Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliscie się z sytuacją że nie dostaliście pełnej kwoty za aukcję?

 

Sprzedałem rimaca C TWO za 20 milionów cr, poszedł w 5 minut a dostałem tylko 17 milionów, chciałem za to kupić apollo IE ale brakuje mi teraz 2,5 miliona :/

Jeśli pamięć mnie nie myli to za każdym razem gdy wystawiasz auto na aukcje to w komunikacie jest wzmianka, że część hajsu dostaje PG, więc pełnych 2 baniek nie dostaniesz. Poza tym, po co ludzie sprzedają rzadko spotykane auta (rzadko dostępne)? :E

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mają duplikaty?

To duplikowanie jeszcze działa? Myślałem, że dawno to usuneli :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funkcjonalność tak, auta niet :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem rimaca bo to wygrałem za darmo A prowadził się tragicznie jak dla mnie więc chciałem się go pozbyć i kupić apollo ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moslerem mam zrobione prawie wszystkie speedtrapy i skoki :E

Mosler to najlepsze auto dla początkujących bo wchodzi w zakręty jak przyklejone, hamowanie opcjonalne i kosztuje 'grosze' porównaniu do innych aut.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosler to najlepsze auto dla początkujących bo wchodzi w zakręty jak przyklejone, hamowanie opcjonalne i kosztuje 'grosze' porównaniu do innych aut.

 

 

Nie tylko dla początkujących, doświadczeni jeszcze lepiej wykorzystają jego potencjał, ale to prawda że nawet przy 430 km/h łapie zakręt jak pocisk :P Właśnie kupiłem w końcu APOLLO IE i uwierzcie mi że przy nim to nawet MOSLER na zakrętach wymięka.

 

 

W ogóle jest jakaś opcja żeby dodać was gdzieś w grze? Bo samemu już mi się nudzi gra, więc fajnie byłoby z kimś czasem pośmigać po wyspie.

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak z ta gra jak wszystkie gry online to te PI**dolone rajdy przelajowe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej grze tryb w którym mogę się ścigać z przeciwnikami online tyle tylko, żeby przeciwnicy byli duchami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś anmulować aukcję z wystawiuonym autem żeby je odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, wystawione to wystawione. Też kiedyś tak sprzedałem ferrari F40C bo odruchowo cchciałem do niego wsiąść i bez uwagi wystawiłem go na aukcje za najniższą cenę :E

 

Ale rozwaliło ceny, Hoonigan RS200 19 milionów, Rip Rod też. Bone Shaker 8mil+ a taki Aventador LP750-SV ponad 6.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co dzieje się teraz z rynkiem, ale częściowo na tym zarobiłem :D A tego apollo to muszę sobie kupić skoro twierdzicie, że jest taki dobry :D Chociaż nie wiem czy mi moslera wyprze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co się stało...gra sięgnęła dna...nie wiem jak można było spartolić grę która miała potencjał...proponuję tym co jeszcze nie grali,lub nie mają aby pobawili się trójką.W przyszłym roku spodziewajcie się FH5. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co się stało...gra sięgnęła dna...nie wiem jak można było spartolić grę która miała potencjał...proponuję tym co jeszcze nie grali,lub nie mają aby pobawili się trójką.W przyszłym roku spodziewajcie się FH5. :D

co :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest, gra jest w miare OK na premiere ale community sie pruje o pierdoły, devsi zaczynają grzebac i po roku gra jest dno a najwieksze problemy dalej są.

 

Radio rozwalone przez ESRB, utwory wykastrowane lub usuniete, teraz rozwalili dom aukcyjny...auta z wartoscia 10.000.000 mozna wystawiac za max ~3.0~3.7m.

Ostatnio nawet Mclareny S sprzedawaly mi sie po 30k....chore. Nie oplaca sie juz wystawiac aut ktore maja widelki cenowe 4.000-13.000 CR.

 

Online drift adventure A800 jest kompletnie zdominowane przez lolwageny typu Abarth 595, Mini i inne graty a PG nic z tym nie robi.

Abarth 595 robi cuda z blokiem 1.6, AWD, najcienszymi oponami i ustawieniem geometrii kół do środka. Moozna nim legalnie oszukiwac - rozpedzic sie, postawic 90 stopni bokiem na drodze i wcisnac reczny....i tak bedzie sie slizgal jeszcze pareset metrow nabijajac punkty.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku Moslera i jego prędkościowych możliwości :E

 

screenshot_20190723_1eajxw.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari 599X EVO ma te 457kmh w nosie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie mogę go nigdzie kupić na aukcji. Gdzie można dostać Evo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był do wygrania w sezonówce...trzeba czekać aż się znowu pojawi. 

 

Skurczysyny oszuści, nawet w Team Games i to nie rankingowym....na zamku Bamburgh można wcisnąć Mini między ściany i nie da się tym sposobem wygrać/przegrać.

q5JQY6T.jpg

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku Moslera i jego prędkościowych możliwości :E

 

ZDJĘCIE

h7ef0nP.png

 

:E

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sprzedać? :E

Nie stać Cie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyj spec? Ja wiecej niz 500 nie wyciągnąłem. Zeby bylo jeszcze smieszniej, na forum Forzy piszą że najlepsze auto do B700 to..........Top Gear Track-tor :E :E :E.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyj spec? Ja wiecej niz 500 nie wyciągnąłem. Zeby bylo jeszcze smieszniej, na forum Forzy piszą że najlepsze auto do B700 to..........Top Gear Track-tor :E :E :E.

DJ Lime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgista, dopiero przeczytałem Twoją sygnaturke, masz jakieś foty tego potwora? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...