Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sataxim

Blue screen

Rekomendowane odpowiedzi

INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

A więc system nie mógł znaleźć dysku z którego startuje.

System automatycznie wyłącza ładowanie sterowników do tych kontrolerów, których nie znaleziono w komputerze.

 

Zwykle problem pojawia się gdy zmieniono tryb pracy kontrolera dyskowego w biosie. Albo wspomniane przekładki.

 

Przestaw system na uruchamianie w trybie awaryjnym, a następnie na docelowej maszynie to wyłącz i uruchom normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden problem. Co około drugie włączenie komputera, monitor mi pokazuje brak sygnału. Sprawdzałem 2 monitory i na obu jest tak samo. Niewiem czemu, kabel hdmi-dvi jest dobrze podłączony, kilka razy go wyjmuje i podłączam na nowo. Kartę grafiki też wyjąłem i włożyłem od nowa. Raz się ekran pokazuje, a raz nie, nie ma reguły. Wcześniej wszystko było okej. Może to też ma coś z tym wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podłączyłem starą kartę graficzną, która nie ma nawet podłączenia do zasilacza, kablem vga do monitora i nic.

(Karta na 100% sprawna bo z brata komputera który codziennie na nim siedzi i g gra). Nadal brak sygnału na monitorze. Hmm, wszystko chodzi, ale brak obrazu na 2 kartach, a czasami jak się załączy, to przy ładowaniu systemu blue screen i reset. Hmm, czyżby to płyta główna?

 

Napewno wykluczam już dysk, 2 monitory i 2 karty graficzne. Ramy i procek mi też w biosie normalnie pokazywało. Co to może być?

 

Hmm, wyjąłem ramy i włożyłem jeszcze raz. Pokazał się ekran wkońcu. Szuka mi problemu aktualnie. Ale zapewne po wciśnięciu"finish" będzie reset i znów blue screen. Czy to może być wina ramów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...