Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cinkek1503

Pasta do procesora i5-8600k

Rekomendowane odpowiedzi

Arctic Pasta termoprzewodząca Arctic MX-2 - Chciałbym się dowiedzieć czy owa pasta styknie mi do procesora i5-8600k do gier itd...

Czy raczej nie i powinienem załatwić jakąś inną paste? Jak tak to jaką? z góry dzięki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych wg różnych testów. Sam używam na 8700K i jest bardziej niż w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX 2 i Noctua Nt-H1 to najlepsze pasty do nieskalpowanego CPU. Do skalpowanego, albo lutowanej grzałki - Grizzly Kryonaunt. Drogie cholerstwo, ale jak się ułoży, wygrzeje to nie ma nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam ZM-STG2 od lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy, ale co 2 lata bym wymienił bo wysycha. Teraz testuje Gelida Extream (bez patyczka w zestawie 10zł taniej), bardzo dobra w swojej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX 2 i Noctua Nt-H1 to najlepsze pasty do nieskalpowanego CPU. Do skalpowanego, albo lutowanej grzałki - Grizzly Kryonaunt. Drogie cholerstwo, ale jak się ułoży, wygrzeje to nie ma nic lepszego.

A ja polecam Grizzly Hydronaut, różnica do Kryonaut nie do wychwycenia (11,8 vs 12,5W/mK) ale w cenie już bardzo duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Thermal Grizzly Kryonaut 1g.

 

Mam na sprzedaż nową za 20zł oddam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując i7 8700k też zastanawiałem się czy pakować znów MX2 czy wybrać coś innego. Przeglądałem rożne testy i w końcu wybrałem wspomnianą juź Thermal Grizzly Kryonaut (1g). Rozprowadza się ją nieco trudniej od MX2, ale jeśli chodzi o odbieranie ciepła z procesora, to jest dużo lepiej. Zestaw chłodzący ten sam ("woda") co przy poprzednim i7 2600k, a temperatury niemal takie same, a jak pewnie wiesz 8700k należy do dużo cieplejszych procesorów.

 

Obecnie w spoczynku mam 31-34st. w zależności od temperatury na zewnątrz, a pod obciążeniem, w grach od 40 do 50-paru stopni. W różnych testerach CPU, nie miałem chyba więcej jak 60st. przy o/c jak w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Ja zawsze kupuje pastę Noctua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...