Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teknomanlance

GTX 2050/TI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś o tych kartach graficznych kiedy będzie można taką kupić?Słabe info w necie. Będzie wydajność zbliżona do rx 470??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon na szklane kule za 3 2 1... Nie wiadomo czy taki model wgl powstanie, jeżeli już to pewnie nie wcześniej jak za poltorej roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie siana z otwieraniem nowych tematow o serii 2000/1100...

Nic nie wiadomo, nie wiadomo co, jak ani kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tych kartach graficznych kiedy będzie można taką kupić?Słabe info w necie. Będzie wydajność zbliżona do rx 470??

 

Jedyne co Ci moge powiedzieć to to, że nie licz, iż w tym roku kupisz 2050, ponieważ one wychodzą na sam koniec. Najpierw będzie xx80/70, potem xx60, a na końcu xx50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co gadał CEO z nvidii, to w tym roku xx80tki nie ujrzymy, a co dopiero jakieś low - endowe karty - oby w 2020 na początku chociaż się ukazały to będzie sukces

zresztą nie rozumiem po co autor się pyta o słabe karty z nowej serii, niech kupi teraz gtx 1070, wątpię, żeby 1150/2050 (czy jak tam je nazwą) się zbliżyła choćby na 30-40% do 1070tki z wydajnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Jesli wyjdą, to za ok. 10 lat, najpierw seria GTX1100, GTX1200, itd. Wydajnośc będzie na pewno znacznie wyższa od RX 470, jak i każdej innej dostepnej obecnie karty graficznej. Cena - trudno powiedzie - pewnie w przedziale 500-2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tych kartach graficznych kiedy będzie można taką kupić?Słabe info w necie. Będzie wydajność zbliżona do rx 470??

 

Czas: 16:50

Nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem na gtx 1060. Mam tylko pytanie jest szansa na obniżenie ceny nówki 6gb? Lub gdzieś ją kupić taniej powiedzmy 800-900zł a najlepiej mniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem na gtx 1060. Mam tylko pytanie jest szansa na obniżenie ceny nówki 6gb? Lub gdzieś ją kupić taniej powiedzmy 800-900zł a najlepiej mniej?

jest szansa , szukaj jakiegoś kopacza co zjechał taką 1060tkę 6gb aż jej się śmigła od wentylatorów powyginały, pewnie ci za 800-900 sprzeda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zazwyczaj jest tak że poprzedni model nowej serii jest tak samo szybki jak wyższy model starej serii. Także spodziewałbym się 1150 że będzie w okolicach 1060. Chyba ze planuja spektakuralny skok wydajnosci, chociaz zdziwiłbym się i raczej jesli go zostawią to tylko na najwyzszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2050ti będzie na jesień 2018r.

a w 2019r na Marsie otworzą pierwszego McDonalda :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesień to zobaczymy niereferenty gtx 2080, jak dobrze pójdzie 2070. 2060 pewnie wiosna 2019, a 2H 2019 gtx 2050/ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na premiere BF5 juz będą nowe karty z grą w zestawie a może nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak to wygląda. Mniej więcej pół roku dzieli premiery takich kart, czasem więcej. Taka 750Ti zadebiutowała 8 miesięcy bodaj po 780, chociać 770 już po tygodniu od 780

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co gadał CEO z nvidii, to w tym roku xx80tki nie ujrzymy, a co dopiero jakieś low - endowe karty - oby w 2020 na początku chociaż się ukazały to będzie sukces

zresztą nie rozumiem po co autor się pyta o słabe karty z nowej serii, niech kupi teraz gtx 1070, wątpię, żeby 1150/2050 (czy jak tam je nazwą) się zbliżyła choćby na 30-40% do 1070tki z wydajnością

Nie rozumiem tylko co ma 1x80Ti do kart z niskiego segmentu, skoro ten praktycznie pojawia się jako ostatnia bądź jedna z ostatnich kart w danej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za 2 miesiące bitcoin będzie stał 50k to ci mojego GTX1060 3GB za 600zł sprzedam.

Jak nie to sobie kupisz 1060 6GB ze sklepu za 1250zł

Tak czy tak czy srak zapłacisz taniej niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko co ma 1x80Ti do kart z niskiego segmentu, skoro ten praktycznie pojawia się jako ostatnia bądź jedna z ostatnich kart w danej generacji.

też nie wiem o co ci chodzi, bo właśnie o tym pisałem w poście, że na low-end zawsze sie najdłużej czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem o co ci chodzi, bo właśnie o tym pisałem w poście, że na low-end zawsze sie najdłużej czeka

 

To szkoda tylko że sobie przekręcasz, 1x50 i 1x50Ti pojawi się odpowiednio wcześniej od 1x80Ti, tak było zawsze i nic w tej kwestii nie będzie się zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda tylko że sobie przekręcasz, 1x50 i 1x50Ti pojawi się odpowiednio wcześniej od 1x80Ti, tak było zawsze i nic w tej kwestii nie będzie się zmieniać.

a gdzie ty tam w moim poście widzisz 1x80ti? :lol2: pisałem o 1x80tkach, coś ci na oczy padło, że k nie zauważyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za miesiąc gtx 1060 potanieją miesiąc dwa warto czekać?? Ze złotą kulą XD

 

nie potanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o gtx 1060 msi armor 6 gb. Mam procesor g4560. A zasilacz silentium pc vero 450W albo 500 80+ z certyfikatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...