Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Azazell

Myszka się psuje. Potrzebuje nowej myszki.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Mam problem otóż od rana zaczęła mi myszka się dziwnie zachowywać. Mianowicie co jakiś czas klika mi podwójnie LPM.. to chyba odznaka ze sie zaczyna psuć? Kurcze mam ją 2-3 lata i już są problemy? Posiadam Roccat Kone Pure Black Edition i nie jest to przecież jakieś tanie urządzenie ;/ .. Ja mam jakiegoś pecha.. wcześniej też miałem myszkę ale innej firmy i było podobnie.

 

Eh no bez myszki nie da się pracować i grać :). Dlatego muszę chyba szybko zakupić nową. Mam jeszcze bezprzewodową ale ona nie jest wygodna.. Kurcze aż boje się kupować drogie myszki jak istnieje ryzyko, że one też się popsują. Sprawdzę ją jeszcze na innym komputerze. Ale raczej nie wierzę by to była wina software`u.

 

W opcjach konfiguracyjnych pisze że miałem ponad 2,5 miliona kliknięć ze wszystkich buttonów od gryzonia :) To chyba sporo? Oczywiście format dysku miałem robiony jakoś parę miesięcy temu (chyba 5 miesiąc).

 

Dlatego proszę was o pomoc o wybór fajnej myszki do 100zł Nie chcę chyba znów przepłacać bo jak widać gryzonie szybko sie psują. Albo to ja mam pecha. Sterowników nie ma nowszych od moich obecnych - nawet je przeinstalowałem ale to nic ni pomaga :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Roccat to takie samo padło jak Razer. Trzeba szukać czegoś z dobrymi switchami. Na pewno nie każda droga mysz padnie szybko. Mnie padł tylko Razer, a nie zawiódł ani tani a4-tech, ani drogi Logitech. Teraz chyba nawet SS jest ok :E, do tego masa innego sprzętu, mniej i bardziej egzotycznego. Poczekaj na porady specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciski mogą się nawet zepsuć w myszkach za 500zł, to ta sama konstrukcja, więc..

 

Roccat i razer maja najmniej trwałe switche, przerabiałem ten temat. Trzy kone pure black edition poszły na gwarancję bo LPM się psuł.

 

Teraz najmniej awaryjne wydają się SS rival/sensei 310, logitech (g403, g703, g pro, g203, g102), a4tech (seria bloody) i poniektóre modele cougar

 

 

Mam na sprzedaż w dobrej cenie logitecha g pro (oni mają swoje switche, podobno wytrzymalsze od omronów za 149zł : http://allegro.pl/nowa-logitech-g-pro-i7381209585.html - jeśli możesz dorzucić. Topowy sensor, dobre wykonanie i dobra ergonomia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja chyba wezme coś do 80zl.. max 100zł. Mysle chyba o Logitechu lub a4tech.. Hmm

 

A4tech bloody są ciekawe ale hm musze wybrać jakąś najwygodniejszą. Ważne by myszka była wygodna w dłoni oraz miała z boku dwa przyciski do przełączania się pomiędzy pulpitami wirtualnymi w win 10.. W roccat można te makra zaprogramować w każdej to chyba jest teraz myszce tak?

 

Chyba wezmę A4Tech Bloody V8M :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź a4techa al90 (laser) lub a90 (optyk) - v7m ma słaby sensor

 

bardzo fajny w tym budżecie jest logitech g203, Natec Genesis Krypton 500, genius m6-600 i wcześniej wspomniany al90/a90 - kwestia która ergonomia ci przypasuje.

 

G203, genesisa i a4techa możesz macnąć w rtv/saturnie i innych sieciówkach

 

dm2 comfy na 3310 za 99zł.. też super mycha - mam nowszą z nowszym sensorem (niczym innym się nie różni) - wygodna myszka. Przesiadka z logitecha g903 na ultra plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem g203 i g pro jest taki, że ergonomia tej myszki nie każdemu pasuje.

 

DM2 comfy, genesis krypton 500 i a4tech al90 mają dość uniwersalny kształt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No własnie ... komfort myszek Logitech ta G203 wydaje mi się, że ma mniejsze wybrzuszenie. Ja nie mam dużej dłoni ale jednak lubie myszki takie z większym wybrzuszeniem .. Jak ta moja A4Tech którą kupiłem. Musiałbym tę logitech zobaczyć i pomacać w sklepie.. Nie będe jednak ryzykował - może ma lepszy sensor itp ale dla mnie akurat wazniejsza jest ergonomia i wygoda w ręku..

 

Ja nie gram w gry typu CS czy inne sieciówki. Głównie myszka mi potrzebna do pracy, gier strategicznych itp... No i przesiaduje często całymi dniami i muszę mieć bardzo wygodną myszke. A przyciski? Ważne by miała myszka dwa z boku oraz ew. pod rolką. Te z boku będę miał do przełączania pulpitów w win 10 ;) - to dla mnie bardzo wygodne do pracy itp.

 

Jak dostane A4Tech i coś będzie nie tak to mogę bez problemów zwrócić. Wtedy udam się do Media Markt i pomacam myszki.. Teraz akurat nie mam jak jechać do miasta więc zaryzykuje z tą myszką A4Tech :)

 

Może też robie że szukam myszek gamingowych? Ale wydają mi się one najwygodniejsze.. Te uniwersalne i biurowe są albo małe albo bez wybrzuszenia co męczy rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zł nie kupisz wygodniejszej myszki od tego roccata. Nie lepiej byłoby kupić switche omrona i wymienić? Moja propozycja odnośnie myszki https://www.ceneo.pl/48165971

 

dm2 comfy jest stworzona pod wygodę, nawet z nazwy widać..

 

zwróć v8m - dobrze ci radzę na przyszłość, najgorszy sensor jaki mogłeś wybrać - biurówki za 10zł mają podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Do 100 zł nie kupisz wygodniejszej myszki od tego roccata. Nie lepiej byłoby kupić switche omrona i wymienić? Moja propozycja odnośnie myszki https://www.ceneo.pl/48165971

 

Nie chcę żadnych Roccatów. 2 lata używania i padają... Już 2 rózne modele miałem i są problemy. Kiedyś miałem Nateca prawie 5 lat i smigał...

 

Sensory i sensory;p Jakoś miałęm stary Natec i to tanią myszkę i przez tyle mi służyła która napewno nie miała lepszego sensora.

 

Ale oki przyjdzie myszka to zobaczę. Jeśli będzie coś nie tak to oddam :)

 

 

Kurcze znalazłem starego Roccata i działa ale wariuje przycisk od Rolki.. Działa jak mocniej nacisnę troche wkurza.. Czy może to być wina oprogramowania? Jak wyczysćic sterowniki od myszki Roccata? Jedynie deinstalacja tego oprogramowania? Czy coś jeszcze się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że faktycznie lepszych niż A4Tech Bloody jeszcze chyba nie miałem. Albo po prostu jakoś dobrze pasuje do mojej ręki.

Z takich jeszcze co miło mi się pracowało to MSI Interceptor DS B1 Gaming, tu chyba robotę robią ciężarki. W zależności co robiłem to mogłem sobie na luzie dostosować. Nie za dużo, nie za mało. Do grania w MOBY średnio się nadawała ale do jakiś spokojniejszych gier czy pracy przy kompie jak znalazł.

 

I chętnie się dowiem jak się sprawuje ten 4tech, koniecznie daj znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM2 Comfy jest dobrą propozycją, za 99 zł masz sensor Pixart 3310 i omrony z deklarowaną żywotnością 20 mln kliknięć. Naprawdę dobry wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam już V8M i hm wydaje się spoko myszką. Ręka w miarę dobrze leży.. Chociaż ma troszkę inną ergonomie od myszek Roccat, które użytkowałem.

 

Co na plus to rolka.. W roccat ta rolka była mega głośna a tu cichutka i fajnie się sprawuje. Sama obudowa również wydaje się wysokiej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to muszę przyznać, o ile w Bloody V8M sensor posysa kule, to scroll mają mega mówiąc w prost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh dobra jednak zwracam myszkę :P. Jednak mi coś do końca nie leży na dłoni. Po 30 minutach juz odczwałem jak mnie męczy palec serdeczny. o 1-2mm mógłby być węższy i wtedy by leżał jak ulał ;). Na razie użytkuje Roccat savu stary, który odziwo jakoś działa.

 

No nic.. Mogłem kupić ten w promocji Logitech w x-kom. Poczekam jeszcze na promocje :)

 

Chyba najlepiej będzie jak się przejade do Media Markt np i zobaczę tam - macając gryzonie :). Wtedy jak mi się spodoba jakis model to będę polował w necie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj szansę dm2 comfy - kup w x-komie, najprościej ze zwrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Spoko dzięki zainteresuje się nią :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki zainteresuje się nią :).

 

Też polecam, chociaż jestem większym fanem DM1 PRO S, ale to kwestia gustu (no i nie ten sam budżet) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Matematyka. Zakladajac 5x 1000 PLN na produkt. promka1: 999 PLN oszczednosci = placisz 4k + 1 PLN promka2: 600 PLN zwrotu = placisz 5k, dostajesz 600 zwrotu.   Ale jak juz masz produkty, powiedzmy po: 5000, 4000, 2000, 2000, 1000, to sie robi ciekawiej: promka1: 999 PLN oszczednosci promka2: 1680 PLN zwrotu  
    • Nie wiem na moim C2 nie widzę lipy z dropami do 40 fps albo kwestia samego w VRR w sprzęcie albo jestem od ciebie starszy i oczy już mniej łakome na fpsy. Choć wróć w w wyścigach to ja 120 fps mieć musze  tak więc to też pewnie nie to. 
    • Masz bardzo atrakcyjny budżet, dla tego zaproponuję przesiadkę z obecnego seta na nowy. Trzeba zmienić płytę, procesor i pamięci. Płyta: https://allegro.pl/oferta/asrock-z790-pg-riptide-s1700-4ddr5-hdmi-dp-atx-15304451907 Procesor: https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i5-14600kf-14-generacja-box-14527986633 Pamięci: https://www.x-kom.pl/p/1131297-pamiec-ram-ddr5-patriot-32gb-2x16gb-7000mhz-cl32-viper-venom.html Napisz, jaki masz zasilacz. Stare graty sprzedasz na allegro i będzie jakiś zwrot gotówki  
    • 😆 Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. No i te osoby jakby wiedziały że takie zdjęcie zrobiłeś jak najbardziej mogą zgłosić sprawę i sądownie ubiegać się o jego usunięcie, zamazanie lub o odszkodowanie jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Dlatego wcześniej pisałem o jakości zdjęć, która może zależeć od wysokości. A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"?  Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów   Edit: pogrubiłem i podkreśliłem istotną sprawę, która już poruszałem, żebyś sobie nie nadinterpretował tego co napisałem. Nie zmienia to faktu, że operator drona nie stoi ponad prawem, chyba że to służby, wtedy może mieć inne regulacje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...