Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

to jest niemożliwe skoro nikt ich nie sprzedaje,a jak nie sprzedaje to nie kupisz...więc kto handluje?...youtuberzy?,bo kto ma tak dużo polubień tuningów i malowań...możesz sprzedać takiego fxx za 20 baniek?,tyle sprzedałeś,kupiłeś więc wiesz jakie są problemy żeby trafić w sekundę aukcję...dlatego jak komuś sprzedaję to wystawiam 2 żeby była szansa trafić... :lol2: A to co wstawiłeś o czym świadczy?...że to auto albo można sprzedać za 20 melonów albo gość nie wie jeszcze o tym że będzie mógł ja wystawić za milion...Na koniec mam taką teorię wyniesioną jeszcze z FH3,mianowicie gra sama wystawia na rynek auta po najniższej cenie aby był jakiś ruch,bo na tym etapie gry każdy wie ile co koszyuje mniej więcej.

Jak to gdzie i kto, czy Ty wgl czytasz to co pisze? Sam napisałes że handlowałes tutaj, a nie wystawiałeś na aukcje w grach :lol2: Wejdż na pierwszą lepszą grupę i masz do kupienia 5000 samochodów których na aukcjach nie spotkasz nigdy. Ludzie po kilkaset postów dziennie wrzucają z ofertami sprzedam/kupie

I jeśli juz to 599XX Evo a nie FXX, nie dziwi mnie to ze zieloni wystawiaja poki co na aukcjach bo samochod dopeiro co był do zdobycia, wiec nie jest unikatem takim jak pozostałe :) A przynajmniej przez kolejny miesiac nie bedzie, poki wszyscy nieogarnieci ludzie nie wysprzedają się z nich z 1/100 wartości. Za miesiąc będą go sprzedawac drozej niz wszystkie inne z playlisty, bo nie dosc ze byl raz, to jest jednym z lepsych samochodow do fotoradarów, robiacym 518kmh. Zreszta, co to ma wspolnego z tematem? Nie mówimy o szukaniu jeleni, tylko normalnym handlu po wartosci jaka standardowo ludzie placa na rynku.

 

Najsmieszniej wygladaja zamiany samochod za samochód, bo obie strony boją się że druga strona ich ojeb*e więc większość transakcji nie dochodzi do skutku gdy jedna ze stron nie zaryzykuje wystawienia samochodu jako 1 :) A niestety niektore samochody sa dla ludzi wrecz bezcenne wiec za kredyty ich nie oddają, np pre ordery, i w gre wchodzą tylko wymiany.

 

Skoro taki z Ciebie król handlu to chętnie kupie od Ciebie: jakiegokolwiek pre ordera, Civica Mugena, TT RS, 2018 Ford 'RTR' Mustang Stage 5, X-klase, 1970 Porsche 914/6, 1965 Pontiac GTO, 2019 BMW Z4, 2002 BMW M3 GTR, 2011 Hot Wheels Rip Rod, Prelude, 2017 Chevrolet ZR2, 2017 Ferrari 812 Superfast, 2019 Porsche 911 GT3 RS czy co tam masz :D

 

 

Ps. I gosc oczywiscie wie ze nie moze go wystawic za 20mln, i co z tego? Przeciez tlumaczylem Ci ze handel unikatow odbywa sie przez podstawki innych samochodow o zsumowanej wartosci egzemplarza ktory chcemy sprzedac, i to wlasnie jest głowny powód i najłatwiejsza droga do skrojenia kogos z kredytów.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A niby gdzie wystawiałem na forum?,czy tylko dawałem znać że jak ktoś chce to mogę wystawić,jak nikt nie chciał taniej to na aukcje i brałem drugie tyle,co miałem trzymać? po co?.Według twoich teorii tracisz te miliony na autach tylko dlatego że nie możesz ich za tyle wystawić,czyli wiedząc że ktoś je wystawi za 20 baniek a ty za jedną zakładasz że tracisz...i raczej ich nie wystawisz choćbyś nie wiem ile je trzymał,chyba że nagle widełki wzrosną...i rozróżniam te dwa auta co wyraźnie opisałem,czym zahandlowałem i co ktoś kupił,zwłaszcza że zaczął dopiero grać i na drugi dzień jak mu powiedziałem że widziałem to kupił...szczęście?,może ale to znaczy że się da..moja teoria może działa...Wszystkie te auta o których piszesz były dostępne,niektóre za darmo (za punkty się nie płaci) i pewnie będą znów,więc się dziwię że ich nie masz ale na pewno jeszcze będziesz miał okazję zwłaszcza że tyle podobno osób nimi handluje,ale skoro nie można ich było po kilka razy wygrać to nie ma ich aż tyle,jeśli według ciebie jest inaczej to nie wiem czy nie masz kasy czy po prostu trzymają goście dla znajomych bo kasę pewnie mają,inaczej jaki sens jest trzymać takie auta?...wystawiając za 20 baniek i tak się sprzedadzą więc po co? liczą na więcej?...nie uważam się za króla handlu ale jedno wiem...nie handluje się wszystkim...jak byś mógł jakieś sprzedać choćby o 300 tysi więcej to można i jednym,dwoma i co się po drodze trafi ale trzeba poświęcić czas,kto tego nie zrobi to ma pretensje że czegoś nie ma,a nie ma bo nie ma kasy...więc nie masz kasy na te dostępne według ciebie auta czy jednak goście nie wystawiają bo nie nie chcą się pozbywać bo mają jedno...ale ponoć tysiące ich są wystawiane na grupach...jeśli tak (nie sprawdzam bo mi to jest do szczęścia nie potrzebne) to nie widzę problemów z zakupem.Na koniec tylko dopowiem że za bardzo sobie dobierasz do głowy te oszustwa,scam,krojenie z kredytów czy co tam jeszcze sobie wymłodzisz...ja z tym nie mam do czynienia czyli nie mam problemu,gram od początku,mam wszystkie auta (tak mi się wydaje) jak czegoś nie miałem to kupiłem a jak coś trafię rzadkiego to czasami daję znać,inne z losowań idą do beki.Tyle ile gra już jest na rynku to większość już dograła i raz w tygodniu odwiedza aby za mistrzostwa może coś dostać.,,,gra pada szybciej niż poprzedniczka niestety.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

więc nie masz kasy na te dostępne według ciebie auta czy jednak goście nie wystawiają bo nie nie chcą się pozbywać bo mają jedno...ale ponoć tysiące ich są wystawiane na grupach...jeśli tak (nie sprawdzam bo mi to jest do szczęścia nie potrzebne) to nie widzę problemów z zakupem.

Ty nie widzisz, a ja widze, bo to ze musze zaplacic ~25mln za RTR to jedno, a drugie to za którym razem ktoś na prawde go sprzeda? Za 3? 4? Finalnie jeden samochod liczac na to ze 1 na 4 osoby Cię nie oszuka wychodzi 100mln :E

 

I twoje zdanie "Według twoich teorii tracisz te miliony na autach tylko dlatego że nie możesz ich za tyle wystawić,czyli wiedząc że ktoś je wystawi za 20 baniek a ty za jedną zakładasz że tracisz.." świadczy o tym ze mialem racje, i kompletnie nie rozumiesz nadal o czym mowie.

 

Mnie nie boli to że ktos inny moze sobie wystawic samochod za 20mln, a ja nie, mnie boli to, ze ludzie od ktorych chce kupic samochod nie moga wystawic go normalnie za 20mln, wtedy nie mieliby opcji oszukac biorąc podkładki i znikając :) A przynajmniej w przypadku wszystkich tych które warte są 20mln albo mnie.

 

Czemu mnie miałoby boleć to że nie moge wystawic czegos za 20mln? Mnie to nie boli ani troche, bo w takim wypadku co najwyzej to ja moge kogos oszukac :) Sprzedawałem dzis 2 samochody przez podkladki, moglem sprzedac podkladki za 15mln i sobie pójść nie sprzedajac wlasciwego samochodu na koniec - od tak gdybym był małym chujkiem jak wiekszosc ludzi na tych grupach.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to widzisz taka gra...dlaczego chcesz żeby wszyscy mogli wystawiać za 20 baniek...tu dalej dochodzimy do tego że niektórzy coś wnoszą od siebie w grę,choćby jakieś malowania...nie piszę nawet o sobie bo moje są słabe ale czy im się nie należy? po co by był handel jak każdy by miał kasę i dostęp do jednakowych możliwości?Nie bawię się jakimiś podkładkami czy czymś innym,jak mam to sprzedaję za ile mogę lub chcę,sam sobie i inni takimi działaniami stwarzacie problemy a później macie pretensje,nie wiem tylko po co to komu?...zastanów się nad tym to tylko gra.Prawdziwym problemem jest sama gra i to że można było w niej oszukiwać aż bany poleciały i to że jest tylko kuponem od poprzedniczki z ładniejszą grafiką...noż k...chwalą się że poprawili dźwięk F150 Hoonitrucka...naprawdę a reszta? i to jest prawdziwy problem twórców gry...który mnie nie obchodzi jako jedno,dwudniowego gracza w tygodniu.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i to koniec Forzy dla mnie, ominalem jedno daily challenge i ch* wszystko strzelil. Nie zrobie serii i sezonu na 100%. Nawet nie proboje nowej serii bo i tak pewnie nie zalicze, ktory idiota wymyslil ze challenge w jednym sezonie sa ograniczone czasowo mad2.gifmad2.gifmad2.gif

 

Mam 580 perk pointów czyli pewnie z kilku aut zniknely.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że obniżyli wymagania na 80% ale strój manekina dorwałeś chyba bo to najważniejszy up był po za stratą perków :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroj manekina? U mnie jest królik wielkanocny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest nowa przecież szkoła czy jak się to zwie z tymi dziesięcioma jazdami na 3 gwiazdki i jak to zrobisz to się takie coś ci przytrafi :lol2:...strój królika strojem ale najważniejsze to uszy do niego :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie pofatyguje bo wnerwilo mnie to daily challenge...wszystko zaliczone tylko jedno jest 'expired'mad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Boże tak sobie teraz uświadomiłem...dobrze że strojami nie można handlować jak autami :lol2: Ten strój na pewno mi wynagrodzi utratę perków :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cala ekonomia w grze jest rozwalona bo dzisiejszym updacie, w domu aukcyjnym wisza dziesiatki Regalii type D. Jprdl. 

Sagarisy FE już tez 2 stoją w DA.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie dziś się mnie gość pytał czy nie mam czasem to mu odpisałem żeby aukcje sprawdzał bo są...tylko dlaczego regalie są,były za coś czy w jakich perkach że się pojawiły? bo już nie pamiętam skąd ja je mam...na pewno MC12 FE się pojawi bo jest w perkach s-300,Tvr też chyba był w perkach ale mogę się mylić.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Sagaris odblokowuje Sagarisa FE ale ludzie chyba sie nie ogarneli bo w DA byly teraz tylko 2 sztuki....albo schodza z miejsca.

 

Regalia odblokowuje wersje offroadową - Type D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To dlatego tyle tego jest...niech ogarnięci korzystają póki czas choć pewnie te dostępne już bez perka na type D,pewnie to ogarnęli,a może jednak nie :lol2: ...ja już nie odzyskam tego co straciłem,szkoda czasu,jak na to popatrzyłem to choćby w stu autach z 853 stracił perki a może ich jest więcej to bym musiał na nie farmić punkty następne kilka miesięcy pewnie :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tych type D jest masa, ceny do 11 milionów.

 

+ Story mode zrobiony na 30 gwiazdek, nuda.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...perki skasowane to można wystawić ponownie...ja na razie nie ruszam,zobaczę czy gość dalej będzie chciał i czy mi się będzie chciało to wtedy pofarmię tą regalię limu a swoją mu oddam po taniości niech ma dwa :lol2: Ale zapomniałem że dziś nowy sezon,no to pogram chyba po południu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta regalia jest taka op?

 

 

ps bład dalej nie naprawiony, kupiłem dziś perki z wheelspinem, spin, reset gry i znowu zakup :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli tak jest że reset po każdym uruchomieniu gry...to znaczy że jak jest auto z perkiem do losowania które np.kosztuje 3 punkty to nabicie dużej ich ilości nie stanowi problemu :lol2: to ludki będą miały setki losowań...ale nie sprawdzałem tego to nie wiem.

Ale jaja myślałem że to jednorazowo skasowało a to kasuje rzeczywiście po każdym uruchomieniu gry...więc teraz będzie (już jest) wysyp aut za perki...sprawdziłem teraz że za 2 punkty jest losowanie...100 punktów-50 losowań na jednym aucie a pewnie takich jest sporo tylko grę trzeba uruchamiać...to ludzie nabijajcie punkty i korzystajcie póki możecie bo kasa i auta z losowań czekają :E

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boję się, że mogą zrobić banhammera za coś takeigo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patrzę teraz i tak...każde auto formula drift ma za dwa punkty losowanie a za 19 daje 300 000 KR a takich aut jest sporo,deczko ponad 60 punktów obróciło się w 21 losowań bo jeszcze nabija za kolekcjonerkę...nabijajcie punkty i korzystajcie bo takiej kasy z handlu,losowań nie uświdczycie :E Pisałem że gra sięga dna...pomyliłem się już sięgnęła. :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta firma jest poważna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co dalej nie naprawili? Leniwe urwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato sie juz zaczelo, ciekawe czy dalej bedzie resetowac perki co relog xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów potrafi mi pomóc jeśli chodzi o grę online ? Próbowałem już chyba wszystkiego a nadal nie mogę zainstalować teredo ( Nie widzę go w sprzęcie do dodania ). Odblokowałem porty, mam kupiony system gra też została kupiona nie są to wersje pirackie, a nie mogę się połaczyć z innymi online bo mam zablokowane teredo. Próbowałem sposoby ze strony windowsa z forów też i nadal nic... A trochę to dziwne uczucie jest grać ciagle samemu. Naprawdę jak ktoś mi pomoże to i zapłacę byleby to działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...