Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bladzioch

Promocje na rx 570/580 w xkom

Rekomendowane odpowiedzi

Kurła, chyba wezme drugom w krosfrajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać tego RX 570 za 990zł czy Inno3D GeForce GTX 1060 3GB za 940?? RX będzie na 100% undervoltowany.

Używany będzie do casualowego grania w fullHD (obecnie z i5 4590, docelowo z 6/8 core Zen2), manii maksymalnych detali nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze tak, 570 nie ma budzetowego chlodzenia,plus wiecej ramu oraz ciut wydajniejszy od 1060 3gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Ryzena 5 1600, mam teraz 1050ti ale jest troche słaby, warto brac tego rx 570? jak z tym narzutem sterowników na procesor?

 

Radeony maja cos takiego jak tryb kolorów jak w nvidi??

 

Ograniczony 50-225

Pełny 0-255

 

Prosze o podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Ryzena 5 1600, mam teraz 1050ti ale jest troche słaby, warto brac tego rx 570? jak z tym narzutem sterowników na procesor?

 

Radeony maja cos takiego jak Tryb kolorów jak w nvidi

 

Ograniczony 50-225

Pełny 0-255

 

Prosze o podpowiedz

ten słynny narzut będzie :E ale 570tka jest i tak szybsza od 1050ti dobre z 40% więc moja skromna rada podkrecic tego ryżego i smiało brać 570 napewno odczujesz dużą różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z tym narzutem sterowników na procesor?

 

Radeony maja cos takiego jak tryb kolorów jak w nvidi??

 

Ograniczony 50-225

Pełny 0-255

 

Prosze o podpowiedz

 

ad1. mit klepany przez ludzi którzy dawno nie mieli do czynienia z Radeonami. nie przejmuj sie tylko bierz 570

ad2. w panelus terownika można wybierać pomiędzy rgb ograniczonym i full rgb więc pewnie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione mam nadzieje ze ten radeon da rade, kurde akurat wczoraj kupiłem IrdM Pro 240 za 289zł a tutaj 269zł...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stery Radka dalej gubią ustawienia? Bo przy undervolcie mojego starego RX480 to było największą zmorą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stery Radka dalej gubią ustawienia? Bo przy undervolcie mojego starego RX480 to było największą zmorą

Poradzili sobie z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam gdzieś tego RX ale goodram chyba kupie ojcu do jego lapka na dzięń ojca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione mam nadzieje ze ten radeon da rade, kurde akurat wczoraj kupiłem IrdM Pro 240 za 289zł a tutaj 269zł...;/

 

To kup nowy tańszy, a ten droższy oddaj jak przyjedzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodram i RX kupione. A miałem w końcu coś odłożyć w tym miesiącu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon całkiem przyjemna karta, nawet da się okiełznać robienie profili dla konkretnych gier. (mega przydatne przy starszych produkcjach).

Wydajność akceptowalna poniżej 1000zł za 570 4GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na MSI z170 PC mate za 250zl. Zobaczymy czy moje adaty 2133mhz pójdą na 3000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że pierwsza naprawdę fajna wyprzedaż od jakiegoś czasu w necie.

Ja sobie ssd drugi kupiłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem jeszcze 120GB Goodrama za 119zł dla syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee czy fajna były już fajne GOODRAm PRo był raz za 249 zł :) chyba w tej samej promce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rx 570 Asus RoG OC , lepiej jest zrobic oc karty czy Undervolting? Karta strasznie grzeje sie i chodzi jak suszarka;/....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rx 570 Asus RoG OC , lepiej jest zrobic oc karty czy Undervolting? Karta strasznie grzeje sie i chodzi jak suszarka;/....

Jak Ci się grzeje to uv, a nie OC. Jakie masz temp podczas dłuższej gry i jakie są wtedy obroty wentylatorów? Może trzeba krzywą wentylatorów zmienić w afterburnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Rx 570 Asus RoG OC , lepiej jest zrobic oc karty czy Undervolting? Karta strasznie grzeje sie i chodzi jak suszarka;/....

 

UV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam polarisy osiągają optymalną efektywność gdzieś przy 1250MHz na rdzeniu (napięcie między 0,95V a 1V w zależności od sztuki).

Mój stary RX480 potrzebował 1,17V do 1350MHz i właśnie 1V do 1250MHz. Chociaż trzeba przyznać, że nawet przy 1350 nie był jakoś specjalnie głośny (wersja Nitro+ ze zmienionym glutem na GPU).

Nie wiem jakie teraz napięcia ustawiają, ale zważywszy na czas klepania układu (mój stary Radek był z początku produkcji Polarisów) pewnie jeszcze więcej można zbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...