Forum PCLab.pl: Forza Horizon 4 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (201 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Forza Horizon 4 Windows 10, temat główny

#61 Użytkownik jest niedostępny   scratix 

• 01011001
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Czerwiec 2018 - 18:40

Znowu taka mała mapa? Zgadzam się z tymi co mówią że to co najwyżej FH 3.5 a nie 4...

#62 Użytkownik jest niedostępny   arek1022 

• ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • PipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2018 - 19:21

Zobacz postThorns, o 17 Czerwiec 2018 - 16:07, napisał(a):

W kampanii niech sobie robią co chcą, w grze online to trochę słabo narzucanie pory roku, mam nadzieje ze będzie można wybierać własne customowe wyścigi i ścigać się z członkami klubu i znajomymi w wybranych klimatach

przykład.. człowiek siedzi nad tunningiem kilka dni, bo tak bywa.. dopieszcza go.. a tu kończy się tydzień, zmienia się sezon na zimę.. i ch$#$^j z testami

na zimę osobne części, tuningi itp.

w FH3 przynajmniej gdy nie chciałem ruszać zimy (która jako dlc były niesamowita) to nie wchodziłem do Blizzard Mountain

A przypadkiem w pierwszym zwiastunie samochody nie poruszały się tak samo mimo innych warunków panujących na drogach ?

#63 Użytkownik jest niedostępny   Kazubin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2018 - 19:50

Zobacz postkieros, o 17 Czerwiec 2018 - 19:26, napisał(a):

Na co komu w ogóle mapa. Można zrobić wybieranie toru z menu i tyle.

Bzdury. TC nie jest podróbką FH. TC to jest następca TDU.

Będzie się zmieniać wraz ze zmianą pór roku. Ot raz na jeziorze będzie można jeździć a raz nie.

Dałeś mapę C2 i czy z tego powodu ta gra jest lepsza? TDU już nie ma, a stara wersja już nie ma startu do nowej FH, czasy się zmieniają.

#64 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Czerwiec 2018 - 19:53

Mapa może i jest mała, ale ładna, jest dużo wyścigów i aktywności. Ja do dzisiaj czerpię przyjemność z grania w FH3. Pory roku dodadzą jeszcze nowy extra klimat. Ja tam jak na razie jestem zadowolony z tego co ma być w FH4.

Oczywiście nie obraziłbym się gdyby mapa była większa, ale nie można mieć wszystkiego. Zobaczymy na premierę i ewentualnie wtedy będziemy mogli ponarzekać :E

#65 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 17 Czerwiec 2018 - 20:31

Zobacz postketiw555, o 11 Czerwiec 2018 - 22:50, napisał(a):

To jednak wrócę do horizona 3 i poczekam aż będzie po 150 zł 😂😂👌

No to sobie poczekasz całkiem sporo aż zejdzie do 150zł.

Zobacz postlukadd, o 17 Czerwiec 2018 - 19:53, napisał(a):

Mapa może i jest mała, ale ładna, jest dużo wyścigów i aktywności. Ja do dzisiaj czerpię przyjemność z grania w FH3. Pory roku dodadzą jeszcze nowy extra klimat. Ja tam jak na razie jestem zadowolony z tego co ma być w FH4.

Oczywiście nie obraziłbym się gdyby mapa była większa, ale nie można mieć wszystkiego. Zobaczymy na premierę i ewentualnie wtedy będziemy mogli ponarzekać :E

FH i FH 3 to chyba najlepsze części Forzy Horizon, za to FH2 była taka sobie.

#66 Użytkownik jest niedostępny   Gornik92 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 07:18

Oby tylko nie skopali optymalizacji bo bardzo chętnie bym w to pograł. Ale posiadam forze horizon 3 jak i forze motorsport 7 i z każdą jakieś problemy. W horizon 3 ciągłe crashe do pulpitu lub BSODy a w motorsport 7 po długiej grze zaczyna mi klatkować i fpsy skaczą. Także na prawdę boję się wydać kolejnych pieniedzy na ich produkty chodź nie powiem sama seria jest po prostu świetna jako gra. Ale technicznie na PC to niestety leży.

#67 Użytkownik jest niedostępny   Edward Kenway 

• Exel F
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 08:01

Zobacz postGornik92, o 18 Czerwiec 2018 - 08:18, napisał(a):

Oby tylko nie skopali optymalizacji bo bardzo chętnie bym w to pograł. Ale posiadam forze horizon 3 jak i forze motorsport 7 i z każdą jakieś problemy. W horizon 3 ciągłe crashe do pulpitu lub BSODy a w motorsport 7 po długiej grze zaczyna mi klatkować i fpsy skaczą. Także na prawdę boję się wydać kolejnych pieniedzy na ich produkty chodź nie powiem sama seria jest po prostu świetna jako gra. Ale technicznie na PC to niestety leży.

ja mam ciut słabszą konfiguracje i z crashami w forzie horzion 3 nie miałem problemów

#68 Użytkownik jest niedostępny   Gornik92 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 08:53

Widzisz widocznie miałeś szczęście. Bo z tego co się orientuję wiele osób zmaga się z tym problemem właśnie w Forzy horizon 3. A w Motorsport 7 te ścinki po długim czasie gry mogą być spowodowane zapełnianiem się pamieci graficznej ale muszę to wypróbować. Ale najważniejsze, że przynajmniej Forza 7 nie crashuje do pulpitu. Także na pewno nie jest to problem sprzętowy jeśli chodzi o horizon 3.

#69 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 13:56

Ceną da się szybką zejść poprzez ruskich

#70 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 15:56

Zobacz postGornik92, o 18 Czerwiec 2018 - 08:18, napisał(a):

Jak dla mnie to optymalizacja FH3 jest genialna w stosunku do wizualnej zawartości. Jest to naprawdę jedna z nielicznych nowszych gier AAA gdzie na moim gtx 1070 gram w 4k na detalach bliskich ultra(msaa off i cienie high) na gtx 1070 w stabilnych 60fps. Podobnie FH7 tam też 60 fps i to z msaa x2 w 4k, cienie tylko zrzucam na high i śmiga, a dropy są tak sporadyczne, że nawet się nimi nie przejmuję.

W ciągu ostatnich kilku dni przegrałem ~20h w FH3 i wykrakaliście wywaliło do pulpitu jeden raz w sesji powyżej 3h. Ale to na prawdę już nie pamiętam kiedy wcześniej mi wywaliło grę bez powodu, jakoś grube kilka miesięcy temu pewnie będzie.

Aktualnie mam 350h przegrane od premiery w FH3.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 18 Czerwiec 2018 - 16:01

#71 Użytkownik jest niedostępny   BlindObserver 

• "Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć klęcząc"
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 18 Czerwiec 2018 - 21:22

Zobacz postluk21pl, o 18 Czerwiec 2018 - 13:56, napisał(a):

Ceną da się szybką zejść poprzez ruskich

No, zaoszczędzisz aż 20 zł. Nie ma co, szybkie zejście :lol2:

#72 Gość_Usunięty_*

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 01:44

Oby tylko nie zrobili tak jak w FM7 że celowo obniżyli kolory i kontrast by gra lepiej prezentowała się na TV i monitorach HDR.

#73 Użytkownik jest niedostępny   brainq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 02:15

Zobacz postRMS_84, o 19 Czerwiec 2018 - 02:44, napisał(a):

Oby tylko nie zrobili tak jak w FM7 że celowo obniżyli kolory i kontrast by gra lepiej prezentowała się na TV i monitorach HDR.

Pierwsze słysze tak było??

#74 Gość_Usunięty_*

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 02:22

Jedynie wersję na xboxa będzie można kupić tanio bo będą fizyczne kopie.
Na PC najbardziej się opłaca kupić wersję za 350zł bo ma 2 dodatki w sobie :kwasny:
Niestety przez dystrybucję w sklepie MS ciężko będzie kupić gdzieś taniej.

Lewych wersji za 10zł czy ileśtam nie liczę. Radzę na to uważać bo jest wysokie prawdopodobieństwo, że policja do was zapuka. Nie stanie się to od razu ale w ciągu kilku najbliższych lat.

Tego filmiku chyba nie było

Jeżeli w FH4 jedynie mapka się zmieni to raczej odpuszczam tą grę do czasu dużej promocji.

Ten post był edytowany przez kieros dnia: 19 Czerwiec 2018 - 05:54

#75 Użytkownik jest niedostępny   luk21pl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 12:07

Jeszcze można kupić u ruskich

#76 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 12:29

Zobacz postbrainq, o 19 Czerwiec 2018 - 03:15, napisał(a):

Pierwsze słysze tak było??

Ta trochę inna paleta jest w wersji HDR, ale czy ona by się sprawdziła przy SDR przy niskim zakresie tonalnym? Nie jestem pewien. W sumie lekko podbijając saturację kolorów w SDR i będziesz miał podobnie.

#77 Użytkownik jest niedostępny   mURdOcK 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 13:03

Zobacz postRMS_84, o 19 Czerwiec 2018 - 02:44, napisał(a):

Chyba nie wiesz co to jest kontrast, że piszesz takie głupoty.

#78 Gość_Usunięty_*

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 16:13

To porównajcie sobie FM6 PC z FM7 PC SDR i FM7 PC HDR. FM7 PC SDR wygląda ciemniej i kolory są dużo gorsze. Natomiast FM6 PC i FM7 PC HDR wyglądają kolorystycznie podobnie. Więc ewidentnie Microsoft pogorszył kolory w wersji SDR by wersja HDR lepiej się prezentowała. Żeby dało się grać w FM7 PC SDR musiałem mocno pobawić się ustawieniami monitora i panelu nvidii oczywiście by uzyskać podobny efekt to FM6 PC.

#79 Gość_Usunięty_*

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 16:38

Zobacz postkieros, o 19 Czerwiec 2018 - 02:22, napisał(a):

Tego filmiku chyba nie było

Jeżeli w FH4 jedynie mapka się zmieni to raczej odpuszczam tą grę do czasu dużej promocji.

Dzięki za podpięcie filmiku. Z niego można wywnioskować jedno FH4 to to co najlepsze z FH + FH2 + FH3 = FH4.

#80 Gość_Usunięty_*

Napisany 19 Czerwiec 2018 - 22:33

Nigdy nie grałem w FH1 a w FH2 w sumie kilkanaście minut.
Dla mnie gra za droga jeżeli tylko mapka się zmieni. Za 150zł podstawka i 250zł z dodatkami to może...

edit:
mają być jakieś misje fabularne.

Playground Games ujawniło, że w Forza Horizon 4 po raz pierwszy w serii pojawią się misje fabularne - Horizon Stories. Misje te zaoferują krótkie historie osadzone w świecie gry. Przykładowo, podczas zabawy będziemy mogli pojeździć taksówką i starać się dowieźć pasażerów w wyznaczone miejsca jak najszybciej albo dokonać jakiegoś niebezpiecznego wyczynu jako kaskader. Niektóre opowieści będą nawiązywać do innych gier wyścigowych.

Ten post był edytowany przez kieros dnia: 19 Czerwiec 2018 - 22:36

• (201 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Ostania »