Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sidi

Jaka drukarka laserowa kolorowa do 800PLN?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Rozglądam się za drukarką laserową, kolorową do małej firmy.

Budżet do 800PLN.

Brothera odpuszczam ze względu na marną jakość druku kolorowych zdjęć.

 

Na oku mam OKI c332dnw (plus taki, że widziałem jak działa - szybka i cicha. I według mnie z całkiem dobrą jakością wydruków kolorowych - choć w necie recenzenci oceniają tę jakość jako średnią). Minus taki, że chyba nie ma do niej zamienników tonerów w rozsądnych cenach - choć przyznam, że pobieżnie szukałem.

 

I drugi kandydat to HP LaserJet Pro M254dw - jakość wydruków podobno lepsza od tej OKI, ale wolniejsza i głośniejsza. Zamienniki tonerów łatwiej dostępne niż do OKI, choć na forach wyczytałem, że HP może kaprysić przy zamiennikach i odmówić współpracy (?). Ciut droższa od OKI. No i to HP - nie mam z tą firmą dobrych doświadczeń.

 

Którą z tych dwóch brać? A może polecicie coś innego do tych 800PLN z rozsądnymi cenami tonerów? Canon? Inne?

Musi spełniać dwa warunki:

- mieć WiFi

- mieć wyświetlacz LCD.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserowe LED kolorowe, WiFi, Automatyczny druk dwustronny

OKI C532dn (brak WiFi, Dodac kartę moduł WiFi Nr 45830202 WLAN-B4x2.

OKI C542DN LCD (brak WiFi, Dodać kartę moduł WiFi Nr 45830202 WLAN-B4x2.

Szybkość druku: 30 str./min., proszek kolor 1.5~6k, czarny 1.5~7k, toner C532 Black Point, jetword.

OKI C542/C542DNW RESET Sonsuz Toner Drum Reset Chip Cip,

,
.

 

 

 

Laserowe LED kolorowe, WiFi

-Brother HL-3140CW (Szybkość druku: 18str./min, Proszek średnica pojemność 1,5~3k stron)

 

Laserowe kolorowe, WiFi, Automatyczny druk dwustronny

-Canon i-SENSYS LBP613Cdw (Szybkość druku: 18str./min, Proszek mało pojemność 1,3~2,8k stron)

-HP Color LaserJet Pro M254dw (Szybkość druku: 21str./min, Proszek średnica pojemność 1,4~3,2k stron)

 

Laserowe kolorowe, WiFi, druk dwustronny

-Lexmark CS417dn (Szybkość druku: 30str./min, Proszek pojemność 2,3~6k stron)

 

Nowa drukarka laserowe tani ale części np (Materiały eksploatacyjne) cena jest drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...