Skocz do zawartości
Edward Kenway

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przesunięto premiere Dying Light 2.. Nie ujawniono kiedy ona nastapi..

 

 

To super.. jeszcze wyjdzie na to, że w tym roku zobaczymy tylko The last of us 2 (jeśli chodzi o topowe produkcje).

"Fajnie" się kurczy lista tytułów na ten rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę. Szlify, niedoróbki można poprawić, ale gameplay raczej nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że "gameplayu"(oczywiście w rozsądnych granicach) nie poprawiają już od jakiegoś czasu np, od 6 miesięcy czy od roku? i po prostu zabrakło im czasu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pompuję balonik techland też na miarę swoich możliwości :E

 

 

 

Nie tak jak Redzi. Patrząc po tym co Redzi wyczyniali w zeszłym roku to Techland niemal nic nie pokazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak raz developer przesuwa date premiery to juz nie ma zadnej pewnosci ze nie przesunie jej znowu ,takze co by Techland nowej daty nie dał i tak bym juz do nie wagi nie przywiazywał,a raczej oczekiwał kolejnych obsów,jak redzi z Cyberpankiem.

 

W sumie szkoda bo to chyba jedyna gra zombie ktora by mnie interesowała,jedynka miała swietny parkour.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu producenci gier przejrzali na oczy i lampka sie zaswiecila, ze jednak niedopracowana gra juz nie przejdzie i moiwe tu ogolnie o wszystkich dev.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu producenci gier przejrzali na oczy i lampka sie zaswiecila, ze jednak niedopracowana gra juz nie przejdzie i moiwe tu ogolnie o wszystkich dev.

A to wszystko dzięki Bethesdzie i Toddowi, jacy oni wielcy tak się poświęcać i wydawać taśmowo badziewia dla dobra branży :E

 

I pomyśleć że wyszło coś dobrego z F76 :E

 

Konferencja Bethesdy na E3 2020 będzie wesoła w szczególności Starfield.

 

No ale wracając do tematu to jestem pewien na 100% że ostateczną datę premiery DL2 dostaniemy na E3 2020 i jestem na 99.9% pewien że będzie to gdzieś w październiku może na początku może na końcu, bo raczej nie będą się bić z CDPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak raz developer przesuwa date premiery to juz nie ma zadnej pewnosci ze nie przesunie jej znowu ,takze co by Techland nowej daty nie dał i tak bym juz do nie wagi nie przywiazywał,a raczej oczekiwał kolejnych obsów,jak redzi z Cyberpankiem.

 

W sumie szkoda bo to chyba jedyna gra zombie ktora by mnie interesowała,jedynka miała swietny parkour.

TLoU 2 wychodzi na wiosnę, więc w sumie może i dobrze również z marketingowego punktu widzenia, że przesunęli premierę.

 

Nie tak jak Redzi. Patrząc po tym co Redzi wyczyniali w zeszłym roku to Techland niemal nic nie pokazał.

 

Każdy robi marketing na jaki go stać. Redzi nic specjalnie nie wyczyniali, no chyba, że Keanu na E3 to jest ten wyczyn :E

 

W koncu producenci gier przejrzali na oczy i lampka sie zaswiecila, ze jednak niedopracowana gra juz nie przejdzie i moiwe tu ogolnie o wszystkich dev.

Miejmy nadzieję, ale patrząc, że nawet Ubi przesunęło premierę Watch Dogs może coś w tym być :E

 

Wtopa z breakpoint chyba nawet im dała do myślenia, że na samej reklamie i marce się dalej nie pojedzie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, ale patrząc, że nawet Ubi przesunęło premierę Watch Dogs może coś w tym być :E

 

Wtopa z breakpoint chyba nawet im dała do myślenia, że na samej reklamie i marce się dalej nie pojedzie.

 

 

No,no moze jakaś tęga głowa z Ubi wreszcie zrozumiała ze juz na dzis trzeba przestac wydawac gry polegajace na bieganiu po mapie i otwieraniu skrzynek? :lol2: ,było by miło.

 

ale za rogiem kolejne "hity" w postaci Watch Dogs Legion i Ragnarok ,wiec chyba wroci powtórka z rozgrywki.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Sk*wysyny. Pewnie gołe PS4/Xbox nie dawały rady i tyle

 

Tu obecne konsole nie mają żadnego znaczenia i nie są niczemu winne. Gdyby tak było to najpierw zrobiliby wersję na PC a później na konsole nowej generacji.

 

Dlatego proszę nie pisać takich głupot.. Bo równie dobrze można uznać, że i Pecety nie dają radę.. Przecież to nonsens..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś się komuś zaświeciło, to nie z powodu F76 ale wtopy Ubi z Breakpoint (Boże, jak mnie cieszy ta porażka!) i raczej średniego sukcesu The Division 2.

 

Chociaż akurat niespecjalnie wierzę, że Ubi zmieni coś w ubiboxach, nowe Asasyny nadal będą parodią Asasynów i single-MMO fantasy, a Watch Dogs nadal będzie "krindżowy" do bólu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Każdy robi marketing na jaki go stać. Redzi nic specjalnie nie wyczyniali, no chyba, że Keanu na E3 to jest ten wyczyn

 

 

Nie wiem czy to była robota Redów czy nie ale przez ładne tygodnie/ miesiące praktycznie dzień w dzień na różnych portalach growych były newsy/artykuły o tej grze. Kurde, chyba nawet w telewizji było mówione, że Keanu zatrudnili :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to po świetnie przyjętym W3 jednej z najlepszych gier ostatniej dekady to co się dziwić, że pół świata czeka na Cyberpunka i tylko ślini się na jakiekolwieke info o grze/postępach :E Ta gra czy z Keanu czy bez do premiery będzie w wszystkich największych mediach na samym szczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, są inne powody obsuwy. Tylko Wy macie myśleć, że chodzi o dopracowanie gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by było jak by zatrudnili do reklamy, aby do samej gry dodali Normana Reedusa, czy taki hype tez by taki był. :D

 

Ale chyba ich nie stać. :E

 

Dopracowanie gry pod old geny, aby hajs się zgadzał. :D;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było od groma tytułów na jesień, po czym wszyscy uciekli na wiosnę aby teraz wpakować się na jeszcze gorszą jesień :E Inną sprawą jest to, że kompletnie nie wierzę w to, że te opóźnienie jest spowodowane chęcią dopracowania gry.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktcyznie nagle wszystkie wyjdą na nową generacje i tylko na nową generację a MS i Sony zabulą miliardy niczym Epic :E

Wiem, bez sensu, jest choćby bo wsteczna kompatybilność.

 

Ale może jakieś wersje plus na nowe konsole pichcą?

Chociaż pewnie prawda jest brutalna i chodzi o moc obecnych pudełek. A wersję plus to trzeba wydać jak Rockstar za rok... Z drugiej strony skoro gry wyjdą dokładnie w momencie premiery nowej generacji to może jakoś inaczej kalkulują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu o tym mówili.

 

“To be more specific – yes, the plan since the beginning of production has been to make Dying Light 2 a cross-generation title.”

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było od groma tytułów na jesień, po czym wszyscy uciekli na wiosnę aby teraz wpakować się na jeszcze gorszą jesień :EInną sprawą jest to, że kompletnie nie wierzę w to, że te opóźnienie jest spowodowane chęcią dopracowania gry.

 

Ja też nie wierzę, wszyscy nagle zaczęli kręcić lody żeby wylądować od razu na nowej generacji. Gadanie o dopracowaniu gry to pitolenie, jakie uprawia się zawsze w przypadku obsuwy. Idą po najniższej linii oporu, bo przeciętny konsument i tak łyka bez popitki, a co lepsi lecą po preorder.

Ciekawe jak się czują osoby co zmodernizowały piece pod gry które najpewniej wyjdą już w momencie gdy nowe GPU będą dostępne, trochę wtopili :E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, są inne powody obsuwy. Tylko Wy macie myśleć, że chodzi o dopracowanie gry ;)

Oho. Co? Znajomości w branży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to powód?

 

on wie tyle co my.. ;)

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wie, ale nie powie ;)

 

 

Ciekawe jak się czują osoby co zmodernizowały piece pod gry które najpewniej wyjdą już w momencie gdy nowe GPU będą dostępne, trochę wtopili :E

 

Są też tacy co po cichu liczyli, że lepiej się wstrzymać z modernizacją kompa aż faktycznie te gry wyjdą (inna sprawa, że w przypadku gier singlowych nie mam parcia by grać na premierę i spokojnie mogę odczekać kilka miesięcy - dostanę wtedy grę połataną, dopracowane pod nią sterowniki, a może i nieco taniej uda się gierkę kupić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wiedział że w tym roku będą nowe karty i mało kto modernizował kompa.

 

Nowe karty sa co rokuszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wstecz, przed wyjściem The Following czytałem jakiś wywiad z kimś z twórców. Gadka była taka, że pomysły na dwójkę mają tylko moc sprzętu ich ogranicza. A to było zanim ktoś na poważnie pomyślał, że pojawią się wynalazki pokroju Pro i X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to powód?

 

Zbyt słabe konsole obecnej generacji tak jak było poprzednim razem?

 

JyBs8DT.jpg

 

Albo nowe RTX 3070/3080?

 

https://pclab.pl/news83141.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...