Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie wykrywa żadnej aktualizacji.

A jednak ;)

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz patch faktycznie, ale achivmenty z znaleieniem zaginionych samochodów dalej nie naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wykrywa żadnej aktualizacji.

A jednak ;)

Mi tez nie wykrywa, na szaro jest gra w pasku start...

W microsoft store mam opcje graj i nic nie daje wybranie opcji aktualizuj a jak odpalam gre to mam:

 

https://i.imgur.com/xmhcFpG.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się pobrało w parę minut a instaluje już 20...i się u....pobiera się od nowa,prędkość kosmiczna...ach te serwery...jak by stanęło w miejscu...ot naprawa błędów w grze :lol2: Ta chwila to może być i godzina tak jak z synchronizacją :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że naprawili te nagrody za Triale, szkoda tylko że niektóre sezonowe mistrzostwa są tak ujowe...

W tym sezonie to właśnie ten trial muscule carami i mistrzostawa Lancią doprowadzają mnie do białej gorączki.

Ciekawe kto wśród twórców uznał że samochodem typowo na asfalt będzie fajnie jeździć po szutrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się pobrało w parę minut a instaluje już 20...i się u....pobiera się od nowa,prędkość kosmiczna...ach te serwery...jak by stanęło w miejscu...ot naprawa błędów w grze :lol2: Ta chwila to może być i godzina tak jak z synchronizacją :E

Mam tak samo, pobiera niby 25mb/ms, jest juz polowa, 2gb, i nagle znika, i musze pobierac od nowa -,-

 

Fajnie że naprawili te nagrody za Triale, szkoda tylko że niektóre sezonowe mistrzostwa są tak ujowe...

W tym sezonie to właśnie ten trial muscule carami i mistrzostawa Lancią doprowadzają mnie do białej gorączki.

Ciekawe kto wśród twórców uznał że samochodem typowo na asfalt będzie fajnie jeździć po szutrze...

Nie znam sie bo gram byleco, misji jest tak duzo ze nawet nie wiem ktora dotyczy ktorej ale z tym samochodem ktory nadaje sie tylko na asfalt a masz jezdzic po szutrze to calkiem dobre, wyobraz sobie ze w realu tak musisz :D

to uczy skilla i nauczysz sie ze nie ma co popieprzac w takich warunkach :>

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra nie jest do nauki skilla tylko sprawiania frajdy, te zawody olalem bo ni w uj jest to zabawne :D

U mnie zaczelo pobierac 45mbps by nagle spasc do ok 2 i se mysle, no to sobie poczekam, nagle pyk i gra gotowa do grania :) wlasnie jezdze astonem w tych nowych "misjach" do kampani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra do frajdy? niezle :D

przeciez kazdym autem sie jezdzi inaczej, potrafie przejsc mape 5x raz byleby przejsc ja bez porazki, przeciez to nie resorówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka frajda że grę całą trzeba na nowo pobierać...ot tak się kończą błędy z pobieraniem na tym systemie i tym sklepie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka frajda że grę całą trzeba na nowo pobierać...ot tak się kończą błędy z pobieraniem na tym systemie i tym sklepie :lol2:

jezeli robisz cos w tle to tak, gra ma zabezpieczenia, nie mzoesz w trakcie gry grac sobie w inna gre, :P to jzu sie nauczylem, to samo jak zminimalizowalem teraz gre, wywalilo mnie z online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra do frajdy? niezle :D

przeciez kazdym autem sie jezdzi inaczej, potrafie przejsc mape 5x raz byleby przejsc ja bez porazki, przeciez to nie resorówka

 

tak to ja moge w FM a nie FH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlag by ich trafil, nawet na srednim poziomie trudnosci zawsze jest jeden Ai którego nie da sie dogonic a w wyscigach ulicznych to juz dramat.

Wylosowalem 918 Spydera i to chyba najgorszy hypercar w grze, od 1 do 5 biegu slizga sie jak durny mimo AWD i najlepszego tuningu, nie da sie tym jezdzic bez ustawienia trybu jazdy na retard czyli ze wszystkimi asystami.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgista spróbuj ustawić dyferencjał od góry 20 0 40 0 60.

Porsche 918 ma świetne prowadzenie i trzymanie w zakrętach z gazem w podłodze.

Edytowane przez gieksiarz88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że AI oszukuje, zwłaszcza na śliskich nawierzchniach... Ich samochody nie wpadają w poślizg, trzymają sie drogi jak na sznurku... Mało tego, samochody AI dochamowują 50m od zakrętu i to im wystarcza, przy czym gracz zaczyna hamować 200m przed zakrętem i co... poślizg lub dzwon w przeszkodę... AI w FH4 to kpina! :mad2: Miałem taką sytuację wiele razy, jadać na równo z samochodem AI... hamujemy razem i AI zatrzymuje się w miejscu a moje auto wylatuje ponad 100m dalej! :mad2:

 

Dla AI nie działają prawa fizyki !!!! :mad2:

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że AI oszukuje, zwłaszcza na śliskich nawierzchniach... Ich samochody nie wpadają w poślizg, trzymają sie drogi jak na sznurku... Mało tego, samochody AI dochamowują 50m od zakrętu i to im wystarcza, przy czym gracz zaczyna hamować 200m przed zakrętem i co... poślizg lub dzwon w przeszkodę... AI w FH4 to kpina! :mad2: Miałem taką sytuację wiele razy, jadać na równo z samochodem AI... hamujemy razem i AI zatrzymuje się w miejscu a moje auto wylatuje ponad 100m dalej! :mad2:

 

Dla AI nie działają prawa fizyki !!!! :mad2:

 

Ale za to jak fajnie rozwalają się w coopie to miód dla oczu :D

 

No szlag by ich trafil, nawet na srednim poziomie trudnosci zawsze jest jeden Ai którego nie da sie dogonic a w wyscigach ulicznych to juz dramat.

Wylosowalem 918 Spydera i to chyba najgorszy hypercar w grze, od 1 do 5 biegu slizga sie jak durny mimo AWD i najlepszego tuningu, nie da sie tym jezdzic bez ustawienia trybu jazdy na retard czyli ze wszystkimi asystami.

 

Co? Nie wiem jak w 4 bo jeszcze go nie mam ale w FH3 jest to chyba najlepszy hypercar jeśli chodzi o relację grip/speed, nawet moje kochane LaFerrari jest słabsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że AI oszukuje, zwłaszcza na śliskich nawierzchniach... Ich samochody nie wpadają w poślizg, trzymają sie drogi jak na sznurku... Mało tego, samochody AI dochamowują 50m od zakrętu i to im wystarcza, przy czym gracz zaczyna hamować 200m przed zakrętem i co... poślizg lub dzwon w przeszkodę... AI w FH4 to kpina!  :mad2:  Miałem taką sytuację wiele razy, jadać na równo z samochodem AI... hamujemy razem i AI zatrzymuje się w  miejscu a moje auto wylatuje ponad 100m dalej!   :mad2:

 

Dla AI nie działają prawa fizyki !!!!  :mad2:

O TO wlasnie mi chodzi, na wyscigach w deszczu leze bez asyst. Glupie jest tez to ze na dragowych oponach mozna ich obleciec....sciagnalem jakis gotowy tune dla Nismo GTR-LM '95 ktory ma dragowe opony i moge z pierwszego biegu odjechac bez palenia gumy i w zakretach ludki zostaja w tyle. WTF! Carrera GT ma to samo, idzie jak przeciag na oponach do dragu.

 

 

+

Poddaje sie, nie da sie w to grac. W kazdym zakrecie nawet na sredniej trudnosci AI po prostu odjezdza a dla gracza nie ma zadnego catch-upu czyli wystarczy zepsuc jeden zakret i mozna od razu startowac wyscig od nowa.

Poza tym, za kazdym razem jest JEDEN kierowca Ai który odlatuje na starcie i nie da sié go dogonic, jaja panie.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam wrażenie, ze na najtrudniejszym poziomie jest po prostu troche łatwiej niż na poziomie PRO. Z asyst mam ABS i linie hamowania i tyle. a propo opon na drag, mam wrażenie, że jak je założe to auto staje się bardziej podsterowne i nie da się przejechać prawidłowo zakrętu.. Szybki przykład, Aventador FE (którego wczoraj wylosowałem) domyślnie jest na oponach do dragu i totalnie nie da się nim jeździć w zakrętach...

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pobrałem wczoraj najnowszą aktualizację i uruchomiłem grę bez batcha który wyłącza explorera, pograłem może z 15 minut szary ekran i pulpit :E Dziwi mnie fakt, że microsoft kompletnie nic z tym nie robi wiedząc, że wiele osób ma problem tym spowodowany :hmm: no ale mniejsza o to, ważne że istnieje rozwiązanie które u mnie na szczęscie działa :E

 

I jeszcze takie pytanie. Co robić gdy ukończe wszystkie wyścigi pokazowe i uliczne na mapie? Bo widzę, że w statystykach mam ukończone 64 na 70 wyscigów i nic się już nie pojawia a zostało mi tylko parę ulicznych? Pozostają tylko te zawody czasowe i tryb online? :E W Forze Horizon 3 grałem baardzo długo bo w każdych pokazowych były również mistrzostwa a tutaj czegoś takiego w ogólę nie widzę? Wyścigi są wyraźnie krótsze w porównaniu do 3 i na dodatek nie ma normalnych mistrzostw... Masakra jakaś krótko mówiąc :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie pytanie. Co robić gdy ukończe wszystkie wyścigi pokazowe i uliczne na mapie? Bo widzę, że w statystykach mam ukończone 64 na 70 wyscigów i nic się już nie pojawia a zostało mi tylko parę ulicznych? Pozostają tylko te zawody czasowe i tryb online? :E W Forze Horizon 3 grałem baardzo długo bo w każdych pokazowych były również mistrzostwa a tutaj czegoś takiego w ogólę nie widzę? Wyścigi są wyraźnie krótsze w porównaniu do 3 i na dodatek nie ma normalnych mistrzostw... Masakra jakaś krótko mówiąc :mad2:

Mistrzostwa są, tylko na jedną pore roku przypada 3-4 mistrzostwa. Ja zrobiłem tak, że ukończyłem wszystkie zawody offline, wbijam aktualnie 20lvl na każdych z serii a w międzyczasie jak mam ochote to śmigam po multi ale rankingowo, zawsze jakieś fanty wlecą za dobrą pozycje w rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa są, tylko na jedną pore roku przypada 3-4 mistrzostwa. Ja zrobiłem tak, że ukończyłem wszystkie zawody offline, wbijam aktualnie 20lvl na każdych z serii a w międzyczasie jak mam ochote to śmigam po multi ale rankingowo, zawsze jakieś fanty wlecą za dobrą pozycje w rankingu.

 

No to o tym mówie mistrzostwa czasowe. Czyli lipa bo jak się dosiądę np w sobotę to takie 3 - 4 mistrzostwa robię w 2 - 3 h a dalej średnio jest co robic mówię o singlu. Wiec wychodzi też na to, że w 1 dzień robiewszystkie mistrzostwa i później przez cały tydzień nie ma żadnych dopóki pora się nie zmieni? Bez sensu jak dla mnie.. Wiadomo, że są te strefy prędkosci, driftów, skoki itp podobnie jak można sobie zbierać tablicę PD i znizek za szybką podróż ale po prostu ja tak mam, że jak mam świadomość, że ukończyłem wszystkie wyscigi offline to odechciewa mi się grać. Multi w 4 też do najlepszych nie należy. No po prostu chyba wracam do 3 bo widzę, że nadal wiele ludzi gra i mam dodatki nie skończone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie dodali narzędzie do tworzenia wyścigów więc będzie w czym wybierać jeżeli chodzi o trasy. Chyba, że musisz dostać jakieś odfajkowanie, żeby "opłacało" ci się jechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...