Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób niektóre osoby wystawiają takiego Aventadora FE za 20 milionów skoro ja mogę maksymalnie za 600 parę tysięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażenie, że na poziomie Niezwyciężonym jest łatwiej niż na Pro? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację od kolegi:

post-553330-15399457432008_thumb.png

Tak więc ten kto zakupił preorder FH4 niech sprawdzi czy nie dostał takiej wiadomości na Xbox Live ~ Dodaje Czarną Bluzę oraz McLarena 720s (nie jest to ten sam co można zakupić - jest już potuningowany i ma napis PREORDER w nazwie)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

TYLE WYGRAĆ:

 

8WZnca7.jpg

 

 

Nareszcie wpadł R390 GT1, który za perki odblokowuje dodatkowo GTR-LM '95 = miodzio. R390 w malowaniu Le Mans '98 wygląda obłędnie, szkoda że nie ma oryginalnych BBSów i spoilera z LM:

 

 

Uq1coYM.jpg

 

 

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać cifa '18 ze sklepu czy szkoda punktów?

 

up@ przed chwilą się jarałem 720S, jakimiś wąsami i 170k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać cifa '18 ze sklepu czy szkoda punktów?

Ja tam kupiłem, bo wychodze z założenia, że samochodów których nie ma w sklepie to biore za punkty. A poza tym, Syfikiem całkiem nieźle sie śmiga do klasy A :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem, bo wychodze z założenia, że samochodów których nie ma w sklepie to biore za punkty. A poza tym, Syfikiem całkiem nieźle sie śmiga do klasy A :P

kasa to nie problem, tamte punkty wolę zostawić na jakiegoś Superfasta czy nawet superlosowania

więc jednak udam sie do sklepu

 

kupiłem któryś dom za 750k, z niego 3x superki, a w nich koło miliona i dwa samochody warte drugie tyle :E

Edytowane przez dudek970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GT40 to przecież barn find? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GT40 to przecież barn find? :E

ale pójdzie na licytacji i będzie na kolejne głupoty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta MK2

Jak niby ukończyć to Horizon Hearts z forzathon? Meczę się z tym już pół godziny...

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zamówiłem grę Forza Horizon 4 - Edycja Ultimate bo tak kuźwa się rozchodzą.Ludzie rzucili się na to wydanie jak sępy do padliny :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś patrzę na YT a tu Lucek ma 140 losowań...wyniki bez komentarza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy można założyć drugi profil na tym koncie XBOX live, czy jakoś tak, żeby można było rozpocząć karierę od nowa? Da się dwa profile na jednym koncie uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z apki ForzaTune 7, niestety nie jest darmowa. Imo jak na to, że tak mało wkładu własnego trzeba tutaj włożyć w ustawienia samochodu, to wyniki są całkiem dobre. Chociaż czasem trafi się na niezbyt dobry tuning, ale i tak jest zawsze lepszy niż te na stocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdze że warto kupowac każdą chałupę która daje SW. Tutaj z jednej chałupy za 750 czy 900k, jakoś tak:

 

OfwpPxe.png

auoKxrV.png

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdze że warto kupowac każdą chałupę która daje SW. Tutaj z jednej chałupy za 750 czy 900k, jakoś tak:

 

OfwpPxe.png

auoKxrV.png

Dokładnie takie same wrażenie odnoszę

nie wiem jak te zamki 10/15mln, ale te tańsze się zwracają z nawiązką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili kupiłem Derwent Mansion za 1.5 miliona, daje 5 super spinów, sam zobacz co wypadło:

 

 

 

 

qqSPnjt.png

 

BDH6VSR.png

 

lMQDD2K.png

 

 

JzFAXe2.png

 

 

 

 

Ostatniego screenshota nie złapałem ale było w nim 2x 300k w gotówce i jakiś ciuch. Koniec końcow domek za 1.5 mil zwrócił się z nawiązką.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu ja polecam ten poradnik

Ustawiam wszystko jak jest opisane co daje mi b.dobre ustawienia wyjściowe i potem tylko delikatnie poprawiam pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak najszybciej zdobyć skill points?

+zzy nie powinno być tak ze perki(skill points) sie zapisuja? raz mialem z 10 ale potem cos zagralem jakies wydarzenie na mapie i patrze ze mam zero NA INNYM, od czego to zalezy? nie sumuja sie? jakis patch wszedl?

 

cZEMU NA INNYCH AUTACH NIE SUMUJA SIE PERKI???! tylko na jednym wtf!

 

tutaj to dziaslalo na kazdym skill points typ mial 99 pkt i sobie mogl nabijac

 

Edytowane przez Forii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest irytująca...powróciłem na chwilę do FH 3 żeby zobaczyć jak fajnie było...taki przykład z wczoraj....nabijam punkty na plaży,nabite 300000,rozbijam te drewniane coś i nagle zapałka wystaje z piachu....nabite punty do piachu....im dłużej człowiek gra tym bardziej widzi jakie to żałosne,nie przesłoni tego miodzio grafika czy inne ochy i achy ludków z klapkami na oczach.Wygraliście w losowaniach gratulacje,tylko się łudzicie,wykupicie domki i się skończy...polecam w sieci zobaczyć losowania....otwórzcie oczy to gra tylko do ogrania i do pięt nie dorasta trójce z dodatkami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest irytująca...powróciłem na chwilę do FH 3 żeby zobaczyć jak fajnie było...taki przykład z wczoraj....nabijam punkty na plaży,nabite 300000,rozbijam te drewniane coś i nagle zapałka wystaje z piachu....nabite punty do piachu....im dłużej człowiek gra tym bardziej widzi jakie to żałosne,nie przesłoni tego miodzio grafika czy inne ochy i achy ludków z klapkami na oczach.Wygraliście w losowaniach gratulacje,tylko się łudzicie,wykupicie domki i się skończy...polecam w sieci zobaczyć losowania....otwórzcie oczy to gra tylko do ogrania i do pięt nie dorasta trójce z dodatkami :lol2:

 

W 100% się z tobą zgadzam. Od momentu kiedy pozbyłem się crashy w obu częściach sam teraz ogrywam dodatki do trójki mając 4 zainstalowaną :lol2: Dodatkowo w 4 boli np brak takich marek jak mitshubishi, toyota czy np rolls royce. Parę modeli audi czy bmw też brakło. Np nie ma Audi Q7 czy np BMW M3 E46 którą w 3 uwielbiałem się wozić. No chyba, że da się te auta odblokowac w jakiś inny sposób. :hmm: Dla mnie po prostu 3 jest lepsza od 4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...