Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jak Forza przetasowuje teamy. Pierwsza runda przygody na randomkach i startujemy już z teamem 6vs3. :E :E

Uczę się nie robić ragequit'ów z takich sytuacji, na pierwszym zakręcie pajac w Subaru zepchnął mnie między drzewa a i tak dostali po uszach od dwóch włoskich klasyków.

 

 

Nie chciało złapać screenshota :E

 

LvEYN0H.jpg

 

 

Do klasy A ta stara Alfa GTA z najlepszym spec'iem (z popularnych, nie chce mi się bawić godzinami w przesuwanie suwaków to w prawo to w lewo) kasuje praktycznie wszystko. Trzeba tylko z nią uważać bo na hopkach na offroadzie odbija się jak piłka i bardzo łatwo zepchnąć ją z drogi jak ktoś wyleci na ciebie Mercedesem G65 albo RAM'em.

 

W S2 GTR-LM Forza Edition to też niezła bestia, jechałem wczoraj 1v1 kontra Maserati MC12, 3 okrążenia tego bardzo ciasnego toru między domkami i nawet po dwóch wylotach dorwałem gościa 100m przed metą. Na autostrady LM FE jest słaby ale przyspieszenie 0-200 i kosmiczna przyczepność robi robotę. Nie wiem co jest w tym tuning pack'u ale chyba opony z dragstera, mimo tego wchodzi w zakręty jak w masło.

 

Lubicie jeździć kitcarami typu Caterham czy Donkervoort?

Masz na myśli tego GTR LM za 500 tys. ?

 

Ja jezdze BAC Mono, bardzo dobrze mi się nim jeździ i na asfalcie kosze wszystko, zwłaszcza w zakretach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Forza Edition. Zwykłego mam w kolorach 1995 LM:

Nissan-Skyline-R33-GT-R-LM-4344.jpg

 

Wersje FE mam w kolorach Pennzoila :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Forii, co to za klawiaturka ?

jest w sygnaturce, sharkoon

 

Choinki już nie musisz ubierać :)

 

a jak :E :E

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś znowu gierkę, porobiłem strefy, fotoradary itd, ale mam pare pytań

 

-ile wynosi max. lvl dla pogromcy fotoradarów, stref pomiarowych i driftu? Każdą mam na 3 gwiazdki i gra sugeruje mi, że można więcej

-ile wynosi max. lvl dla danej klasy wyścigów?

-lokalizacje tablic z premiami do znalezienia tylko w interncie i jazda od jednej do drugiej? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-lokalizacje tablic z premiami do znalezienia tylko w interncie i jazda od jednej do drugiej? :lol2:

Nie, możesz za 10zł kupić mapę, która ci pokaże w grze gdzie są wszystkie tablice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za informacje. Już miałem pisać, że mi nie zalicza custom i oficjalnego Tytana, a się okazało, że Wy mówicie o ostatnim zadaniu w Forzathon :D Ale próbowałem :E

Nawet nie sprawdzałem jakie zadania są dalej, ja się zatrzymałem na drugim :P "Twardy wyścigowiec" - Uzyskaj dominację i dwukrotnie wygraj zawodach przełajowych.

 

Bo to chodziło o wyścigi z okrążeniami a nie o sprinty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na Austina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Honde Civic Type-R 18' albo Aventadora SV mogę się na coś wymienić :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem DLC, dziś skończyłem

 

plusy:

-klub drift 2.0 gdzie można przechłostać samochody z pakietu Formuła

-serpentyny i ukształtowanie terenu gdzie jest mało ruchu ulicznego

-widoki

-powrót Aventadora J

-zagadki ze skarbami i wypadający z tego kesz. Łącznie 10 melonów więc warto, to już jest fajna kwota

 

minusy:

-łatwe (chociaż to dla niektórych może być plus :E)

-nie warte 99zł, maks 49zł bo trwa maksymalnie 8-9h jeśli chcemy wymaksować

-tryb 'pionier' wcale rewelacyjny nie jest. Osobiście nie jestem fanem, bo to w sumie punkty A oraz B, które są stałe :lol2:

 

Zawody letnie sezonowe w sumie warte zachodu jeśli ktoś dopiero zaczyna. Za 'eksperta' można zgarnąć Clio FE w jednych zawodach i M6 FE 13' w drugich (bardzo dobre do spamowania skill pointsów). W sklepie bez szału - Gulia FE i ciężarówka Volvo (w salonie 800k)

Ciekawostka - limit aut w garażu to 550 :E

Ciekawostka #2 - gra dalej crashuje mimo wyłączonego AF :E

I sprawdźcie sobie czy macie 12 domów na mapie. Ja byłem przekonany, że mam wszystkie aż nagle przejeżdżam wzdłuż ogrodzenia (nie pierwszy i nie drugi raz tamtędy śmigałem) i nagle cyk dom, o którego istnieniu nie wiedziałem :hmm:

Edytowane przez dudek970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że Capri FE za Arcymistrza w przygodzie rankingowej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ariela Atoma na klasie X, nie ma tego w ogóle na aukcji, wczoraj był tylko jeden i licytacja była około 4 mln, ja mogę go wystawić za maksymalnie 159k, jak to zmienić ? Chce go sprzedać bo i tak jezdzę BAC Mono który jest dla mnie idealnie zwrotny i lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ariela Atoma na klasie X, nie ma tego w ogóle na aukcji, wczoraj był tylko jeden i licytacja była około 4 mln, ja mogę go wystawić za maksymalnie 159k, jak to zmienić ? Chce go sprzedać bo i tak jezdzę BAC Mono który jest dla mnie idealnie zwrotny i lekki.

Musisz mieć wysoką rangę tunera albo malarza albo jedno i drugie. Generalnie ciężko się wybić dopóki nie jesteś jakimś fejmem gdzie xxx tysięcy ludzi zaciagnie twój setup/malowanie

To już jest hall of fame, Avki FE wiszą na aukcjach po 20mln od jakichś większych graczy, a ja mogłem wystawić za maks 1mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ariel albo wypada z losowań,jest za coś lub był w forzathonie dlatego niedostępny i drogi.Ranga 5 to za mało aby za miliony sprzedawać.Ktoś chętny na Austina po raz drugi?...dobra dopiszę Austina TAXI :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie buga typu, że podczas Forzathon live jest sporo graczy a gdy jest już runda 1, 2 i 3 długo nabija się cel? Na mapie jest chyba z 30 graczy a realnie udział bierze ok.5. Czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że niektórych wyrzuca z sesji,tym że czy się stoi,czy się leży punkty się należą więc po co jeździć?...niektórzy takie coś stosują...zawsze się taki znajdzie :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że niektórych wyrzuca z sesji,tym że czy się stoi,czy się leży punkty się należą więc po co jeździć?...niektórzy takie coś stosują...zawsze się taki znajdzie :E

Jesteś pewien? Ostatnio przez przypadek dołączyłem do Live'a w trakcie trwania 2 rundy, nabiłem tam jakieś km/h bo chciałem zrobić radar, do trzeciej strefy nie pojechałem i przyznano mi 0 punktów :E Pytam z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować całościowo i zobaczysz...ja nie próbowałem tylko stać ale to specjalnie zrobię dla sprawdzenia i odpiszę czy się mylę...za to kilka razy dołączałem w drugiej rundzie i jechałem do końca po czym mi zaliczało całość...a co do tego że niektórzy nie jeżdżą to powinieneś to zauważyć i dlatego wysnułem taki wniosek.

Sprawdziłem...start na zamku,umiejętności...skoczyłem i pojechałem na drogę...drift...przejechałem normalnie trasę...skocznia...1 skok...60 punktów wpadło...czyli w sumie nie trzeba jeździć :Up_to_s:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy team PCLab w Forzie? Obleciałem już wszystkie letnie mistrzostwa, szkoda że M6 i Clio już miałem w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy team PCLab w Forzie? Obleciałem już wszystkie letnie mistrzostwa, szkoda że M6 i Clio już miałem w garażu.

Za miesiąc można sprzedać :E Teraz ich jest na mrówków i nikt nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By the way

Ostatnio otworzyłem jakieś 12 superlosowań i 60 losowań. Jaki efekt? Wpadło mi trochę kasy, nie ukrywam - 660k w jednym rzucie, z losowań często były kwoty 100-250k, masa szmat, nawet się trafiło jakieś stare Ferrari za 10mln, Vulcan FE który poszedł od strzała za 950k (bo miałem dwa), Cayenne 18', F12 Tdf, Shelby GT500, Maserati MC12 i jakieś inne mniej ekscytujące za ~200-500k :thumbup:

Gra zaskoczyła :cool:

 

I teraz ogłoszenia parafialne:

Jakby ktoś potrzebował Aventadora FE to po nowym roku sprzedam za bańkę, jest zrobiony na S2 998 albo X, nie pamiętam, ale 1800hp jest :E

Druga sprawa - mam do wydania 16 melonów, jakie auta za to kupić? Na pewno nie mam żadnego Bugatti, LaFerrari, F40, F50, Mclarena F1 GT, P1, jakichś Lambo za 500k+, reszty nie pamiętam, możecie rzucać modelami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam problem w tej grze, żeby robić hajs :E Nie mam ochoty jechać 50 okrążeń Goliata dla 5 mln kredytów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 mln kredytów here, nie wiem jak może brakować hajsu :E Mclarena F1 GT to must have, jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam problem w tej grze, żeby robić hajs :E Nie mam ochoty jechać 50 okrążeń Goliata dla 5 mln kredytów :D

Zainwestuj w zonde R FE, kup jej drzewko skilli i rób te wyścigi po 30-60min za które wypadają setki tysięcy CR, A przy okazji dużo skill pointsow które można wydać na losowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulwa, same forfitery na tych mistrzostwach ciezarowek. Zaczyna sie wyscig, powiedzmy 6 osob vs 6 unbeatable drivatars i po jednym okrazeniu juz 4 osoby wychodza i nici z tego ze wygrasz wyscig jak nie ma nikogo w teamie zeby nabijac punkty.

 

Dopiero za 5 podjesciem sie udało, jechałem Iron Knightem na A800 i z AI wyolosowało też tylko jednego IK, reszta MB czyli miałem w miarę pusty tor.

 

Kupiłem McLarena F1 GT i jakoś nie czuje tego auta, tzn. nawet przy 280km/h chce wchodzić driftem w zakret.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zdechnie jak się skończy forzathon i zawody sezonowe, prawie wszystko w grze już zrobiłem i wchodzę tylko po to żeby coś kupić na aukcji albo zrobić mistrzostwa sezonowe właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...