Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lord of Metal

Bluescreen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Niedawno podczas ładowania gry nieoczekiwanie wyskoczył bluescreen. Jest to martwiące ze względu na to, że owego nie widziałem przez bardzo długi czas. Nie będę się rozpisywał dopóki nie będę wiedzieć na czym stoję. Załączam screena i proszę o dalsze nakierowanie mnie co mam zrobić. Udzielę potrzebne informacje.

post-595001-1528497633281_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bluescreen wyskoczył tylko raz, to nie ma większego sensu cokolwiek diagnozować. Jeżeli problem się będzie powtarzać, to dopiero wtedy jest sens brać się za analizę minidumpów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że losowy BSOD jest postrzegany z przymrużeniem oka, lecz panuje zasada, że za problemy bierze się w momencie kiedy się pojawią. Przez długi okres męczyłem się z zasilaczem, który mimo ciągłego oddawania psuł się aż byłem zmuszony wymienić go. Jeśli problem ma z tym związek być może być to wina np. instalacji elektrycznej dlatego wolałem się przyjrzeć temu od razu.

Mimo to znasz się lepiej i nie mam zamiaru podważać słów osoby w tym obeznanej dlatego chyba muszę póki co dać spokój, aczkolwiek jeżeli problem powróci na pewno się zgłoszę o pomoc.

Tak czy owak gorąco dziękuje za szybką reakcję i chęci pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, prawie zawsze warto reagować najwcześniej jak się da, jednak w przypadku bsodów jeden dump to mało.

 

No i najważniejsze - skoro problem wystąpił tylko raz, to nie ma jak stwierdzić, czy przedsięwzięte kroki naprawiły problem, nie? ;)

 

Jak jest kilka dumpów, to jest to jakiś dobry start. Łatwiej jest, gdy problem występuje często. A jeżeli problem występuje "na zawołanie", to dojście do przyczyny to tylko kwestia czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...