Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

przy 72fps nie bede widzial przeciez 144hz, czy jak to jest? co polecasz? sync daje input lag ale nie ma tzw klatkowania obrazu co nie? :)

 

No nie będziesz widzieć 144Hz ale jak grafa Ci nie wyciągnie 144fps to też nie zobaczysz tak?

Gra w sumie bardzo dobrze sobie radzi bez jakichkolwiek v-synców i blokad więc śmiało możesz to powyłączać i cisnąć.

Mi gra wyciąga ponad 100 cały czas na ultra więc u ciebie będzie jeszcze lepiej.

 

Ten input lag w takich grach jak Forza to raczej najmniejszy problem ;)

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 1080ti + 8600k OC 5,0ghz wiec licze na duzo wiecej niz 144 klatek...

 

 

Panowie gra sie uruchomila reinstall + wylaczenie riva tuner wychdozi na to ze pomoglo, teraz lepiej inne pytanie, jak zmienic nick?

 

https://i.imgur.com/EbRfR6J.png

 

Przydzielilo mi tez bo pamietam wczesniej jak gralem w demo, jakis nick typu COSIERPENNY WTF?

 

Ok tutaj ustawiamy nick: profil na xbox live trzeba sie zalogowac (login ten sam co na microsoft)

https://account.xbox.com/en-US/ChangeGamerTag?wa=wsignin1.0

 

 

 

Symulacja osiągów zajebista, już 1 co mi się podoba w tej grze:

https://i.imgur.com/lcOh1Pv.png

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziala nick, zasysa go dopiero po 15min, zastanawiam sie teraz jak zastosowac te ustawienia ktore mi narzucilo skoro jak uruchamiam kompa to i tak mi proponuje jakas dynamiczna zmiane

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba co 3 dni sie zmieniaja.

 

Widze ze jest nowy update, 444MB.

Jakiś był update poza tym jednym? Jakoś nie widze w MS :hmm: Po odpaleniu gry prosiło mnie o zrobienie aktualizacji

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z Geforce experience? mam tam forze dwa razy i jakbym mial dwie osobne wersje zainstalowane: 1.197.396.2_x64 oraz 1.193.24.2_x64

Chyba będę musiał to jeszcze raz sciągać bo coś mi się wydaje że mam dwie na dysku bo jakoś mniej sie miejsca zrobiło niż było wcześniej.

Mimo wszystko samo zainstalowanie ponownie bez usuwania tego katalogu co pisali na forum pomogło.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystacie z Geforce experience? mam tam forze dwa razy i jakbym mial dwie osobne wersje zainstalowane: 1.197.396.2_x64 oraz 1.193.24.2_x64

Chyba będę musiał to jeszcze raz sciągać bo coś mi się wydaje że mam dwie na dysku bo jakoś mniej sie miejsca zrobiło niż było wcześniej.

Mimo wszystko samo zainstalowanie ponownie bez usuwania tego katalogu co pisali na forum pomogło.

Ja mam tą drugą wersje tj. 1.193.24.2_x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaczalem grac, nic nie wywala, jednak gdzie sa moje dodatki? Przechdoze jakis singiel, gram juz prawie 1h i mam tylko 2 auta w garazu te ktore zdobylem a gdzie moje vip auta ktore wykupilem, o co tu chodzi? tak jakbym gral w wersje standard, wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą drugą wersje tj. 1.193.24.2_x64

 

Ja już ogarnąłem, tą właśnie wersje usunąłem, zostawiłem tą drugą i wszystko działa jak powinno.

Auta nie są czasem do odbioru? Tak jak ta formuła drift tak i pewnie reszta, opcje są pogmatwane ale dojdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaczalem grac, nic nie wywala, jednak gdzie sa moje dodatki? Przechdoze jakis singiel, gram juz prawie 1h i mam tylko 2 auta w garazu te ktore zdobylem a gdzie moje vip auta ktore wykupilem, o co tu chodzi? tak jakbym gral w wersje standard, wszystko jest ok?

 

Auta z DLC musisz sam sobie dodac do garazu, gdzies w garazu/festivalu są ikony. 

Działa to tak że pierwszy egzemplarz danego pojazdu bierzesz za darmo a kolejne są już w 100% płatne w CR.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł gdzie najszybciej nabić 7mln punktów umiejętności do forzathronu nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dowalili z tymi 7 milionami :E Ja po godzinie wyrębu lasu mam dopiero 3.5 mln :P

 

Warto zaglądać na aukcje bo wytargałem tam za grosze tego Land Rover'a FE co jest w sklepie Forzathonu. Kupiłem go za 50 patyków, dzięki czemu zaoszczędziłem 300 pkt FP :cool: On ma premię do umiejętności, więc się przydaje do tego wyzwania. Warto sobie odblokować mnożnik 6x do tego samochodu... punkty fajnie wpadają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota wymyślił tą randomową przygodę......pierwsza runda 6v6, druga runda już 6v3 i równie dobrze można wyjść z lobby bo wiadomo że nie masz szans, głupota. Nie mówiąc już o tym że w tej samej klasie wchodzą spychacze w dwutonowych SUV-ach vs <1000kg rajdówki, jednak nie warto grać FH4 online z randomkami.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4h dzisiaj, gra po prostu petarda, wszystko jest tak zrobione że nie mam słów. Ta gra to nie tylko prowadzenie auta ale rywalizacja, odkrywanie swiata, tuningowanie, pobijanie rekordów..

 

Do konkretnego szczegółu z mojej dziedziny zaliczam coś co nie kazdy zrozumie - jest to charakterystyczny szum a konkretnie realistyczny wiatr w słuchawkach w menu ktory wprowadza Cie w taki nastroj ze nie masz potrzeby odchodzic od komputera bo Twoj umysl mysli ze na zewnatrz tak wieje ze lepiej siedziec w domu i grac w Forzę :E

 

Szkoda ze jade teraz na weekend, samochody odblokowaly sie potem zgodnie z Waszą instrukcją, namawiam kumpla by z nim "powozic" sie razem po miescie, fakt faktem gra zrobila swoje ograniczenia jak np minimalizacja gry ktora wyrzuca Cie z forzy online (tak jakby chcieli tylko graczy ktorzy są aktywni) + nie kazde wydarzenie znajdzie Wam graczy i trzeba solo, tak czy siak to dopiero poczatek i mysle ze duzo jeszcze mnie spotka. Ps kazde auto inaczej sie prowadzi... mnostwo tego.

 

1 gra ktora kupilem za taką kase i nie zaluje ani złotówki, well done!

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł gdzie najszybciej nabić 7mln punktów umiejętności do forzathronu nowego?

Może to coś pomoże choć nie do końca na temat :

Jest to najlepszy sposób na perki ale też umiejętności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem na wydmach i plaży koło tego zamku za 10 mln, poszło całkiem sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plaży na wydmach tym ulepszonym Land Roverem FE leci jakiś milion+ w 5minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, protip - drift-auta mają perk dający po $300k na auto a po drodze wpadają wheelspiny. Banalnie łatwo go wyklepać na Greendale Airstrip:

 

Ja dorwałem R8 V10 5.2 Plus (nowy model) i MB 300SL. Reszta sam chłam z tych spinów, jakaś nędzna Honda czy Golf. Ciuchów mam już od groma a klaksonów prawie wszystkie mad2.gif 2x miałem super spina z potrójnym szitem.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowy event multi to wyścigi przełajowe w muscle carach... widzę, że nie ma co tutaj liczyć na jakieś sensowne eventy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest poważny problem po aktualizacji najnowszej mam teraz crash w menu i wywala do pulpitu :mad2: :mad2: .

 

Dobra odinstalowalem gre i nadal nie mam miejsca na dysku co jest??? jakby nie odinstalowało.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dla syna a nie mogłem się wczoraj oderwać. Dobrze że on może grać tylko w weekendy :D dzisiaj podłącze do tv żeby sprawdzić HDR - warto? Trzeba coś ustawiać w Windows i sterownikach?

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj podłącze do tv żeby sprawdzić HDR - warto? Trzeba coś ustawiać w Windows i sterownikach?

Czy warto? Obowiązkowo!!! W tym temacie wszystko masz forum.pclab.pl/topic/1248928-HDR-na-PC/page__st__1100

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...