Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

up@ i teraz cyk giełda :E

 

 

nie wiem jak Wasze odczucia, ale po skończeniu DLC w grudniu jedyne co robię to loguje się co czwartek, odbieram nagrody, robię wyścigi solo żeby zdobyć dany samochód i ostawiam grę na kolejne 7dni

 

straszna bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up@ i teraz cyk giełda :E

 

 

nie wiem jak Wasze odczucia, ale po skończeniu DLC w grudniu jedyne co robię to loguje się co czwartek, odbieram nagrody, robię wyścigi solo żeby zdobyć dany samochód i ostawiam grę na kolejne 7dni

 

straszna bida

Robię dokładnie to samo, chyba że mi się bardzo nudzi to pogram online :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta giełda to mega lipa, gra podaje wartość auta jako 10.000.000 a możesz go wystawić za połowę, chyba że ma jakieś epickie malowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś rady na wywalanie gry do pulpitu bez żadnego błędu, pograłem z 5h i miałem 3 crashe.

Co do samej gry - mega, najlepsza gra wyścigowa arcade w jakiej miałem przyjemność pojeździć.

Gdyby tylko te dźwięki silnika były lepsze... Ale nie można mieć wszystkiego, poprawią to pewnie w następnej odsłonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to z odsłony na odsłonę jest coraz gorzej...tylko niektóre perełki trzymają poziom a reszta to tylko odcinanie kuponów po poprzedniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, czasami zrobie sie w konia i wejde w ranked adventure (ban byl chyba na 24h). Podenerwuje sie i alt f4 :E

 

łoooooooooo bulwa, wchodze do gry, pierwszy wheelspin:

 

c0OAX8M.jpg

 

Cudo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś rady na wywalanie gry do pulpitu bez żadnego błędu, pograłem z 5h i miałem 3 crashe.

Co do samej gry - mega, najlepsza gra wyścigowa arcade w jakiej miałem przyjemność pojeździć.

Gdyby tylko te dźwięki silnika były lepsze... Ale nie można mieć wszystkiego, poprawią to pewnie w następnej odsłonie ;)

Miałem to na Intelu, wywalało średnio co 30 minut, zmieniłem na AMD i nigdy mi nie wywaliło z gry a mam przegrane 86 godzin :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wylaczyc w forzie te krotkie wiadomosci? W online tylko spamuja...

W rankingowe "Cross country" polecam nie wchodzić tylko poczekać aż wylosuje uliczne.

 

Bołn szejker weri kul, weri balansd:

CxXRyY2.png

 

OshmS9D.png

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to na Intelu, wywalało średnio co 30 minut, zmieniłem na AMD i nigdy mi nie wywaliło z gry a mam przegrane 86 godzin :E

To nie kwestia procesora. Mi nigdy nie wywalało na intelach, a na kilku różnych generacjach grałem. Bardziej to kwestia syfu w systemie i gryzienia się hardware, sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szacun dla kolesia w tej Corvette C5 zo6. Próbuje zrobić jej tune na a800 ale czego nie robię jest dużo wolniej jak w Pontiac ach.

Popatrz na czas okrazenia tego '65 Mini :E

Tylko co to za frajda z tuningu jak i tak cala liga jest zdominowana przez garstke konkretnych aut. Mozesz tuningowac co chcesz a i tak dziwadlo z oponami jak walce bedzie o 5s szybsze na okrazeniu.

To auto jest tak OP ze nawet w zimie nie pali kapcia nawet z kickdownu na pierwszym biegu bez TCS/ACS.

 

Do S2 998 polecam TVRa S12, wylaczyc trakcje itp i startowac nim z drugiego biegu.

Lata około 400km/h i jest nawet znośny w zakretach.

Ogolnie skrzynia manual to podstawa w tej grze i ciagnac jeszcze kawalek w czerwone pole, biegi zmieniac przed samym limiterem.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia procesora. Mi nigdy nie wywalało na intelach, a na kilku różnych generacjach grałem. Bardziej to kwestia syfu w systemie i gryzienia się hardware, sterowników.

 

System mam czysty, żadnych dodatkowych programów w tle.

Windows zaraz po starcie zajmuje mi 1,5gb z 16gb ram.

Wszystkie gry chodzą dobrze, żadnych crashy, tylko tutaj mi to występuje.

Sterowniki jak i sam windows zaktualizowane do najnowszej wersji.

Gra jest nie grywalna bo wywala mi po 15-20 minutach gry.

Sama forza chodzi jak masło, ogólnie bardzo dużo ludzi ma ten sam problem i to od czasów FH3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

System mam czysty, żadnych dodatkowych programów w tle.

Windows zaraz po starcie zajmuje mi 1,5gb z 16gb ram.

Wszystkie gry chodzą dobrze, żadnych crashy, tylko tutaj mi to występuje.

Sterowniki jak i sam windows zaktualizowane do najnowszej wersji.

Gra jest nie grywalna bo wywala mi po 15-20 minutach gry.

Sama forza chodzi jak masło, ogólnie bardzo dużo ludzi ma ten sam problem i to od czasów FH3

Utwórz plik .bat z poniższą zawartością i z niego odpalaj:

 

@echo off

 

START explorer.exe shell:appsFolder\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe!SunriseReleaseFinal

 

TIMEOUT /T 70 /NOBREAK

taskkill /f /im explorer.exe

 

 

 

:LOOP

TASKLIST | FIND /I "FORZAHORIZON4" >nul 2>&1

IF ERRORLEVEL 1 (

GOTO CONTINUE

) ELSE (

ECHO fh4 is still running

TIMEOUT /T 5

GOTO LOOP

)

 

:CONTINUE

 

START explorer.exe

EXIT

Edytowane przez ExplorR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale kretyni w tej grze, masakra. Ludzie jezdzacy RS200 / Hooniganem RS200 to w 99% ameby jak cholera, tak samo jak kierowcy Viperów i Raptorów. Dramat.

Na pierwszym okrazeniu wypchnal mnie za checkpoint, pod koniec wspialem sie z 12 na 3 miejsce, w zakrecie odbil sie ode mnie tak mocno ze moje auto ustawilo sie 90 stopni w poprzek asfaltu a wtedy nie chce sie zresetowac czyli na pierwszym wyscigu ALT F4...fizyka w tej grze to kiepski żart. Zaraz znowu wyłapie bana.

 

 

 

No poje**** ich całkiem:

1rUjj9I.png

 

Nie zdazylem idealnie zlapac screena ale dostałem -13 punktów za wygraną. WTF!:

 

NGkN14e.png

 

 

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrywałem horizon3 i,ogrywam 4, na i5 4690 oc, gtx 970oc, 8 gb ramu, i ani razu dosłownie ani razu, mnie do pulpitu nie wyrzuciło czy choćby jakieś crashe. Burdel w systemie, lub jakieś dziadostwa nie zainstalowane... Problemy są na różnych platformach więc to może widzi mi się gry...

 

Ktoś wyżej pisał o logowaniu co tydzień, we czwartek o co z tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w czwartek o godzinie 16 jest zmiana pory roku i są kolejne zadania sezonowe albo punkty forzathon np jest do wygrania darmowy samochód nowy nie do kupienia 1994 Honda Prelude.

 

Potem jak zrobisz wszystkie wyścigi sezonowe ,zadania forzathon żeby pozbierać punkty to i tak potem nie masz co robić jedynie pojedzisz tą nową hondą i to tyle każdy tak ma.

 

Kolejna rzecz w piątek będzie stream z twórcami na pewno bedą mówić o zmianach update 7 nowe samochody darmowe + na pewno o płatnych paczkach wiec na pewno tu napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupilem tego CRX Mugena i ani razu nim nie jeździłem :E KTM GT4 nie jest tragiczny ale nie lubie tych aut z mega przyczepnością typu Senna, KTM, 911GT1

Wchodzisz w zakręt który się zacieśnia w połowie, auto robi się nagle podsterowne i wylatujesz przy 270km/h w drzewo.

Wolę coś cięższego co jest cały czas tak samo podsterowne.

 

p.s:

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst148791_Playground-do-something-with-Bone-shaker.aspx

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tego CRX Mugena i ani razu nim nie jeździłem :E KTM GT4 nie jest tragiczny ale nie lubie tych aut z mega przyczepnością typu Senna, KTM, 911GT1

Wchodzisz w zakręt który się zacieśnia w połowie, auto robi się nagle podsterowne i wylatujesz przy 270km/h w drzewo.

Wolę coś cięższego co jest cały czas tak samo podsterowne.

 

p.s:

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst148791_Playground-do-something-with-Bone-shaker.aspx

mugena kupiłem dawno ale tylko poto ze to eclusiv pojeździłem bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrywałem horizon3 i,ogrywam 4, na i5 4690 oc, gtx 970oc, 8 gb ramu, i ani razu dosłownie ani razu, mnie do pulpitu nie wyrzuciło czy choćby jakieś crashe. Burdel w systemie, lub jakieś dziadostwa nie zainstalowane... Problemy są na różnych platformach więc to może widzi mi się gry...

 

Ktoś wyżej pisał o logowaniu co tydzień, we czwartek o co z tym chodzi?

 

Jaki burdel w systemie o czym Ty piszesz... Gra po prostu gryzła się z explorer.exe, a ta ten plik .bat umożliwia wyłaczenie go ot co.

Nie tylko ja miałem taki problem, takich wyników w google jest od groma.

Teraz gra chodzi pieknie, żadnych crashy, śmieszne jest to że problem ciągnie się od FH3, a microsoft nie jest w stanie tego naprawić, mało tego gra wywala też na konsoli.

Na szczęście z pomocą zawsze przychodzi internet. Sama optymalizacja gry bajka - ustawinia ULTRA 1440p 8x AA, nigdy nie spada poniżej 60fps, jest na czym zawiesić oko, samochody wyglądają przecudownie.

Co mnie irytuje to aż za bardzo "ziomalski klimat" i to że na każdym kroku gra chwali i nagradza punktami gracza za byle rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista aut FH4: https://www.kudospri...t.php?start=100

Mapa wszystkich znaków i barn findów: https://www.kudosprime.com/fh4/gamemap.php

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie jakim cudem oni osiągają z moslerem tuningowanym średnia predkość 302 km/h (pierwsze miejsca)na odcinku sezonowym jak ja 250 wyciągnąłem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórz plik .bat z poniższą zawartością i z niego odpalaj:

 

@echo off

 

START explorer.exe shell:appsFolder\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe!SunriseReleaseFinal

 

TIMEOUT /T 70 /NOBREAK

taskkill /f /im explorer.exe

 

 

 

:LOOP

TASKLIST | FIND /I "FORZAHORIZON4" >nul 2>&1

IF ERRORLEVEL 1 (

GOTO CONTINUE

) ELSE (

ECHO fh4 is still running

TIMEOUT /T 5

GOTO LOOP

)

 

:CONTINUE

 

START explorer.exe

EXIT

 

Poratujesz takim samym plikiem ale do FM7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie jakim cudem oni osiągają z moslerem tuningowanym średnia predkość 302 km/h (pierwsze miejsca)na odcinku sezonowym jak ja 250 wyciągnąłem???

 

"Zwalony" spec który ma zero przyczepności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę,zobaczyłem co w sklepie...mam wszystko,wziąłem udział w wyścigu o hondę (zrobiłem jej jakieś malowanko) i kask bo tego VW mam i nie miałem już sił oraz nerwów by się męczyć z resztą wyścigów bo te teleportacje bootów mnie dobijają...dlaczego w trójce tego nie widziałem to nie wiem...może dlatego że nie było takiej patoli. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, 1750 FP do wygrindowania, nie mam nic z obecnego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...