Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakiś sposób na poprawę AA w tej grze? W 4K i AAx8 gra nadal strzępi ja cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triumph spitfire, ma setup ktory mimo <100kW robi robote.

BMW 2002 turbo probowalem ale nie ma szans.

 

To Ferrari ma ten sam problem co Porsche 917, za malo docisku na tylnia oś.

próbowałem Porsche 914, ale też bez szans, za to ten Triumph ora wszystkich jak chce :lol2: fajne te mistrzostwa, takie niewyważone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 100FP jest Apollo IE, kto nie ma niech bierze, bo kupe siana warte.

 

czym zrobiliście lakehurst championship d500 classic sport?

 

1980 Fiat 124 Sport Spider zrobiony na 500pkt i z palcem w ... robisz te zawody.

 

Ogólnie forza jest trochę upośledzona, bo co sezon przychodzę tu płakać o jakieś zawody których nie da się zrobić. Tak miałem i tym razem, ale już wiem o co chodzi. Gra jakoś nie potrafi do końca zapisać ustawień trudności. Mianowicie, gdy odpaliłem grę, miałem ustawiony najtrudniejszy poziom, przed zawodami zmieniłem sobie ustawienia na najłatwiejsze, a mimo to "leśnego duszka" nie szło przejść, zawsze ten ostatni crossowiec był przede mną choćbym jechał idealnie. Znowu parę godzin spędziłem trzaskając w biurko, w końcu zorientowałem się że coś jest nie tak. Po restarcie gry już zupełnie co innego, za pierwszym razem ze sporym zapasem zawody wygrane, a w ustawieniach nic nie zmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee, czyżbym spóźnił się z Camaro ZL1 PO? Czy jeszcze nie było? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yy no ja nie wiem, mi pokazuje ze sklep zmieni sie za 5h dopiero. Nie wiem OCB bo u mnie w sklepie jest teraz Lambo Veneno którego nawet nie ma na tej liście Black Friday.

 

O kurła, 9 RANO..................................ech.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, popieprzyłem AM i PM. Cholerne fajfokloki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możemy się pożegnać z rare autkiem przynajmniej na sporą ilość czasu, bo raczej tego auta nikt nie sprzeda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie od jutra przecież codziennie darmowe autko to może w któryś dzień powróci , szczerze to sam nie zdążyłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie od jutra przecież codziennie darmowe autko to może w któryś dzień powróci , szczerze to sam nie zdążyłem :lol2:

No ja spałem, więc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies sposoby zeby MSI AB i RTSS dzialal bo widze ze znowu jakis patch zablokowal :E

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Jak zablokowal to nie ma opcji - trzeba zamykac. To raczej nie AB tylko sam RTSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autem za darmo jest Dodge Challenger SRT Hellcat 2015 :E Myślałem z początku, że to ZL1 PO z dnia poprzedniego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa, że nie ma żadnych misji w tym miesiącu, bo nie mogę 80% wbić w sezonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dodają auta PO w sklepie forzathonu?...jeśli tak to dobrze bo jednego mi brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem Porsche 914, ale też bez szans, za to ten Triumph ora wszystkich jak chce :lol2: fajne te mistrzostwa, takie niewyważone.

 

A ja szczerze polecam absolutnie seryjnego Forda Capri RS3 100 - wygrana łatwa jak rzadko (3 x pierwsze miejsce na luzie). Też mi się podobało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w forzie jest pewien myk że lepiej zbytnio nie tuningować aut do mistrzostw ew. trzymać się pewnych zasad. Jeśli w zawodach S1 900 weźmiemy auto np. S1 830 to da nam ogólnie prostszych przeciwników aniżeli kiedy weźmiemy S1 900 i gra da AI mocniejsze auta, po prostu szybsze modele.

Z mistrzostwami Hoonigana było tak samo, trzeba było wziąć słabsze auto to zamiast Hoonicornów i RS200 gra dawała nam słabsze Hoonitrucki jako przeciwników

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też racja, aczkolwiek zawsze staram się przechodzić moimi ulubionymi autami, które z reguły mam do ma3xów danej grupy zrobione.

 

 

PS mój rydwan wpierdolu, tak zwany E36 "śmietnik" to absolutnie najlepszy fun car w grze w S1 900 (obok BRZ i 350z). Zakręty na ostro lub bokiem, wystarczy tyknąć ręczny. Pozdrawiam i polecam.

 

smietnikuqjb6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dodają auta PO w sklepie forzathonu?...jeśli tak to dobrze bo jednego mi brakuje :)

W sobote rano był do kupienia ZL1 PO. Jestem ciekaw którego Ci brakuje auta PO?

 

@edit

Porsche Cayenne Turbo 2018 kolejnym darmowym autem

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

mam tutaj pytanko

 

poniewaz konczy mi sie 3 miesieczny dostep do xbox game pass ,a stamtad pobralem gre i grywam sobie to mam pytanie czy jesli bym chcial na stale kupic gre to czy musze przez Microsoft Store czy mozna gdziekolwiek kupic klucz,chodzi mi o zachowanie postepów grze itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

mam tutaj pytanko

 

poniewaz konczy mi sie 3 miesieczny dostep do xbox game pass ,a stamtad pobralem gre i grywam sobie to mam pytanie czy jesli bym chcial na stale kupic gre to czy musze przez Microsoft Store czy mozna gdziekolwiek kupic klucz,chodzi mi o zachowanie postepów grze itd.

Wydaje mi się, że gdziekolwiek kupisz klucz to i tak będziesz miał postęp w grze zachowany, bo save zapisywany jest w chmurze z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sobote rano był do kupienia ZL1 PO. Jestem ciekaw którego Ci brakuje auta PO?

Brakuje mi chyba tylko tego forda PO...dwa dostałem od społeczności,resztę udało się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem złożyłem nowego kompa oczywiście dyski zostały stare. Zrobiłem format i niestety nie mam save z forzy 4 A niestety nie mam ochoty wszystkiego teraz odrabiać, jest na to jakiś sposób czy jedynie gra od nowa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi S1 2015 do odebrania za darmo w sklepie :)

 

1ZNaknk.png

 

Witam, mam mały problem złożyłem nowego kompa oczywiście dyski zostały stare. Zrobiłem format i niestety nie mam save z forzy 4 A niestety nie mam ochoty wszystkiego teraz odrabiać, jest na to jakiś sposób czy jedynie gra od nowa? :)

 

Przy włączaniu gry powinna być synchronizacja bo save jest w chmurze , przynajmniej ja tak miałem po formacie :)

Edytowane przez Pressure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic takiego się nie pojawiło. Czyli zostaje mi reinstal czy jest jakakolwiek inna możliwość przywrócenia save'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...