Forum PCLab.pl: Forza Horizon 4 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (205 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Forza Horizon 4 Windows 10, temat główny

#4001 Użytkownik jest niedostępny   amp41 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Sierpień 2019 - 17:56

Dziwna jest ta forza a raczej nie dziwi nic,dziś na streamie gość to zaliczał też w terenie jak ja i też bezproblemowo :lol2:

#4002 Użytkownik jest niedostępny   Mackay22 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 18:04

U mnie naliczało odległość tylko jeżeli byłem w trakcie wyścigów :P

#4003 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 18:19

Coś mają porąbane z silnikiem, to napewno. Dziwne ponieważ wczesniej tego nie było ale Turn10 lubi psuć gry po premierze. Balans w A800 jest rozwalony, ostatnio rozwalili B700 dodając Track-tora który mimo gabarytów dewastuje wszystko w tej klasie.

Zobaczcie jak zwalone jest Offroad Buggies:https://youtu.be/eb8XTAuVmQA

Ten post był edytowany przez czolgista778 dnia: 16 Sierpień 2019 - 18:57

#4004 Użytkownik jest niedostępny   mlynos 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 19:09

Zobacz postczolgista778, o 16 Sierpień 2019 - 19:19, napisał(a):

Coś mają porąbane z silnikiem, to napewno. Dziwne ponieważ wczesniej tego nie było ale Turn10 lubi psuć gry po premierze. Balans w A800 jest rozwalony, ostatnio rozwalili B700 dodając Track-tora który mimo gabarytów dewastuje wszystko w tej klasie.

Zobaczcie jak zwalone jest Offroad Buggies:https://youtu.be/eb8XTAuVmQA

Imo na B700 w tym Forzathonie to Polaris RZR był mega do przodu, co prawda każda przeszkoda bardziej zwalniała niż tego Penhall'a na filmie, ale jeśli chodzi o przyspieszenie to imo równego nie ma.

#4005 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 19:30

No ja się męczyłem, nic powyżej "highly skilled" nie dało się wygrać. 2 razy jak jechałem to te drewniane płoty po prostu mnie zatrzymały...
Próbowałem VW Bugiem ale tu już całkiem AI mnie ośmieszało.

Ten post był edytowany przez czolgista778 dnia: 16 Sierpień 2019 - 19:31

#4006 Użytkownik jest niedostępny   GTM 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 21:49

Może mi ktoś powiedzieć co ja mam teraz robić w tej grze, skoro mam zaliczone wszystkie wyścigi, uliczne, drogowe, przełajowe i crossowe? Mam też zaliczone większość wyścigów z cyklu "historie i firmy" tyle że to czasem jest tak nudne i na jedno kopyto, że zwykle po kilku wyścigach mam dość :D
To już koniec czy jak? Tylko multi mi zostaje i te kilka sezonowych wyścigów?

#4007 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Sierpień 2019 - 22:10

Zostają sezonowe, star cardy, multi i rivals ale to zwykłe klepanie okrążenień przeciwko duchom. No i zbieractwo aut...

#4008 Użytkownik jest niedostępny   GTM 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 00:10

Zobacz postczolgista778, o 16 Sierpień 2019 - 23:10, napisał(a):

Zostają sezonowe, star cardy, multi i rivals ale to zwykłe klepanie okrążenień przeciwko duchom. No i zbieractwo aut...

Bez kitu, zbieractwo aut to chyba najbardziej wciągająca rzecz w tej grze :lol2: Nie wiem kto im układał wyścigi, ale chyba byli to ludzie z ubisoftu od misji fedeksowych z assasyna.
Przykładowo jest cała masa zawodów w których trzeba zdobyć określoną liczbę punktów i za każdym razem sprowadza to się to do slide w prawo, slide w lewo i tak w kółko, kasując przy tym pobliskie krzaki i murki, przez pierwsze trzy razy było to nawet fajne, ale ileż można :hmm: Dlaczego nie zrobili tego dobrze? Np na wzór gymkhany z Dirta 3? Ja rozumiem że nie da się tego zrobić w NFSie bo ta gra nie ma żadnej fizyki jazdy ale tutaj? dlaczego oni marnują taki potencjał. To samo zwykłe wyścigi, nie ma znaczenia czym jedziesz, na którym miejscu kończysz, nic się z niczym nie łączy, mogli zrobić jakieś ciekawe serie zawodów na wzór "evolution" i "factory driver" z NFS Porsche, wiele rzeczy mogli.
Ta gra ma IMO dwa oblicza, jedno to piękna czasami fotorealistyczzna grafika, rewelacyjny model jazdy, cała masa wiernie oddanych samochodów które chce się testować, bo każdym jeździ się inaczej, poza tym można w nich zmienić wiele rzeczy i dostosowywać w najmniejszych szczegółach i to wszystko jest 10/10, ale potem chciałbyś się pościągać i okazuje się, że musisz dojechać do wyścigu potem jakaś laska mówi ci ze musisz znowu dojechać do wyścigu a potem jedziesz czasówkę do mety....... i tyle, to jest zdecydowana większość cyklu "historie i firmy".

#4009 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2019 - 14:29

Jeździł ktoś Maserati mc12 Corsa? Ależ rakieta! Najlepiej prowadzące się auto w grze przy dużych szybkoscisch.

Dlaczego nie mogę zacząć grać w przygodę rankingowa online? Cały czas pokazuje mi że jestem niezakwalifikowany i nie wiem jak to zacząć :/

#4010 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2019 - 20:15

A jechałeś Senną czy Apollo Intensa Emozione?

#4011 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2019 - 23:14

Zobacz postczolgista778, o 24 Sierpień 2019 - 21:15, napisał(a):

A jechałeś Senną czy Apollo Intensa Emozione?

Tak, jeździłem i Senną i Apollo IE. Dla mnie MC 12 Corsa prowadzi się najlepiej. Senna nie pokona tak zakrętu przy 400+ jak Mc12 czy nawet IE. w sumie to nawet Mosler lepiej kosi zakręty przy dużych prędkościach niż Senna.

#4012 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Sierpień 2019 - 15:08

Co się w ogóle pochrzaniło z aukcjami? Mnóstwo jest ofert np Ferrari 599xx i wszystkie sprzedawane powyżej 1,5 miliona a na 599xx Evo odswoezalem okno aukcji przez 3h (!!!) i w końcu udało mi się kupić za... 220 tyś... Jakim cudem auto sto kroc szybsze i zadsze od zwykłej wersji jest sprzedawane za grosze? Zanim upolowalem swoją sztukę nie byłem wystarczająco szybki przez 11 aukcji! Tak samo apollo IE, kiedyś każdy sprzedawany po 20 milionów, pełno ofert, obecnie jedna raz na jakiś czas i nie można sprzedać drożej niż za 16 milionów. Czyżby kolejna złota aktualizacja?

Dziwne że takie perełki jak 599xx Evo sprzedawane są za grosze. Kiedyś Ford gt40 kosztował na aukcji ponad 10 milionów, obecnie milion max. A jak chcialem przyspieszyć jego odnowienie po znalezieniu w lesie to chciał ode mnie ten typek co odnawia nam samochody 7,5 miliona! This is madness! :E

Ten post był edytowany przez ThePunisher dnia: 25 Sierpień 2019 - 15:10

#4013 Użytkownik jest dostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Sierpień 2019 - 16:43

Panowie nie wiem czy wiecie ale na kanale stevio odkrył dwa stodoły nr 14 i 15 coś mi się zdaje ze będą w przyszłych aktualizacjach, jak myślicie??

Zobacz postThePunisher, o 25 Sierpień 2019 - 16:08, napisał(a):

Co się w ogóle pochrzaniło z aukcjami? Mnóstwo jest ofert np Ferrari 599xx i wszystkie sprzedawane powyżej 1,5 miliona a na 599xx Evo odswoezalem okno aukcji przez 3h (!!!) i w końcu udało mi się kupić za... 220 tyś... Jakim cudem auto sto kroc szybsze i zadsze od zwykłej wersji jest sprzedawane za grosze? Zanim upolowalem swoją sztukę nie byłem wystarczająco szybki przez 11 aukcji! Tak samo apollo IE, kiedyś każdy sprzedawany po 20 milionów, pełno ofert, obecnie jedna raz na jakiś czas i nie można sprzedać drożej niż za 16 milionów. Czyżby kolejna złota aktualizacja?

Dziwne że takie perełki jak 599xx Evo sprzedawane są za grosze. Kiedyś Ford gt40 kosztował na aukcji ponad 10 milionów, obecnie milion max. A jak chcialem przyspieszyć jego odnowienie po znalezieniu w lesie to chciał ode mnie ten typek co odnawia nam samochody 7,5 miliona! This is madness! :E

Maserati Levante i mc12 corsa sprzedałem razem na aukcjach za 17 milionów, może zależy ile takich samochodów jest obecnie na aukcjach tym wiecej tym są mniej warte.

Ten post był edytowany przez brainq dnia: 25 Sierpień 2019 - 16:47

#4014 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Sierpień 2019 - 23:54

A jak wytłumacyzsz to że najszybsze auto i absolutna rakieta w grze czyli Ferrari 599XX EVO pojawia się raz na godzinę i kosztuje na aukcjach około 200 tysięcy a zwykłe 599XX dostępne w salonie chodzi na aukcjach po 1,7 miliona i jest pełno ofert kiedykolwiek nie wejdziesz?

#4015 Użytkownik jest dostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 01:06

To sorry nie sprawdziłem tego i nie jestem stanie pojąc tego takie evo powinno być wart minimum 10 milionów nawet teraz wystawiłem coś za grubą kasę a mój rekord sprzedaży samochodu to był rip pod za 16 milionów.

Dobra trochę z innej beczki dziś kupiłem nfs playback za 17 zł na originie i powiem wam ze nie wiem dla kogo gra jest skierowana może misje fabularne są nawet fajnie to fizyka jazdy jest mega skopana bo nawet nie da rady płynnie zakręt pokonać a tym bardziej trzeba na drifcie zakręty pokonywać bo jest szybciej a typowanie hamowanie nie ma sensu bo szybko doganiają a tym bardziej drifty w tej grze strasznie spowalniają auto jeżeli chcecie podriftować w trybie ciągłym jak w forzie no nie ma szans.

Kolejna rzecz czucie prędkości w tej grze to jest śmiech na sali bo wogóle nie czuć tylko bardziej pomaga kamera żeby zamaskować taki bubel.

Tylko tylko pokazuje jakiej sytuacji jest ta seria nfs nie ma nic wspólnego z U1,2, most wanted czy carbon, a bo tuning był niestety model jazdy i reponsynwność ssie po całej długości to tylko pokazuje jak marka upadła na dno a Heat to nie uratuje.

Póki co zobaczę co dalej ta gra jeszcze zaoferuje czy są jakie aktywności które dobrze są zrobione i by je dać do forzy.

#4016 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 07:28

No ja polowałem na Evo i byłem przygotowany żeby wydać grubą kasę bo spodziewałem się 20 milionów i jak co chwilę wyskakiwały aukcje pojedyncze które momentalnie znikały to były od 150 do 220 tysięcy i aż mnie zatkało po ile ono jest sprzedawane. Ja najwięcej zarobiłem 20 milionów za RIMAC TWO

NFS dawno się skończył

Ten post był edytowany przez ThePunisher dnia: 26 Sierpień 2019 - 07:30

#4017 Użytkownik jest dostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 11:24

Pograłem jeszcze pół godziny i nie dałem rady dalej dojśc szkoda grać w tego crapisona.

A co do unikatowych samochodów to wszystkie mam w garażu nawet jak mi któryś nie podoba sprzedaje te dublowane.

#4018 Użytkownik jest niedostępny   czolgista778 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 12:15

No porąbany jest ten dom aukcyjny. Moslera można kupić chyba za 100-130K kiedy to jest jedno z najlepszych aut w grze.....

#4019 Użytkownik jest niedostępny   ThePunisher 

• *** NO MERCY ***
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2019 - 17:35

Zobacz postczolgista778, o 26 Sierpień 2019 - 13:15, napisał(a):

No porąbany jest ten dom aukcyjny. Moslera można kupić chyba za 100-130K kiedy to jest jedno z najlepszych aut w grze.....

To jest właśnie komedia, Mosler za 150k, 599XX Evo za 150-200k, jaja jakieś.... Ale dobrze, bo Mosler jest genialny, tylko 599XX Evo udało mi się pobić czasowe i prędkościowe rekordy jakie ustanowiłem Moslerem bez żadnych dziwnych modyfikacji typu amortyzatorty terenowe że aż się auto w asfalcie zapada...

Swoją drogą patrzcie jakie autko trafiło się dzisiaj na aukcję :E Ciekawe jaki jest stan tapicerki w środku XD

Dodaj obrazek

#4020 Użytkownik jest niedostępny   mlynos 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2019 - 14:09

Dzisiaj o 19 rusza stream z Update 13 do Forza Horizon 4: TWITCH, FACEBOOK

@edit

Powtórka z Update 13

FESTIWAL:
50%: Porsche 906 '66
80%: Porsche 911 GT1 Strassenversion

LATO:
- 50%: Hot Wheels Twin Mill
- 80%: Porsche Carrera GT
- #3 Porsche 917 LH
- Ford F-150 SVT Raptor 2011
- Subaru Impreza WRX STi 2001
- 3x Super Wheelspiny
- Maska klauna :E
- Italdesign Zerouno 2018

JESIEŃ:
- 50%: Hoonigan Gymkhana 10 Ford Focus RS RX
- 80%: Porsche 718 RS 60
- Caterham Superlight R500 FE
- 4x Super Sheelspin
- Honda Civic Type R 2018
- Kask wyścigowy
- Porsche 356 SL
- Porsche 911 GT3 RS 2019

Niestety reszty nie pokazali, ale dodatkowo można zobaczyć Porsche 718 Caymat GTS 2018

Ten post był edytowany przez mlynos dnia: 27 Sierpień 2019 - 19:21

• (205 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 199
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • Ostania »