Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

To sorry nie sprawdziłem tego i nie jestem stanie pojąc tego takie evo powinno być wart minimum 10 milionów nawet teraz wystawiłem coś za grubą kasę a mój rekord sprzedaży samochodu to był rip pod za 16 milionów.

 

 

Dobra trochę z innej beczki dziś kupiłem nfs playback za 17 zł na originie i powiem wam ze nie wiem dla kogo gra jest skierowana może misje fabularne są nawet fajnie to fizyka jazdy jest mega skopana bo nawet nie da rady płynnie zakręt pokonać a tym bardziej trzeba na drifcie zakręty pokonywać bo jest szybciej a typowanie hamowanie nie ma sensu bo szybko doganiają a tym bardziej drifty w tej grze strasznie spowalniają auto jeżeli chcecie podriftować w trybie ciągłym jak w forzie no nie ma szans.

 

Kolejna rzecz czucie prędkości w tej grze to jest śmiech na sali bo wogóle nie czuć tylko bardziej pomaga kamera żeby zamaskować taki bubel.

 

Tylko tylko pokazuje jakiej sytuacji jest ta seria nfs nie ma nic wspólnego z U1,2, most wanted czy carbon, a bo tuning był niestety model jazdy i reponsynwność ssie po całej długości to tylko pokazuje jak marka upadła na dno a Heat to nie uratuje.

 

 

Póki co zobaczę co dalej ta gra jeszcze zaoferuje czy są jakie aktywności które dobrze są zrobione i by je dać do forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja polowałem na Evo i byłem przygotowany żeby wydać grubą kasę bo spodziewałem się 20 milionów i jak co chwilę wyskakiwały aukcje pojedyncze które momentalnie znikały to były od 150 do 220 tysięcy i aż mnie zatkało po ile ono jest sprzedawane. Ja najwięcej zarobiłem 20 milionów za RIMAC TWO

 

NFS dawno się skończył

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jeszcze pół godziny i nie dałem rady dalej dojśc szkoda grać w tego crapisona.

 

A co do unikatowych samochodów to wszystkie mam w garażu nawet jak mi któryś nie podoba sprzedaje te dublowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No porąbany jest ten dom aukcyjny. Moslera można kupić chyba za 100-130K kiedy to jest jedno z najlepszych aut w grze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No porąbany jest ten dom aukcyjny. Moslera można kupić chyba za 100-130K kiedy to jest jedno z najlepszych aut w grze.....

 

To jest właśnie komedia, Mosler za 150k, 599XX Evo za 150-200k, jaja jakieś.... Ale dobrze, bo Mosler jest genialny, tylko 599XX Evo udało mi się pobić czasowe i prędkościowe rekordy jakie ustanowiłem Moslerem bez żadnych dziwnych modyfikacji typu amortyzatorty terenowe że aż się auto w asfalcie zapada...

 

 

 

Swoją drogą patrzcie jakie autko trafiło się dzisiaj na aukcję :E Ciekawe jaki jest stan tapicerki w środku XD

 

beztytuu72jjw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 19 rusza stream z Update 13 do Forza Horizon 4: TWITCH, FACEBOOK

 

@edit

 

Powtórka z Update 13

 

FESTIWAL:

50%: Porsche 906 '66

80%: Porsche 911 GT1 Strassenversion

 

LATO:

- 50%: Hot Wheels Twin Mill

- 80%: Porsche Carrera GT

- #3 Porsche 917 LH

- Ford F-150 SVT Raptor 2011

- Subaru Impreza WRX STi 2001

- 3x Super Wheelspiny

- Maska klauna :E

- Italdesign Zerouno 2018

 

JESIEŃ:

- 50%: Hoonigan Gymkhana 10 Ford Focus RS RX

- 80%: Porsche 718 RS 60

- Caterham Superlight R500 FE

- 4x Super Sheelspin

- Honda Civic Type R 2018

- Kask wyścigowy

- Porsche 356 SL

- Porsche 911 GT3 RS 2019

 

Niestety reszty nie pokazali, ale dodatkowo można zobaczyć Porsche 718 Caymat GTS 2018

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 917, to jakaś nowa czy to co było? Italdesigna chętnie przygarne. Ogólnie to chyba lipa z nowymi modelami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 917, to jakaś nowa czy to co było? Italdesigna chętnie przygarne. Ogólnie to chyba lipa z nowymi modelami?

To są inne auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zima I wiosna mają być też nowe samochody zobaczymy I pożyjemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać więcej mercedesów, jakieś sedany typu s klasa, a ja ciągle też mam nadzieję na Lexusa LC500 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis blad chyba sie wkradl bo nie ma nowego sezonu i zawodow sezonowych:/ tez tak macie czy tylko ja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem ręcznie wyszukać aktualizację do gry w Microsoft storze, żeby się nowy sezon pokazał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xd.png

 

:E

 

@edit

Odpaliłem sklep i wszedłem w zakładke z grą i pobiera od razu aktualizacje

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo, restart kompa i forzy i pomogło. Ale masakra te mistrzostwa CO-OP w Porsche. Za 3cim razem dopiero o włos wygraliśmy...samo auto wydaje się słabe, prowadzi się jak ponton na dopalaczach.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robię tych zabaw bo jak widziałem biorą w nich udział większe głąby ode mnie...chcesz przekazać koronę ucieka ode mnie,chcesz go wyleczyć ucieka przed tobą,chcesz się wyleczyć też ucieka przede mną...co za ludzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Zabawy (Playground Games) ale CO-OP Championship vs unbeatable drivatars. Masakra to wygrać, czasami AI robią taki rubberbanding że głowa mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi o Porsche jest łatwe jeśli ma się znajomych w grupie no i przede wszystkim takich którzy potrafią jeździć bo jak widzę kolesi którzy mają 150+ lvl a nie potrafią wyprzedzić takich botów gdzie ja jestem na podium albo i wygrywam to coś jest nie tak.

Playlista sama w sobie fajna ale i bardzo łatwa.

Edytowane przez Pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo tych zabaw nie lubie, debile bęc i tyle. Dobrze, że nie ma jakiś dużych nagród za te zabawy (samochodu) więc na szczęście to omijam :cool:

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko takie teamy trafiały :E :E :E Oczywiście polak cebulak stosował corner bombing w każdym zakręcie - kij tam czy trafi AI czy swojego.

 

O0MYArP.png

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko takie teamy trafiały :E :E :E Oczywiście polak cebulak stosował corner bombing w każdym zakręcie - kij tam czy trafi AI czy swojego.

 

tez na takich trafiam ale i tak każde coop za pierwszym razem wygrywam natomiast wyjątkowa zrobię playground bo są do wygrania samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos calkiem pozmieniali z rankingami w Online Adventure, widzieliście? Mnie po ponownym zakwalifikowaniu do Drift Adventure wrzuciło w bagatela Rank 4, ponad 4000pkt. Wcześniej byłem Rank 10 z 2500pkt.

 

Takiego ex-aequo jeszcze nie miałem :E

 

edwHZUV.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos calkiem pozmieniali z rankingami w Online Adventure, widzieliście? Mnie po ponownym zakwalifikowaniu do Drift Adventure wrzuciło w bagatela Rank 4, ponad 4000pkt. Wcześniej byłem Rank 10 z 2500pkt.

 

Takiego ex-aequo jeszcze nie miałem :E

 

edwHZUV.png

Mi tak samo dodało gościa do lobby z rank 4, byłem na drugim w generalce i wrzuciło mnie na rank 5, a wcześniej byłem rank 11 :E Jestem ciekaw czy tak samo jest z innymi rozgrywkami rankingowymi :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...