Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

HITMAN 2

Oficjalnie zapowiedziany

 

https://www.youtube.com/watch?v=YD1ttZ-JRP0

 

Hitman 2 zadebiutuje 13 listopada na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Produkcja ma zaoferować nową jakość rozgrywki.

 

Tytuł nie jest raczej wielką niespodzianką. Duńczycy nie podlegają już pod Square Enix, ponieważ japońska korporacja nie znalazła środków na rozwój gry, więc twórcy stali się niezależnym zespołem, który od tego czasu rozwijał produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

dlaczego oni się nie zdecydują po prostu na formę drugiego sezonu w formie DLC do odsłony z 2016? Wydawało mi się że zostaną przy tej wersji i wypuszczą kolejny lub 2 kolejne sezony. A tu jeden sezon i kolejna część ? :hmm: jakoś to mało spójne i niezrozumiałe. Przecież oni na bank nie zmienią silnika graficznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego oni się nie zdecydują po prostu na formę drugiego sezonu w formie DLC do odsłony z 2016? Wydawało mi się że zostaną przy tej wersji i wypuszczą kolejny lub 2 kolejne sezony. A tu jeden sezon i kolejna część ? :hmm: jakoś to mało spójne i niezrozumiałe. Przecież oni na bank nie zmienią silnika graficznego.

Ten silnik nie jest aż taki zły. Brakuje fizyki zawansowanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ja nie twierdzę że jest zły, jest nawet wystarczający - stąd moje zdziwienie bo akurat po takim nazewnictwie (season) i całkiem dobrym silniku - spodziewał bym się po prostu dużego DLC w formie drugiego sezonu, a nie nowej części.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to będzie normalna cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to będzie normalna cena

249 zł na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

249 zł na Steamie.

To niech się cmoknom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

klucz na steam do starego hitmana dalej w absurdalnej cenie. Ta gra w ogóle nie jest chyba przeceniana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hitmana full experience przed premiera dorwałem za 32$, także tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że zrezygnowali ze sprzedawania gry w kawałkach i zrobią nową, całą grę. Może dzięki temu znów dostaniemy jakąś w miarę ciekawą fabułę, a nie takie wykonywanie misji na raty, w sumie bez sensu i bez żadnej fabuły, jak w pociętym Hitman 2016. Mnie to cieszy, że z tego rezygnują i czekam z niecierpliwością na nową część, bo uwielbiam tę serię.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że zrezygnowali ze sprzedawania gry w kawałkach i zrobią nową, całą grę. Może dzięki temu znów dostaniemy jakąś w miarę ciekawą fabułę, a nie takie wykonywanie misji na raty, w sumie bez sensu i bez żadnej fabuły, jak w pociętym Hitman 2016. Mnie to cieszy, że z tego rezygnują i czekam z niecierpliwością na nową część, bo uwielbiam tę serię.

Tylko ta gra zaoferuje tylko 6 misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy był Absolution... chciałbym cos na wzór tego..

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy był Absolution... chciałbym cos na wzór tego..

najgorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre można było wyhaczyc za 60zł podstawke, a nawet 90zł za golda. Akurat że nigdy DLC mnie nie interesowały to wziałem podstawke więc nie zostaje nic innego niz poczekać do premiery :D

Poprzedni Hitman jakoś mnie nie wciągnał tak bardzo jak np. Blood Money który do tej pory był imo najlepszy. Ciekawe czy tutaj coś sie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni do premiery, denuvo, a już złamane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni do premiery, denuvo, a już złamane :E

No i złodzieje szaleja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje gold i gram od 2 dni, ale powiem szczerze że nie ma jakiegoś zachwytu.. gierka praktycznie to poprzednia odsłona - mógł bym powiedzieć że bardziej pasuje mi to jako kolejny dodatek.

 

Gameplay, grafika wszystko wygląda tak samo..

 

tutaj pare screenów rozdziałka 3440x4400 ultra srednio 70-80 fps

 

oC0oODY.jpg

 

pe2kIO5.jpg

 

ZC7pqb8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę spodziewaliście się czegoś nowego? Już pierwsza odsłona z 2016 roku opierała się praktycznie o delikatnie poprawiony silnik z Absolution. Teraz na dodatek jeszcze nastąpił odłam IO Interactive od Square Enix, musieli pójść po kosztach więc zrobili tylko nowe mapy i cele.

 

Jak będzie wyglądać gra wiedziałem już nie co wcześniej ale mimo wszystko nie spodziałem się żadnych wodotrysków i jest zgodnie z oczekiwaniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę spodziewaliście się czegoś nowego? Już pierwsza odsłona z 2016 roku opierała się praktycznie o delikatnie poprawiony silnik z Absolution. Teraz na dodatek jeszcze nastąpił odłam IO Interactive od Square Enix, musieli pójść po kosztach więc zrobili tylko nowe mapy i cele.

 

Jak będzie wyglądać gra wiedziałem już nie co wcześniej ale mimo wszystko nie spodziałem się żadnych wodotrysków i jest zgodnie z oczekiwaniami ;)

 

Nie jest zle, ale przydałoby się coś odświeżyć bo jechanie cały czas na tym samym jakoś się nudzi.. gra mi się dobrze i nic wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i złodzieje szaleja

 

Złodziejskie to są ceny gier obecnie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest więcej tego samego co w poprzedniej, pokawałkowanej odsłonie, to super, mi to wystarczy, bo gra była miodzio, a po zakończeniu wszystkich epizodów było mi mało, więc Hitmana 2 na pewno kupię. Uwielbiam gry z Agentem 47 i to chyba jedyna seria, która mi się nie nudzi, a grałem we wszystkie części. :)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosowane do Naszych zarobków.

 

 

Niezbyt. Cena taka sama jak u niemców, a dla nich to jakby dla nas wydać 50 zł. Patrząc po minimalnej krajowej jak się jeszcze doliczy season pass to wychodzi wtedy już jakaś absurdalna kwota.

 

Druga sprawa ceny gier na PC takie same jak na konsole na na PC jesteśmy dymani z DRM i brakiem możliwości odsprzedaży gier.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt. Cena taka sama jak u niemców, a dla nich to jakby dla nas wydać 50 zł. Patrząc po minimalnej krajowej jak się jeszcze doliczy season pass to wychodzi wtedy już jakaś absurdalna kwota.

 

Druga sprawa ceny gier na PC takie same jak na konsole na na PC jesteśmy dymani z DRM i brakiem możliwości odsprzedaży gier.

https://2game.com/hitmantm2?ref=ggdeals&utm_source=Tapfiliate&utm_medium=referral&utm_campaign=ggdeals

163zł z kodem GG-DEALS

 

Na yuplay było za około 70zł.

 

Zrób sobie jakiś kurs z obsługi internetu.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...