Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką kompilację systemu masz bo w najnowszych teredo jest niustawialne...próbowałeś z poziomu systemu/granie/operacje sieciowe dać napraw?...jaki masz NAT...zamknięty,umiarkowany,otwarty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1803 wndows 10 Pro

Jeśli chodzi o nat to nie do końca wiem o co chodzi ?

Ustawiłem porty pod FH4 a w uPnP mam zaznaczoną opcję: "UPnP IGD umożliwia aplikacjom automatyczne otwieranie i przekierowanie portów (przydatne dla Live Messenger, Xbox Live, PS network, Bittorrent...). Router Funbox od Orange.

Czyli dla teredo musiałbym zainstalować starszą wersję win10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W 1803 chyba działało teredo...powinieneś mieć dostęp w menedżerze urządzeń i do ustawień przez cmd i robić według opisu ale dawno się z tym nie zmagałem to nie na 100% ci to powiem...może zresztą dlatego są problemy bo w 1809 już nie ma dostępu do ustawień,gra też zaktualizowana...może czas na aktualizację windy...musiał by się ktoś wypowiedzieć co gra w FH 4 na 1803.NAT pokazuje w aplikacji xbox ale nawet na zamkniętym da się grać.

Wpisywałeś w cmd takie coś aby podejrzeć teredo? netsh interface teredo show state

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według cmd też nie działa... W Xboxie ciągle pisze, że nat zamknięty... No idzie oszaleć. Nie mogę normalnie zagrać online... Jeszcze w żadnej grze online nie miałem takich problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napiszę tak bo po prostu nie pamiętam już czy był dostęp do teredo na 1803...jeśli był to musi się dać zainstalować i powinno dać się zmienić parametry w cmd...był opis gdzieś jak to zrobić,teraz nie znajdę ale też nie ma co ukrywać prace nad systemem postępują i nie bez powodu chyba teraz nie ma dostępu do teredo w windzie...więc może to być problem,musiałbyś zaktualizować system.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się wydaję, że już 1803 wywalili tunelowanie i gry łączą się bezpośrednio.

 

Coś z netem, blokady w routerze lub u operatora, lub coś z windą. Po pierwsze sprawdź czy aby na pewno masz windę i grę zaktualizowaną do najnowszej wersji.

 

Edit sprawdziłem. Nie ma już tunelowania od 1803

 

Since Windows 10 1803, transitional support options for IPv6 - 6to4, ISATAP, Teredo, Direct Tunnels have been removed / turned off.

 

For the correct operation of IPv6 requires direct support for IPv6 from the provider. Do you have it?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam w najnwowszej wersji dzisiaj był update. Mam jakiś update windy, ale już sam wątpię w to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym resecie perków to można zarobić trochę kasy, wystarczy posiadać samochody z perkiem 300 000 $$$ ;) Pakiet Formula Drift to 7 samochodów i każdy ma perk który daje te 3000k (140 punktów i zarobek 2.1 000 000 $$$). Do tego dochodzą jeszcze auta które dają 200 000 i po 100 000 :E

 

Poniżej mała lista samochodów które dają 300 000:

 

 

* 2007 Alfa Romeo 8C Competizione (300k)

* 2016 Audi R8 V10 Plus (300k)

* 2013 Caterham Superlight R500 Forza Edition (300k)

* 2012 Ferrari F12berlinetta (300k)

* 1969 Ford Mustang Boss 302 (300k)

* 1989 Formula Drift #98 BMW 325I (300k)

* 1995 Formula Drift #118 Nissan 240SX (300k)

* 1996 Formula Drift #232 Nissan 240SX (300k)

* 1997 Formula Drift #777 Nissan 240SX (300k)

* 2006 Formula Drift #43 Dodge Viper SRT10 (300k)

* 2015 Formula Drift #13 Ford Mustang (300k)

* 2016 Formula Drift #530 HSV Maloo GEN-F (300k)

* 2005 Honda NSX-R (300k)

* 2015 Jaguar XKR-S GT (300k)

* 2010 Lamborghini Murciélago LP670-4 SV (300k)

* 2009 Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series (300k)

* 2009 Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series Forza Edition (300k)

* 1966 MG MGB GT (300k)

* 1973 Nissan Skyline H/T 2000GT-R (300k)

* 1969 Nissan Fairlady Z 432 (300k)

* 2018 Porsche 911 GT2 RS (FE?) (300k)

* 2012 Porsche 911 GT3 RS 4.0 (300k)

* 2062 Porsche 911 GT3 RS Pre Order (300k)

* 1982 Porsche 911 Turbo 3.3 (300k)

* 2004 Saleen S7 (300k)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 1809 jest już od dawna,na twoim miejscu bym spróbował bo to niestety win 10 i jego wieczne problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odkąd wywalili tunelowanie. Nie licząc pierwszych tygodni gdzie coś było namieszane w windzie to od tamtego czasu znacznie mniej osób zgłasza problemy z trybem online.

 

Sam już od kilku miesięcy nie miałem problemów, a z teredo nieraz coś się posypało z nie wiadomo jakiego powodu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę żę jest 1809, ale ciekawi mnie dlaczego on sam się nie zainstalował skoro mam automatyczne update...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo automatyczne update działa jak mu się chce :E. Trzeba samemu sprawdzać aktualizacje, aby być 100% na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ustawienia systemu/granie/operacje sieciowe xbox co jakiś czas pokazują problemy z teredo a w aplikacji xbox pokazuje że jest ok...ot cały system win 10 :lol2: Chłopie ciesz się że ci system sam nie pobiera inie aktualizuje się samodzielnie,najlepiej mieć nad tym władzę...a taką aktualizację to lepiej robić nie przez WU tylko pena z systemem i instalacja z zachowaniem danych.Patrz na to ,robione przed chwilą...normalnie śmiech na sali :lol2:

post-225448-15574257454571_thumb.jpg

post-225448-15574257539421_thumb.jpg

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie jak sprawdzam przez panel sterowania to nie wiem na jakim serwie to windows testuję, bo jak i u ciebie pokazuje wysoki ping (u mnie 172ms) :E

 

Ale przez apkę xbox już wszystko git mam 23ms.

 

W każdym bądź razie w grze działa poprawnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a w gra działa nawet na zamkniętym NAT :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na tym resecie perków to można zarobić trochę kasy, wystarczy posiadać samochody z perkiem 300 000 $$$ ;) Pakiet Formula Drift to 7 samochodów i każdy ma perk który daje te 3000k (140 punktów i zarobek 2.1 000 000 $$$). Do tego dochodzą jeszcze auta które dają 200 000 i po 100 000 :E

 

Poniżej mała lista samochodów które dają 300 000:

 

Tak tez robilem, ale po 4 samochodach mi sie znudziło. Jak ktos zawziety to pewnie zarobi sporo.

 

 

Btw. pryznajmniej juz wiem skad tyle unikatowych samochodow na grupach sie sprzedaje i kupuje. Modderzy te modowane konta to juz za grosze kopiuja i sprzedaja ...

Dlaczego każdą grę muszą niszczyć takie ameby :D Swoją drogą, Microsoft zrobił całkiem dobre zabezpieczenie przeciwko piraceniu, skoro tak długo cracki nie wychodzą, a kurna pliki zostawili tak otwarte, ze skopiowanie 5000 kont ze wszystkimi istniejacymi samochodami, miliardem na koncie, 500lvlu i z samochodami ktore nawet nigdy nie wyszly oficjalnie zajmuje modderowi 5minut xD

 

Na tych kontach odblokowane są samochody z których Playgroud Games zrezygnowało i nigdy nie wypuscilo normalnie, i tak samo samochody które dopiero wyjdą :D Dlatego juz 2 dni temu na aukcjach były Apollo.

 

Na początku to nawet zastanawialem sie co to za fun kupic konto na ktorym jest doslownie wszystko co da sie zdobyc, ale jak pozniej zobaczylem listre transakcji ze sprzedanymi samochodami za prawdziwe pieniadze - to zrozumiałem xd

 

Wszystkie istniejące w grze Focusy RS PO i GTRY PO zostały wyciągniete z plików przez modderów, pokopiowane i puszczone w obieg, a dodatkowo na kazydm sprzedawanym koncie jest komplet takich. Dlatego Microsoft zablokował handel tymi 3 modelami które oficjalnie nie wyszły, ale kupic konto z takim dalej sie da xd

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż zeszło to wszystko na psy...a niektórzy twierdzą że ta gra jest lepsza od trójki...najlepszym wyjściem jest grać dla siebie i się nie przejmować...bo niby co to da i tak gra się już skończyła dla większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdybym tylko mógł usunąć konto XBL to zrobiłbym to z miejsca ale nie da się bez usuwania samego e-maila, tak żeby mnie nie korciło grać w ten syf bo inaczej nie da się nazwać tego co zrobili z tą grą. Dzisiaj patrze i wszystkie perki zresetowane, w domu aukcyjnym same słupy za 20 milionów.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mógł usunąć konto XBL to zrobiłbym to z miejsca ale nie da się bez usuwania samego e-maila, tak żeby mnie nie korciło grać w ten syf bo inaczej nie da się nazwać tego co zrobili z tą grą. Dzisiaj patrze i wszystkie perki zresetowane, w domu aukcyjnym same słupy za 20 milionów.

 

Ja dziś kupiłem za jakeis grosze 3x MC12 FE i 3x TVR S FE xd

Btw. bug dalej nie naprawiony, nawe po wejsciu Lata dalej perki resetuja sie przy kazdym relogu, dzis juz hajs z perek formula drift wybieralem 4x :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha, no i crashe do pulpitu wrocily. Jak to za kazdym updatem, musze przeinstalowywac cala gre.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpaliłem,nic się nie zmieniło po za niedostępnością tego co się wystawiło na aukcji...mam tam jakieś 3 autka wystawiane od jakiegoś czasu a dziś nawet nie mogę podglądu zrobić bo akurat na tym serwery nie działają...czyżby zablokowali to co się wystawiło? bo według info się nie sprzedały i chciałem je odebrać a tu proszę. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ups...jakim cudem mi się dwa komenty takie same wystawiły to nie wiem :lol2:

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno można kupować, bo sam przed chwilą Huracana kupiłem i licytowałem Beetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie wiem, do czego porównać tę grę. Czerpie mechaniki z innych gier-perspektywa i loot trochę jak w Diablo, walka soulsowa, ale bez respawnu przeciwników, odradza się z pełnym paskiem zdrowia z tzw "szeptów" (takie punkty kontrole jak ogniska), ale levelować można w każdym momencie.  Do tego zbiera się różne surowce, które mają swoje przepisy, można ścinać drzewa, kilofem wydobywać rudę czy łowić ryby. Jakieś elementy surwiwalowe jak Stardew Valley. Co mi się nie podoba to, że wyposażenie może być zniszczone i trzeba łazić do kowala (którego trzeba najpierw uratować), aby je naprawił. Widziałem także w tutorialu, że można mieć specjalny przedmiot do naprawiania, ale na razie nie znalazłem i w pewnym momencie miałem wszystko poniszczone i musiałem uderzać gołymi pięściami. Na razie ta mechanika jest upierdliwa. Walka. Jest cholernie ciężka dla mnie, grałem dużo w różne soulsy, ale tutaj mnie biją ostro. Wydaje mi się, że nie jest zbalansowana, przeciwnicy mają więcej staminy niż ja.   Może to kwestia przyzwyczajenia/ogrania, albo doboru odpowiedniej broni. Eksploracja świetna, dużo sekretów na wielu poziomach.    
    • Moment, chwila. A niby czemu nie? Może akurat trafi się na przemiłą w skali Jaskra.  e: Jakby ktoś nie wiedział ocb:  
    • https://www.eurogamer.pl/kingdom-come-deliverance-2-oficjalnie-zapowiedziane-zobaczcie-zwiastun-i-poznajcie-wszystkie-szczegoly Trzeba odpalić jedynkę, odpalę czeski dubbing, to się pośmieję, na pewno zrozumiem z 90%, nawet w Biedronce, Kauflandzie czy na basenie bywa pełno Czechów, najważniejsze to nie mówić do Czeszki "szukam" bo dostanie się po pysku
    • Każda sensowna aplikacja istnieje na Androida i iOS, a nawet jeśli nie, to będą inne, podobne. Może się natomiast zdarzyć tak, że te na iOS zmuszą Cię do zapłacenia za nie. Jak wyżej. Na iOS masz AdGuard, który świetnie działa zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej. Elegancko się integruje z Safari. Z innymi przeglądarkami może być gorzej, ale i tak Safari na iOS zostawia w tyle Chrome i inne. Tak to już jest z Apple. Robisz po ichniemu, korzystasz z ich ekosystemu, który jest bardzo spójny w swojej ideologii, albo masz pod górkę. Obsługa gestami jest super, integracja z MacBookiem prima sort. Siri również miażdży asystenta Google. Jedyne, co w Apple mnie nie przekona, to ich bieda-chmura. Wciąż korzystam z Gmail i GDrive na iPhone i powiem szczerze, że googlowe aplikacje na iOS ssą. Podobnie jak jabłkowa aplikacja do kontaktów, dzwonienia oraz budzika. Nie ma ideałów. Najlepiej spróbować samemu i wyrobić sobie własne zdanie. Zawsze można sprzedać i wrócić do Androida.
    • Nie chodzi o niski fps, tylko zapchanie Vramu. Po takim chrupnięciu nie da się grać. Ale znowu zainstalowałem grę i bym zapomniał, że wyszły nowe sterowniki do Nvidii. Albo mam zwidy, albo sterownik poprawił działanie gry, za to CPU dostaje okropnie mocno po wątkach, czego wcześniej nie było. Vram pod korek, zdarzają się chrupnięcia, ale w moment całość wraca do normy i można grać dalej. Coś się zmieniło na lepsze dla grafiki kosztem ogromnego obciążenia CPU.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...