiału) , questa i dalej grać w podstawce, niż włączyć z menu. Wsumie tak gra zrobiona bez przerywników bo nic nie zmieniają pratycznie,a fabuła no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w darmowy week, w 4k trzyma mi 60fps na wysokich i cienie średnie, do Aten nie dotarłem ale optymalizacja wygląda lepiej niż w Origins, wiecej opcji, np AO są 4 suwaki w Odyssey.

Całkiem fajna ale dam max 50zł bo pewnie pogram dla grafiki z 40h i unninstal :D

 

8f73d26a82e52b63.jpg

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 53h zrobilem 95% gry wiec w 40h mozna sporo przejsc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie udalo:

 

Brakuje tylko 1% zeby odkryc wszystkie regiony na 100% :D

 

wtUF0qv.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meduza poszła do piachu, bierzemy się teraz za los Atlantydy, z menu nie miałem ochoty włączać, jakby nie było chyba najciekawszych zadania aby tam się dostać. Wysp nie czyszczę, jakoś mi się niechce, za dużo ogólnie, chyba,że wątek czcicieli będzie tego wymagał, ale narazie płyniemy do Atlantydy :D

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mysli o przechodzeniu gry na 100% tj wszystkie questy i lokacje to nie polecam. Questy sie powtarzaja i lokacje militarne tez. Jak w falloucie 4:)

Edytowane przez xawierdull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przeszedłem Origins razem z DLC

Edytowane przez MrAriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przeszedłem Origins razem z DLC

Orientujesz sie co zlicza sie konkretnie na postep gry w Origin?? W Odysey jest to bardziej czytelne. Czyli w skroce fabula skonczona ale gra wisi na 92%.

 

Jak ktos mysli o przechodzeniu gry na 100% tj wszystkie questy i lokacje to nie polecam. Questy sie powtarzaja i lokacje militarne tez. Jak w falloucie 4:)

Dziekujemy ci dobry czlowieku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie udalo:

 

Brakuje tylko 1% zeby odkryc wszystkie regiony na 100% :D

 

wtUF0qv.jpg

Wow, ponad 2x mniej czasu ode mnie, a wykonałem 69%. :D BTW zmieniłeś GPU (?)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle razy zmienialem ze nie wiem na ktorym gpu sie ost zatrzymales u mnie :D Ostatnia zmiana to bylo 2080ti ---> 5700XT ---> 2070S obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5700xt. ;) Za dużo problemów?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stkutecznie wyleczylem sie z gpu AMD ,aczkolwiek problemow jako takich nie mailem i nie byl to glowny czynnik rezygnacji z tej karty ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Los Atlantydy naprawdę jest super dodatkiem, bawię się lepiej niż przy podstawce, tutaj wszystkie pytajniki zrobię, a później wrócę do czcicieli, ponieważ te drugie dlc od samego początku jest kupowate, zrobiłem kilka pierwszych misji, ale to nie to co Atlantyda, jeszcze te wprowadzenie z mistycznymi stworzeniami, zrobiło kawał dobrej roboty, walka z Meduzą starsznie fajna. Polecam, ale nie przez menu a z fabuły przyjść do Atlantydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wczoraj. Przyjemna gierka ale typowe ubi, kiepska narracja, glowny bohater z poczatku robil wrazanie przyglupiego choc pozniej dal sie polubic. Troche uczucie ze gra sie w bardziej dopracowane mmo. Ale generalnie wciagnela mnie (Origin znudzil i nie przeszedlem), widoczki przyjemne, swiat duzy i na kazdej wysepce cos tam jest do zrobienia. 7.5/10

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wczoraj. Przyjemna gierka ale typowe ubi, kiepska narracja, glowny bohater z poczatku robil wrazanie przyglupiego choc pozniej dal sie polubic. Troche uczucie ze gra sie w bardziej dopracowane mmo. Ale generalnie wciagnela mnie (Origin znudzil i nie przeszedlem), widoczki przyjemne, swiat duzy i na kazdej wysepce cos tam jest do zrobienia. 7.5/10

Dla mnie origin zdecydowanie lepszy. Bardziej dopracowany itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej kwestia settingu robi różnicę - mnie zamulała ogólna "piaskowa barwa" Origins i wszędobylskie pustynie, jednak grę również skończyłem.

W Odyssey jest bardziej kolorowo, przyjemniej i moim zdaniem to ma główny wpływ na brak znużenia względem Origins.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie origin zdecydowanie lepszy. Bardziej dopracowany itp.

Co tzn dopracowany, jakies konkrety?? jak Origin pod kazdym wzgledem jest wybrakowany w stosunku do Odyseyy. Odysey to kopia Origin plus wiecej nowego.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo go skończyłem a wiadomo jak wielbię gry Ubi.

 

A ja mam jeszcze cały czas ten dodatek nie ograny (nie skończyłem go).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wczoraj. Przyjemna gierka ale typowe ubi, kiepska narracja, glowny bohater z poczatku robil wrazanie przyglupiego choc pozniej dal sie polubic. Troche uczucie ze gra sie w bardziej dopracowane mmo. Ale generalnie wciagnela mnie (Origin znudzil i nie przeszedlem), widoczki przyjemne, swiat duzy i na kazdej wysepce cos tam jest do zrobienia. 7.5/10

 

Moim zdaniem gameplay duzo lepszy niz w wiedzminie 3 ale fabuła/questy jak z jakiegos generatora radomowych zdań :lol2: (wiec nie ukonczyłem ani origin ani odyssey). Zacieram łapki na ragnarok bo bardzo mi pasuja takie klimaty (za egiptem i grecją nie przepadam) wiec nadchodzący Assasin moze byc 1-wszym jakiego ukoncze od wielu lat (mimo kolejnej zapewne miałkiej fabuły)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się skusiłem na to promo na Uplay i wziąłem za 82zł.

Dla mnie - drugi najlepszy Assasyn po Black Flag, Origins jednak szybko się znudził, tu natomiast chce się bardzo ale to bardzo explorować, to poczucie że tyle tego świata jeszcze do odkrycia.

Ja jestem dopiero po bitwie o Megaris, te bitwy są epickie (16h gry).

Ustawienia średnio wysokie, jedynie rysowanie obiektów na bardzo wysokie bo na wysokich jest słabo na 43" 4k, widać na 50m niedoczytane obiekty.

Teselacja w pliku conf na 1 (domyślnie jest na 2), tego np nie da się w opcjach gry ustawić a poprawia wydajność.

Deszcz też można tam wyłączyć, ogólnie śmiga bardzo dobrze.

Walka jest bardzo fajna, wiele usprawniono.

 

22dbb585423d2a72gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bo te pierwsze DLC jest na tej samej mapie co główna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Amd ryzen 3700x@4400mhz gtx 1080 ustawienia grafiki ultra wysoka 1080p test fps 63 moglibyście podać jakie macie wyniki w 1080p w ustawieniach ULTRA WYSOKICH I NA JAKIEJ KONFIGURACJI CHODZI OCZYWIŚCIE O WBUDOWANY BENCHMARK W GRZE

Edytowane przez robertgr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...