Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

makatanka

Jakie dobre głośniki 2.1 do PC

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż fendy grają inaczej od cretów ale chyba trochę słabiej, mają też niestety kilka minusów w porównaniu z nimi, słabszy bass, wysokie pod kocykiem, spore rozmiary (u mnie nie dało się w 100% poprawnie rozstawić), brak wyjścia słuchawkowego, no i ostatnie przy sprzedaży obecnych musiałbym dopłacić z 150 zł ;)

 

Podsumowując za i przeciw, zostają t5900 obecnie skonfigurowane na 2.1.

 

Podane wyżej propozycje 2.1 i 2.0 to przeczytane w necie opinie (sam nie testowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to chyba dam sobie spokój :) chyba jestem za bardzo wybredny.

 

Średnie tony były dobre w fendach, wysokie do przyzwyczajenia, basy też były ok a nawet nie wychodziłem za połowę na pokrętle - ale czego oczekiwać po głośnikach za 250 zł, chyba za szybko je oddałem i za mało potestowałem, zmieścił bym je na styk, a słuchawki podłączał do rozdzielacza.

 

Edki C3 i Solo 6C nadal czekają na szczęśliwego nabywcę, ja nie mam odwagi bo zwrócić nie można w razie czego.

 

Posłucham znawców i pójdę w 2.0 i chyba znowu zamówię fendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Bo ja zrozumiałem że miałeś wcześniej R30, pozbyłeś się, a teraz kupiłeś większe i lepsze R50 i znów odesłałeś, po czym stwierdzasz że jednak do nich wrócisz?

To powiesz chociaż pare słów w kwestii Fenda R30 vs R50 ze swoich doświadczeń i po przejściu z Twojego zestawu 2.1.

 

Pogadaj może z którymś sprzedawcą, może się zgodzi na zwrot. Zarzuć linka że prowadzimy tu ożywioną dyskusję i zrobimy reklamę.

InPost ma darmowe zwroty. Płaci się tylko w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R50 mają więcej basu niż r30bt - większy przetwornik robi swoje - ale nie ma tu dudnienia tylko czysty bas, średnie tony na tym samym poziomie (bdb), wysokie z lekkim kocykiem w obu - ale ogólnie bardzo przyjemne.

 

Crety mają więcej basu (ale niezbyt dobrego jakościowo - czasami buczy), w średnich tonach jest raczej równa charakterystyka, wysokie są ok bez kocyka.

 

Co do max głośności nie testowałem fend, ale w cretach powyżej połowy już słychać przesterowania wzmacniacza i odbija się to na dźwięku.

 

R30bt i r50 są już zwrócone, więc jestem znowu na początku drogi :)

 

Niestety muszę się pogodzić ze starą prawdą, nie zawsze nowsze/droższe = lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to już bardziej @OP ale nie pisałem wcześniej, pojawiła się jeszcze w sąsiednim wątku propozycja Creative Gigaworks g500. Lokalnie na OLX od 200 zł (5.1), na aukcjach od 300 zł. Jak ktoś chce koniecznie 2.1 w tym budżecie, może coś są warte.

Choć pewnie Edifier C3 lepsze, choć może nie być oferty w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makatanka słyszał. Nic specjalnego, ale i tak bodaj lepiej jak Z333.

Ani jedno, ani drugie nie było lepsze od starego P380.

Masz tu w temacie trochę polecanych zestawów, również 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...