Skocz do zawartości
Tomek1623

Assassin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaoferują coś czym mnie przyciągną to dla mnie może być i co roku :E. Do AC:O jeszcze z jedno DLC z chęcią bym łykną bo mi się nie znudziło.

najlepiej co pół roku (; Ciągle robienie tego samego nie nudzi? :cool: po 100H bierze mnie na wymioty jeśli miał bym to samo robić ..ja podziękuje. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie nudzi.

Dobrze wiedzieć :P To odpal orgins nowa gra+ o co płacić drugi ras za to samo :cool::lol2:

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była grecja za czasów wojny z persami, 300 i te sprawy, to mogłoby być ciekawie, a tak...

 

O, to to!

 

Ja ciągle męczę Black Flag i nie mogę skończyć, bo kompletnie mi się grać w to nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perki, drzewka, czyli z fajnej gry akcji zrobili sandboxowe i już całkiem odrealnione drętwe RPG...

Wielkie miasta czyli bez i7 Coffee/Ryzen X5/X7 nie podchodź.

 

I do tego Grecja... Ech, może kolejny będzie Rzym - to bym nawet ograł...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to to!

 

Ja ciągle męczę Black Flag i nie mogę skończyć, bo kompletnie mi się grać w to nie chce.

po co w to grasz? mi dopiero podszedl origin z asasynow. wczesniej pogralem w kazdego chwile ale mechanika postaci itp dla mnie byla tragiczna, wszystko takie dretwe jesli chodzi o sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie gram. Chyba od marca leży gra nieruszana. A mam coś takiego, że skoro kupione, to trzeba skorzystać.

Mam nadzieję, że ten Orgin będzie lepszy (w temacie sporo pozytywnych recenzji), a lubię starożytny Egipt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Nie wiem czy można wrzucać ale na golu dużo informacji i screenów z nowego assasina. Podobno jakiś wyciek.

Mój link

 

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że to kopiuj/wklej z origins?

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko, przecież od początku wszyscy o tym piszą.

 

Rzym już był.

 

Ale mnie chodziło o starożytny Rzym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft ostatnie 2 lata miało ładne o tyle zmieniało swoje gry w dobrym kierunku. Nie będę wspominać o ich mikropłatnościach w grach single czy o skrzynkach.

To teraz widać że wracają na stare śmieci. Przyszła pora na odgrzewanie kotletów i dojenia kasy z graczy. :E

 

The division 2 czy Assasin Odysseya. Tutaj powinno się zrobić kilka screenów z gier i dać dzieciom z poleceniem -> Znajdź chociażby trzy różnice. :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc będzie kopia origins, podziękuję tym razem mad.gifa the division 2 pozytywnie zaskoczyło glodny.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już To dopiero druga część z nowym dla serii gameplayem! Będzie jeszcze z pięć :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego wyście się spodziewali? Przecież to w końcu ubisoft :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ceny na Uplay? Gold już nie ma wszystkiego w pakiecie. Teraz mamy cztery edycje - standard, Deluxe (oprócz gry zawiera jakieś pakiety Deluxe), Gold (oprócz gry zawiera season passa - bez pakietów Deluxe) i Ultimate za - UWAGA - 434,90 zł. Dopiero ta ostatnia edycja zawiera wszystko. Nie wiem jak Państwo, ale ja wysiadam, za dużo lepszych gier zapowiedziano żebym dał się naciągnąć na tego kotleta Originsa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ceny na Uplay? Gold już nie ma wszystkiego w pakiecie. Teraz mamy cztery edycje - standard, Deluxe (oprócz gry zawiera jakieś pakiety Deluxe), Gold (oprócz gry zawiera season passa - bez pakietów Deluxe) i Ultimate za - UWAGA - 434,90 zł. Dopiero ta ostatnia edycja zawiera wszystko. Nie wiem jak Państwo, ale ja wysiadam, za dużo lepszych gier zapowiedziano żebym dał się naciągnąć na tego kotleta Originsa. :E

Ludzie i tak będą kupować. :E

 

Zieeeew, zaczyna się na nowo... mimo że zapewniali do niedawna o czymś innym: http://ca.ign.com/articles/2018/02/13/assassins-creed-ubisoft-concentrating-on-origins-rather-than-a-new-game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie kupię ale zagram od wujka z USA za darmo ?? bo płacić za ten odgrzewany kilkakrotnie kotlet to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa jeszcze większa niż w Origins.

 

Zh5bDhgmQgfGU8efkJAj9M-1200-80.jpg

 

If you thought the Assassin's Creed Origins map was big, wait until you see the size of the Assassin's Creed Odyssey map. It's one hell of a big beastie. It incorporates a tonne of Greek islands, including Lesbos, Mykanos, Kos, Kephallonia and more, but also the mainland Greece. We've been told that it's "bigger" than Assassin's Creed Origins' map, although actual specifics at present aren't being confirmed.

 

Masa małych wysepek razem prawie 40 regionów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w każdą część, Origins była jedną z moich ulubionych, ale tak mieszanych uczuć jak po tym co pokazali o Odyssey to jeszcze nie miałem... No kuźwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa nie robi wrażenia jeżeli na niej nie ma ciekawej zawartości z wyłączeniem widoczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa nie robi wrażenia jeżeli na niej nie ma ciekawej zawartości z wyłączeniem widoczków.

Dokładnie, a w dodatku znaczna jej część to woda.

 

I w sumie większość poprzednich trailerów miało świetną muzykę, tutaj blee.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem jeszcze rozmowy na temat gry. Wody faktycznie dużo, ale mapa jest ponad 2 x większa. W AC:O na mapie było sporo dość pustych obszarów, tutaj podobno ma być lepiej wszystko zagospodarowane, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...