Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loculi

WIndows 10 - hotspot nie chce działać

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

ktoś spotkał się z takim problemem?

IwK9YFP.png

 

Przed przywróceniem Windows 10 do ustawień fabrycznych nie było tego problemu, hotspot działał bez zarzutu. Próbowałem bawić się opcjami ale nic nie pomaga :(

 

 

Po resecie Windowsa jedyne stery jakie pobierałem to grafika amd, resztę dociągnął Windows update.

 

Używam modemu usb Huawei z nju mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia->sieci i internet->ethernet klikasz w sieć z jaka jesteś połączony (zakładam że to stałe łącze po kablu) i tam sprawdź czy masz włączoną opcję "połączenie taryfowe" jak tak to wyłącz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia->sieci i internet->ethernet klikasz w sieć z jaka jesteś połączony (zakładam że to stałe łącze po kablu) i tam sprawdź czy masz włączoną opcję "połączenie taryfowe" jak tak to wyłącz.

 

To nie jest ethernet tylko jako komórkowe.

 

Tak wyglądają opcje

 

nRp4AVp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś pomysł? Siedzę już nad tym kupę czasu i nic z tego :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogę, ale spróbuj to (o ile tego jeszcze nie robiłeś):

Windows Settings > Network &Internet > Cellular > Change adapter options i otwiera sie okno Network Connection. Tam na sieci Orange kliknij PPM (prawy przycisk myszy) Properties i kliknij zakładkę Sharing i tam ustaw udostępnianie dla karty WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogę, ale spróbuj to (o ile tego jeszcze nie robiłeś):

Windows Settings > Network &Internet > Cellular > Change adapter options i otwiera sie okno Network Connection. Tam na sieci Orange kliknij PPM (prawy przycisk myszy) Properties i kliknij zakładkę Sharing i tam ustaw udostępnianie dla karty WiFi.

 

Próbowałem, niestety nie pomogło :(

 

Najlepsze jest to, że po pierwszej instalacji Windows 10 (laptop był bez systemu), wszystko działało. Coś po przywróceniu ustawień fabrycznych się spieprzyło. Może powinienem całkowicie wyczyścić dysk i zainstalować winde ponownie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...