Skocz do zawartości
Edward Kenway

Forza Horizon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego większość ludków sobie porobiła własne trasy aby się nie męczyć tylko szkoda że ulicznych się nie da :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj no....własne trasy w sezonowych????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego większość ludków sobie porobiła własne trasy aby się nie męczyć tylko szkoda że ulicznych się nie da :lol2:

Też z nich korzystam jak jest okazja żeby zaoszczędzić czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drift adventure jest kompletnie zniszczone przez lolauta typu Willys, Abarth i inny syf z lat <1970...co za idiota to wymyslił. Na rankingówkach widać raptem z 5 modeli, reszta odpada w przedbiegach. Widze też nową META - pełnym gazem w ściane byle by zrobić drift, pieprzyć hamulce.

Na 2 wyscigach stracilem juz jeden caly rank bo nie ma szans grac z takimi ludzmi, roznica w pkt jest ogromna.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekaj no....własne trasy w sezonowych????

Nie sezonowych tylko tych co są w każdym sezonie np. w tym ciężarówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam takiego laptopa: HP Gaming Pavilion - 15-cx0812no z GPU 1050Ti i Forza chodzi mi na high-ultra w ok. 60 fps, ale po podłączeniu przez HDMI do TV 55" (samsung qe55q6fam) odpala się w w nienatywnej roździelczośći TV czyli 1080p laptopa i nie wygląda to zbyt dobrze.

 

To uruchomiłem w 4k, ale niestety jest mniej niż 30fps na niskich ustawieniach.

Pomyślałem więc, że może by zmienić na coś pośrdoku czyli nieco większą rozdzielczość niż 1080p, ale w ustawieniach nvidi nie mam takiej opcji i w samej grze do wyboru 1080p lub 4k. Można to jakoś zmienić? Albo co mam ustawić aby trzymało te 30 fps na 4k? Z góry dzięki za sugestie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chciałbyś na tym laptopie z tą kartą grać w 4K i 60 FPS...powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie skonczyl mi się game pass - gdzie najtaniej kupić Forzę, żeby nie stracić progresu? :hmm: MS Store?

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na MS Store masz promke teraz za pol ceny możesz kupic Forze:) A ja mam pytanie z innej beczki: komus przestala się uruchamiać forza? Bo mi dzisiaj się wlaczyc nie chce. Pojawia się pierwszy ekran z tym czarnym tlem z prawami autorskimi i dupa- wywala do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w patchu którymś było tak samo musiałem odinstalować i pobrać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja mam takie pytanko odnośnie różnych wersji Forzy, otóż wersja deluxe zawiera tak zwany car pack i w opisie tego dodatku napisane jest:

"Zdobądź 49 dodatkowych samochodów za niewygórowaną cenę! Wszystkie auta dostępne dzięki przepustce samochodowej można jednorazowo dodać do swojego garażu w Forza Horizon 4 bez dopłat z użyciem kredytów stosowanych w grze." I teraz zastanawiam się czy ten car pack daje mi możliwość wybrania sobie w grze jakichkolwiek 49 samochodów i dodania ich do mojego garażu czy tu chodzi jedynie o dodatkowe samochody które przychodzą wraz z tym dodatkiem?

 

Drugie pytanie jest takie czy w tej grze jest dużo grindu? bo generalnie słyszałem, że jest słabo pod tym względem ogólnie w forzach, nie chce mi się grindować 500 godzin żeby zdobyć jakieś fajne autka za które przecież i tak zapłaciłem kupując gre! Jakbym miał grać pierwsze 10 godzin tylko golfem (lub jego odpowiednikiem) to bym chyba podziękował, pamiętam w Need for Speed Rivals był taki system, że praktycznie po każdym wyścigu dostawało się nowy samochód i muszę przyznać, że cholernie mi się to podobało. Wyczytałem że przepustka VIP podwaja kredyty za wyścigi ale ona kosztuje 100zł czyli prawie tyle co gra lol chyba nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car pack to auta które otrzymujesz w ramach DLC za darmo dodajesz do garażu,nie jakie chcesz z salonu...grind to tylko jakieś tablice i ukryte auta do odnowienia ,dodatkowo za szkoły na 3 gwiazdki zdobywasz auta ...dodatkowe auta zyskujesz za poziomy niektórych wyścigów plus losowania,giełda,forzathony.

Tak z ciekawości odpalam dzisiaj forzę,wchodzę w aukcje i naprawdę trochę mnie zaskoczyło ile jest dostępnych aukcji z rzadkimi autami...te które jakiś czas temu nie były dostępne,teraz masowo są wystawiane,pomijając że są jeszcze tacy co wystawiają je po 20 melonów (a kto za tyle może to kasy pewnie ma już opór) to gra już osiągnęła swoje maksimum i zakańcza swoja krótka drogę życia.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdziwiłem jak wystawiłem mustanga z 69r za 2,3kk (Normalnie chodził po ok 2kk), ale jak sie okazało ktos go kupił i nie był on wg przeze mnie modyfikowany. Sprzedałem go w podstawowej dla niego klasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jak długo muszę grać żeby sobie kupić powiedzmy ferrari f40? Standardową wersje beż żadnych modyfikacji i zakładając że zaczynam grać od zera.

A może nie muszę kupować tylko da się wygrać takie samochody w jakiś wyścigach/turniejach? To ferrari to tylko taki przykład bo oczywiście chciałbym pojeździć wieloma samochodami, da się w ogóle zdobyć większą połowę samochodów grze w jakimś rozsądnym przedziale czasu? powiedzmy nie więcej niż 40 gdzin, czy jest to niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj...są listy aut które można zdobyć tylko z losowań,za wyścigi,szkoły jazdy...ile grać? dużo,wyścigi dla kasy na autostradzie,nabijanie punktów by odblokować losowania (w niektórych przypadkach auta) i kasę z perków,forzathony robić bo są rzadkie auta za punkty a kasę się zarabia łatwo,tylko trzeba grać,a jak chcesz to farmić za mniejszą kasę na aukcjach.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 superlosowań i 320 losowań... 4-ro pak piwa może być zamało :lol2:

Edytowane przez KILLER289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to trzeba farmić punkty perk,kupować porszaka i

ale lepiej nabijać punkty odpowiednim autem na lotnisku. Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliscie się z sytuacją że nie dostaliście pełnej kwoty za aukcję?

 

Sprzedałem rimaca C TWO za 20 milionów cr, poszedł w 5 minut a dostałem tylko 17 milionów, chciałem za to kupić apollo IE ale brakuje mi teraz 2,5 miliona :/

 

 

Swoją drogą czy ktoś próbował jeździć MOSLEREM? Jest niesamowicie zwinny nawet przy prędkościach powyżej 400,nawet senna nie złapie tak zakrętów jak mosler, a kosztuje łącznie z max tuningiem jakieś 500 tys. :E Łyka przyspieszeniem nawet koenigsegga :D

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mosler to najlepsza zabawka do robienia stuntów sezonowych :D

A co do aukcji to masz tam info jak wystawiasz samochód, że za sprzedaż samochodu forza pobiera jakiś procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mosler to najlepsza zabawka do robienia stuntów sezonowych :D

A co do aukcji to masz tam info jak wystawiasz samochód, że za sprzedaż samochodu forza pobiera jakiś procent.

 

I po cholere te procenty skoro to nie prawdziwa kasa? :D

 

Mosler wymiata, na sprinty z długimi prostymi to potwór i jako jeden z nielicznych aut fajnie brzmi z 7.2 V8

 

Za to Rimac jest beznadziejny, prowadzi się tragicznie :/

 

Apollo IE za to jak dla mnie najlepsze auto w grze. Prowadzenie rewelacja, prędkość i przyspieszenie super, hamowanie wręcz natychmiast, do tego trzyma się przyklejony do drogi jakby leżał na nim 10 tonowy głaz :P

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa już się nie liczy w tej grze skoro tak łatwo ją zdobyć,rzadkich aut na aukcjach do oporu,ceny jak widać uwolnione...gra już umarła pod tym względem więc po kiego się martwić jakimiś procentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mosler wymiata, na sprinty z długimi prostymi to potwór i jako jeden z nielicznych aut fajnie brzmi z 7.2 V8

 

Moslerem mam zrobione prawie wszystkie speedtrapy i skoki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moslerem mam zrobione prawie wszystkie speedtrapy i skoki :E

 

Haha,czyli widzę że nie jestem jedynym fanem tego auta. Niepozorny i tani Mosler zjada wszystkiw drogie hypercary :D dorownuje mu tylko F1 GT, ale kosztuje tyle co 10 Moslerów a i mam wrażenie że gorzej się prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...