Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego jak jeździsz,jaki tuning,nawet od tego czy ci się auto podoba...to że komuś podchodzi takie nie znaczy że innym na podobnym tuningu nie będzie się lepiej jeździło,każdy poleci co innego...ja nie polecam bo zawodowo nie jeżdżę :lol2: ...dobieram auto bezpośrednio do wyścigu ale jest parę autek które lubię,a jazda na teraz to kwestia "a dziś sobie pośmigam np.tym"

Nieno jasne, tylko ciężko bić rekordy okrążenia Golfem4 nawet mimo ze lubie nim jezdzic :D

 

W jednym zadaniu z wypozyczalnia jechalem Ferrari FXXK czy jak ono sie tam zwało, i prowadzilo sie dobrze nawet przy 300kmh+ wiec pomysle o nim o ile mozna ja kupic

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to ferrari było chyba w DLC lub z losowań ale nie jestem pewien,w każdym bądź razie nie dokupienia,jeździłem ale jakoś mnie nie porwało,może tuning by trzeba było ogarnąć....mając wszystkie auta wybór jest ogromny...jak chcesz wygrywać czasowo,pobijać jakieś rekordy to musisz jeździć tym czym przeciwnicy ale jak pisałem to co komuś pasuje tobie może nie leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to Audi S1 z 2015 roku, nie zalicza mi ostatniego zadania. Napęd AWD jest 2 wygrane w zawodach w wyścigach ulicznych a postęp bez zmian co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się cofnął parę postów wstecz to byś wiedział że nie te zawody jedziesz i dlatego nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To te wyścigi na pomarańczowo czy brązowo zaznaczone...ja jechałem ten "goliatowy" (duży) wyścig przy zamku bo tam mam specjalną trasę zrobioną ze skrótem na takie okazje,minutka razy dwa i zrobione.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie zadanie jest źle przetłumaczone chodzi nie o drogowe wyścigi tylko dirt...przecież ci napisałem jakie,czego nie rozumiesz?...kurde zaraz odpalę grę i ci napiszę dokładny kolor lub nazwę....może klasa B ma być ale tego nie potwierdzę bo to auto miałem w B klasie i wszystko nim robiłem.Może to wyjaśni co i jak

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę połączyćsię z jakąkolwiek sesją rankingową by wbić jakiś ranking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, zaliczyłem wszystko bez problemu, tylko wyścigi co-op na buggies mają...buga i czasami na hopce przywalisz w powietrze :E

 

Nie rozumiem dlaczego niektóre lolki "Common" tak szybko się sprzedają na aukcjach. Civic 04 poszedł z miejsca, tak samo ta Crown Victoria która niby jest "Legendary" ale cenowo jest nic nie warta, poszły praktycznie w 30s od wystawienia.

Lykan Hypersport też sprzedał sie za maksymalną cenę, 2 miliony.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś tip na auto w A klasie, AWD do driftu? Mam 2000GT-R, ale słabo skręca na driftowym zawieszeniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abarth 595. Tak, ten mały, stary maluch :E i do tego jakis popularny setup.

Bardzo fajnie można nim rzucać w zakrętach -  krótki, kupa mocy i ciężko go obrócić w zakręcie.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abarth 595. Tak, ten mały, stary maluch :E i do tego jakis popularny setup.

Bardzo fajnie można nim rzucać w zakrętach -  krótki, kupa mocy i ciężko go obrócić w zakręcie.

Może ciężko go obrócić, ale ma za mało przyczepności przez co zamiast robić obrót to wylatujesz z trasy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, sprawdze jutro jaki mam na nim setup (na pewno AWD) i dam znac.

 

 

+

"AWD DRIFTER" by MaDVista 

 

Wychodzi równo A800

 

 

Ale Formula Drift Viper na S2 AWD to jest szaleństwo, w 7 minut 2 razy zdublowałem 3/4 graczy na dystans, jest tak piekielnie szybki. 

Praktycznie nie da się go obrócić, 90 stopni w zakręty :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formuła Drift 232 Nissan 240SX to jakiś szatan w S1 RWD imo. ~1200KM przy 1270kg to miota nim jak szatan, normalnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze gosci rank 9/10 AWD drift A800 i większość lata małymi lolkami typu Abarth 595 Essesse czy Mini Cooper.........ech balans w tej grze jest w ciemnym tyłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu gówniane buggy w trailu...

3x byłem przez większość wyścigu pierwszy i zawsze mnie obróciło na jakiejś hopce i koniec...

Dobrze że to wyścigi vs CPU bo bym się wkurw... niesamowicie.

 

Viper '08 RWD a AWD to dwa różne światy, RWD ledwo skręca i wpada ciągle w poślizgi a AWD to jedno z najlepszy samochodów w S1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, 08 ACR to najlepszy wóz S1 900, tzn. najlepiej się prowadzi. Są jeszcze inne dobre fury jak Koenigsegg CC8S (da sie go zrobic na S1 AWD!) albo prawdziwa rakieta którą trudno opanować - Alfa 33 Stradale z oryginalną V8'ką. Starą Zondę też da upchać w S1 900 AWD.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :D Kupiłem dopiero grę i zauważyłem że jest opcja Klub. Polecacie jakiś ? Gdzie można fajnie spędzić czas w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli jest tu ktoś kto czasem boryka się z problemami z płynnością w FH3/4, polecam przetestować wyłączenie

"Control Flow Guard" w Windows Defender

https://docs.wholetomato.com/default.asp?W790

 

Oczywiście tymczasowo wyłączyć Control Flow Guard globalnie, bo na dłuższą metę jest to bardzo niezalecane z przyczyn bezpieczeństwa.

Ręcznie dla wybranej binarki UWP nie da się tego ustawić, mimo przydzielonych uprawnień

 

Jeśli by ktoś przetestował, to proszę o cynk.

 

Można też sprawdzić wpływ wyłączenia łat programem InSpectre.

W Mafii III na słabszych CPU i małych ilościach RAMu sporo to pomagało.

 

Polecam też przetestować EmptyStandbyList wg. instrukcji: https://pcgamingwiki.com/wiki/Microsoft_Windows#Stuttering_on_Creators_Update_1709

 

Oczywiście jeszcze linkuję do poradnika dot. problemów z grą

http://forum.pclab.pl/topic/1257245-PORADNIK-Forza-Horizon-3-i-4-na-crashe-i-problemy-z-gr%C4%85/#entry15210561

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 08 ACR to najlepszy wóz S1 900, tzn. najlepiej się prowadzi. Są jeszcze inne dobre fury jak Koenigsegg CC8S (da sie go zrobic na S1 AWD!) albo prawdziwa rakieta którą trudno opanować - Alfa 33 Stradale z oryginalną V8'ką. Starą Zondę też da upchać w S1 900 AWD.

 

Moja Honda NSX '92 jest równie dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Drift AWD 800 adventure, pierwsze 3 miejsca:

 

- Abart 595 (ja)

- Mazda MX-5 '94

- VW Beetle

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie tej A800 nie ogarniam :E Jak w pozostałych jestem na pudle, tak w A800 AWD drewno totalne :E Latam ogólnie BMW 2002 ze swapem na 1.6 Turbo rally i jako tako się tym lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co ty gadasz, Abartha można rzucać po całym torze, całkowicie w poprzek do kierunku jazdy :E

 

+

O wiosna ma wreszcie dobre Community championship, to było naprawde fajne. Szkoda że jest max. B700, fajnie by było pojechać S1 900 grupą B.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mlynos zobacz czym jezdza statpadderzy A800 AWD - wszyscy na Mini '65, Miata albo Abarth. Dramat, znowu 3-5 aut ze wszystkich 600+ które są kompletnie OP.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...