Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xenobiotic

HP ProBook 4540 s i7 8gb RAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa do 1000 zł, przeszukalem olx w moim guwnomieście i ta oferta mnie najbardziej urzekła, jest ten sprzęt warty 900 zł jeżeli rzeczywiście jest sprawny?

 

 

 

HP ProBook 4540 s

 

Dysk: 500 GB

RAM: 8 GB

Procesor: Intel i7-3632QM 2,20 GHz

Grafika: Intel® HD Graphics 4000

Matryca: 15,6"

Bateria: Wydajność ponad 3 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko jak na tę cenę, ja kiedyś na hd4000 grałem w Diablo 3 na high

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) laptop obejrzałem i sprawdziłem na tyle na ile umiałem, wszystko wydało się ok (były niewielkie wgnioty w obudowie, ale niewielkie), więc go wziąłem. Mam tylko jeden problem, nie potrafię włączyć w nim Bluetooth ( np. żeby połączyć z telewizorem lub telefonem). W zasobniku systemowym nie ma ikonki BT, w centrum sieci i udostępniania również brak opcji ustawień BT,za to w menadżerze urządzeń pokazuje ikonkę Bluetooth ze znakiem zapytania. Wyszukiwanie frazy 'bluetooth' też nic nie daje.. Karta sieciowa to Intel Centrino Advanced N6235 z wbudowanym BT, więc powinno działać. System to Windows 8.1. Sterowniki wgrałem od nowa ze strony producenta i nic. Wie ktoś o co może chodzić? Czy może to być fizyczne uszkodzenie komputera? Jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...